Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A_sobienie_jeziory

Profil użytkownika: tomaszk123

user name
Imię i nazwisko:
tomasz kwiecień
Login:
tomaszk123
Kiedy dołączył do portalu:
25.12.2006 14:13
Liczba wpisów na forum:
89
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
13
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
3
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
3539

Ostatnie posty użytkownika

Kotwy sadownicze + świder 05.03.2018 20:54

Tak jak pisze kolega, super idzie wkręcanie jak i wykręcanie. Przy wkręcaniu wg. mnie najlepiej wkręcić ręcznie kotwy na jakieś 15cm a póżniej świdrem do końca.

opryskiwacze sadownicze z BIG-POL 05.03.2018 14:43

Miałem brać w 2016r oferta na lekko ponad 70tyś. zbiornik 1500 i pompa Cattarine. Wentylator srednicą jest mniejszy niż w Lochmannie, przekładnia też chyba sie różniła. Teoretycznie niby to samo co Lochmann no ale.... jednak Lochmann bardziej mi podchodził i nie mogłem się zdecydować Lochmann oczywiście droższy. Jakieś 2 tygodnie temu byłem  u nich, ostatecznie zdecydowałem się na Lochmanna, no ale powstał problem, mianowicie: Lochmann przestał montować przystawki te proste bez żadnych przewężeń na końcu, a przystawki z tym przewężeniem nie biorę wogóle pod uwagi, odwrotny ciąg ma mniejszą wydajnośćna wentylatorze w stosunku do tradycyjnego. Oglądałem też u nich Steinera wydajność OK. ale też przewęzenie na końcu przystawki, cena podobna do BIG-POLa i jeśli miał bym wybierać pomiędzy tymi trzema wersjami wybrał bym Steinera z tradycyjnym ciągiem. Ja osobiście mając sentyment do Lochmanna (mam już jednego) zdecydowałem się ostatecznie na Wannera z przystawka taką jak chciałem. Wiadomo że przystawka to podstawa, a po niej pompa a dalej rozdielacz i beczka.  Dla mnie szeroki wylot w przystawce to podstawa bez żadnych przewężeń (dyfuzorów ) - dużo powietrza a z małą prędkością wylotową.

Agregat prądotwórczy 05.03.2018 09:52

Jak wygląda sprawa spalania w agregatach ENDRESS, tzn. ile mniej więcej litrów wychodziło wam na godzinę pracy? I jak wygląda sprawa serwisu.

Jestem na kupnie i zastanawiałem się nad BERGO jednofazowym, może ktoś użytkuje i ma jakieś doświadczenia?

Badanie techniczne opryskiwacza 05.03.2018 09:43

Polecam Nasternaka z Koprzywnicy tak jak pisał kol. haulin11. Dojeżdżają, cena chyba 100zł - tak jak wszędzie.

Jak będziesz chciał tel. do nich to mogę poszukać.

Mini dystrybutor paliwa 15.10.2017 19:18

kupowałem u nich, i chyba ten zetaw:

http://hurt24.com/glowna/34-cube-56-dystrybutor-do-oleju-napedowego.html

możesz sam skonfigurować sobie zestaw. pracuje już ok. 4lat bezproblemowo.

dla mnie najważniejsze było: pistolet samoodbijający, dobry filtr, pompa z by'passem.

z licznika rzadko korzystam. węże olejoodporne zamawiałem długości pod siebie, tłoczny ma coś koło 6-8m, jak bym nie podjechał i tak dostanie do wlewu.

Ostatnie komentarze użytkownika

MTAS / FruitPRO 2018 16.02.2018 06:43
MTAS i TSW organizują dwie różne firmy, dlatego dwa różne terminy i lokalizację. Tak jak pisze Zbyszek 124 najlepiej było w Gromadzie. Tegoroczny MTAS to porażka, pod względem lokalizacji, terminu i wystawców.
Agrola Ribes na testach MLS 21.11.2016 16:11
,,Widać iż sadownikom z MLS bardzo podoba się linia opryskiwaczy marki Agrola" Od kiedy to opryskiwacz ma się ,,podobać"....????? Co ma wygląd do skuteczności?
Opryskiwacz Radoń pierwszy egzemplarz sprzedany 20.09.2016 10:24
artykuł źródłowy z przed 4 lat... po 4 latach pierwszy egzemplarz sprzedany. jak mnie pamięć nie myli to chyba Sag-Rol z Sandomierza go sprzedawał i produkował. zastanawiałem się jakiś czas temu czemu ta firma tak podupadła......
pH cieczy roboczej,a ochrona roślin 11.02.2016 12:42
w poprzednich dwóch edycjach/wersjach tego forum poruszaliśmy tematy związane ze zwiększaniem skuteczności działania śor. jak i różnego rodzaju mieszanek. jednym z nich (a jest ich wiele) jest zakwaszanie wody używanej do oprysków, pisanie przez stałych bywalców że to nowość trochę mnie śmieszy, większość obecnych członków tego forum nie pamięta na pewno pierwszej edycji tego portalu, ale pamięta poprzednią w wersję w której dość obszernie o tym dyskutowaliśmy. od lat używam różnych środków ,,wzmacniających" działanie śor . jeśli ktoś korzysta z prasy branżowej i jeździ na spotkania sadownicze powinien o takich rzeczach wiedzieć - dla mnie są to podstawy skutecznej ochrony.
New Holland czy John Deere – kto będzie liderem 02.12.2015 17:13
,,Jeśli posiadają Państwo kilka różnych marek ciągników sadowniczych proszę zaznaczyć TYLKO jedną z której jesteście najbardziej zadowoleni..."- różnych ciągników używam do różnych prac, z kazdego z posiadanych jestem zadowolony, a z że są różnych marek to już nie moja wina... chociaż zeby można było zaznaczyć dwie marki - a tak chyba zrezygnuje z głosowania.
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram