Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2018_Agrosiemx_Imidan

Profil użytkownika: grisza1988

user name
Imię i nazwisko:
Tomasz Patriota
Login:
grisza1988
Kiedy dołączył do portalu:
10.06.2010 16:04
Liczba wpisów na forum:
8
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
40
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
597

Ostatnie posty użytkownika

Cena wiśni 2018 26.06.2018 10:10

moja propozycja jest taka że każdy jedzie na podmioty skupujące, bierze opakowania X10 i mówi że ma zbiór na MAXA. Skupujący robią awizacja na zakładach, zakłady robią rotacje w kadrach pracowniczych. My nie dostarczymy jak cena nie bedzie satysfakcynująca. Nasza spekujacja będzie polegać na tym że jednego dnia jest strata jednego i drugiego.. Bo robią nam łaske że podadzą nam cene o godzinie 19. To jest pomstwa.

jaka umowa przy zbiorze truskawek 03.06.2018 20:38

powiem tak nie polecam, nie doradzam, ja tylko sugeruje. Trzeba liczyć na łuk szczęścia. Znam kilka osób co dla niego liczą sie statystyki łamiąc prawo ale bilans już ma wyrównany i nikt o tym nie wie.

jaka umowa przy zbiorze truskawek 03.06.2018 11:36

Jeżeli masz dostęp do turystów z UA którzy mają wizy turystyczne, to tylko jedna nadzieja żeby towar zebrać. Oni już są ubiezpieczeni więc nie ma strachu. Podejzewam że 30 % sadowników tak robi.

Zawiązanie czereśni 2018 25.04.2018 17:20

Może być i urodzaj na 120 %. Powtórze to 10 raz, żeby to wszystko zebrać pracownikami to trzeba mu ponoć zapłacić 150 zł brutto dniówki jeśli nie to odjeżdza gdzie indziej. I ciekawy jestem czy ktoś podniesie owoce jeśli będzie to poniżej kosztów produkcji.

Czy to będzie klęska urodzaju ? 16.04.2018 18:37

To jest prawdopodobne ze historia pod względem teoretycznym lubi się powtarzać. Tylko sens taki jest że w roku 2018 nastąpiły wielkie zmiany o 360 stopni wywruciła się gospodarka kapitału ludzkiego. Ten będzie grał w karty kto będzie miał dostępnych imigrantów ekonomicznych. Może być full tylko trzeba to logistycznie zebrać.

Ostatnie komentarze użytkownika

Dramat polskich plantatorów 03.06.2018 13:42
ja nie jestem z tego pokolenia żeby kultywować dalej poprzednią epokę. Moje życie nie jest w samych superlatywach. Ogólnie jestem osobą co ceni sobie prywatność osobistą i nie lubię się chwalić. Nie chcę się z nikim licytować na forum tylko mam czasami puenty których widzę ciężko zrozumieć ale to już nie moja wina i sprawa. Po miedzy naszymi wypowiedziami jest duża przepaść intelektualna. Więc bardzo przepraszam jeśli naruszyłem twoje normy poglądowe i nie umie przedstawić argumentów w pełnych zdaniach i że posługuje się skracaniem wypowiedzi bez rozwijania zdań w którymi bym zaspokoił twoją ciekawość.
Dramat polskich plantatorów 01.06.2018 12:09
za to ja jestem osobą o własnych poglądach, nie należę do opcji której wpajano historie bez podawania argumentów. A Że rządy ówczesnej władzy są nie do przyjęcia bo zarządzając nie moga dojść do kompromisu z obywatelami. Nie wiem jakim tokiem postrzegasz codzienność ale gdyby wcześniej zwrócono uwagę na kolejność rozwojową kapitału ludzkiego nie było by tych indeksów i formularzy. Ps. ja staram się ograniczać i nie wchłaniam tego szajsu która jest marketingowa ściema dla narodu żeby coraz bardziej go uzależnić i dalej nim manipulować.
Dramat polskich plantatorów 01.06.2018 09:27
tu w tym wszystkim chodzi o w pewnym stopniu o profity dla państwa RP w którym furtka była otwarta przez dekadę. Teraz kto będzie miał walutę to będzie miał do niej klucz. Trzeba zrozumieć pewną mentalność tego państwa że już człowiek nie może być NN. Każdy musi mieć numer i być podporządkowany do obowiązującego prawa. Najemnicy lub niewolnicy już zrobili swoje teraz czas na segregacje. Od lat '90 robiono wszystko w Polsce żeby zmienić własność narodową więc nie ma co sie dziwić że krajowe już nie istnieje.
Spłonął obiekt grupy La-Sad w Borzęcinie ! 26.04.2018 16:16
intelektualnie trafione w samą 10. Szkoda tej infrastruktury, teraz tragedia udziałowców kolejna w tym zagłębiu sadowniczym.
Maliszewski: W sezonie może zabraknąć rąk do pracy 16.04.2018 20:53
Dodam jeszcze, może się bardzo mylę w moim wyobrażeniu sytuacji. Ta ustawa może jest bardzo rygorystyczna ale podejrzewam to był taki zamysł zbudowania pozycji na arenie światowej i dla osób inwestujących w Polskę. Może jest deficyt pracowników ale tu nie wina partii która to wdrożyła. Słyszałem osobiście że już pracownicy za wschodniej granicy którzy bywali od dekady w Polsce na pracach sezonowych zrozumieli że w Polsce jest wyzysk człowieka przez człowieka i już nie mają chęci dorabiać Polaka. Postawili ultimatum że nie chcą być niewolnikami i chcą być chronieni prawem tak jak niby nasi obywatele ale w rzeczywistości my nie mamy tak kolorowo. Ale jak wytłumaczyć jak i tak nam nie uwierzą bo blokada językowa.
2018_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram