Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_InfoKarta

Profil użytkownika: mkuc2405

user name
Imię i nazwisko:
Marcin Szymczak
Login:
mkuc2405
Kiedy dołączył do portalu:
26.09.2017 17:13
Liczba wpisów na forum:
4
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
336

Ostatnie posty użytkownika

Solis 60N,Kioti Nx5510c,Ursus 5044,Iseki TG 6490 który z nich polecacie bądź jaki inny ciągnik sadowniczy do 110tys zł ?? 10.10.2017 20:08

No to wracam po awarii prądu z piątku. i może skończę moją wypowiedź bo akurat mnie wyłączyło jak pisałęm. Co do budowy tego ciągnika, to chyba prostszego w takim wykonaniu nie znajdziesz. Widzę, że masz pojęcie o mechanice, więc po gwarancji w razie awarii na pewno sobie poradzisz. Ja też ten argument brałem pod uwagę. Nie chcę zachwalać, ale żaden z ciągników nie ma też tak wydajnej hydrauliki i wyjść hydraulicznych z przodu w standardzie. Wiem, że może to na wyrost, ale nie mam pojęcia czy sytuacja kiedyś mnie nie zmusi do innych nasadzeń i korzystania z innych maszyn. Tym bardziej po tym co się działo w ciągu ostatnich kilku lat wolę dmuchać na zimne. Co do opon na przodzie ja mam standardowe, diler zapewniał mnie, że mi wystarczą jak mam przedni napęd. Jak na razie nie zaobserwowałem, żebym musiał mieć szersze na przodzie. Tak czy inaczej opcję taką mają więc pytaj. Duży prześwit mi pasuje akurat i powiem szczerze nie jest to wcale związane z wysokością ciągnika bo jest kilka centymetrów niższy niż Kubota. Jest jeszcze kilka argumentów, dlaczego kupiłem ten traktor, a nie np. Kubotę. Tak czy inaczej jak masz pytania to pisz. Mam nadzieję, że pomogłem.

Solis 60N,Kioti Nx5510c,Ursus 5044,Iseki TG 6490 który z nich polecacie bądź jaki inny ciągnik sadowniczy do 110tys zł ?? 05.10.2017 19:40
taki sezon
Solis 60N,Kioti Nx5510c,Ursus 5044,Iseki TG 6490 który z nich polecacie bądź jaki inny ciągnik sadowniczy do 110tys zł ?? 26.09.2017 19:21
Hej
Widze, że interesujecie sie ISEKI, otoż ja mam coś takiego.
Nie żaluje wyboru jak na razie ;)
Niskie spalanie i duży prześwit. W kabinie siedzi się dość wysoko, więc mnie to odpowiada. Mam go rozszerzonego na około 146 cm. Można było też go zwęzić do 140 cm, ale mi tak wystarczy. Dwie prędkości WOM 540 i 750 tak jak chciałem. Kabina polska, dość dobrze wyciszona, nie ma pogłosu jak np w innych ciągnikach, które ogladałem. 
Prosty silnik bez turbiny, wręcz bym powiedział, że samemu można byłoby go naprawić. Pompa paliwowa budowa jak w c360, zadne tam rotacyjne. Tankuje i jestem spokojny.
Dość dobry skręt około 3m. Przejeździłem sezon zrobiłem 460 mtg dwa przeglądy i oprócz wymiany przełacznika w kabinie od halogenów nic. Na początku szukałem biegów po prawej stronie, ale już się przyzwyczaiłem, że są po lewej.
Kupując akurat ten model sugerowałem się nie ceną, ale walorami użytkowania. Zbiornik paliwa pod kabiną, wlew jak w dużych rolniczych, dodatkowa hydraulika na przodzie. Ja zastanawiałem się nad zakupem ciągnika 3 miesiace. Brałem pod uwagę Kubotę L5040, NH i jego klony w Landini i Mccormicku. Kioti fajne, ale niedaleko mnie mieli tą markę w komunalce i nie byli zadowoleni, więc odpadło.
Solisa widziałem, nie brałem pod uwagę. Myslę ze Foton to tak samo jak Solis. Cięzko powiedzieć. Ciągnika nie kupujesz na dwa czy trzy lata. Wybór musi być więc przemyślany. Decyzja należy do Ciebie jak coś zapraszam na priv.

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_wiosna

Ostatnio na forum

instagram

Advertisement