Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Profil użytkownika: dirtm3i

user name
Imię i nazwisko:
Michał Grot
Login:
dirtm3i
Kiedy dołączył do portalu:
07.07.2010 09:02
Liczba wpisów na forum:
17
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1114

Ostatnie posty użytkownika

Cena jabłek przemysłowych 2019 02.10.2019 20:26

Najwolniej podnoszą i najszybciej obniżają nasze biznesmeny 

Cena jabłek przemysłowych 2019 02.10.2019 18:51

Lubelskie  Gm. Urzędów z 55gr na 54gr 

Cena maliny 2017 19.07.2017 23:44

 Mój wpis w przeciwieństwie do mega intelygenta dr ekonomii piszącego tylko mądre pełne wartościowych informacji posty tow. bogdan445 nie miał na celu obrażania nikogo Pozdrawiam 

Cena maliny 2017 19.07.2017 22:48
bogdan445, 2017-07-19 22:16, napisał:

Czytając większość głupich postów dochodzę do wniosku, że albo ludzie są głupi albo są tak głupi, że tego nie widzą. 

Po pierwsze : każdy kto ma chłodnie chce kupić towar jak najtaniej, proste. Dla niego nie liczy się sentymenty.

Po drugie : jak komuś sie nie opłaca produkcja malin czy porzeczek, to po co to trzyma ?  Dokladajac do interesu jest idiotą. A jednocześnie jeszcze wylewa żale na forum.

Po trzecie: ogarnia mnie śmiech jak ktoś pisze, że koszt produkcji maliny jest wysoki. To czym wy to pryskacie albo jakie zabiegi wykonujecie, że wam tyle wychodzi. 

Nie wiem co Cię akurat śmieszy ale weż pod uwagę :Koszt jednego zabiegu min 200- 300 zł/ha odżywki niech będzie 100 -200 nie mam tu na myśli jakiegoś sadoplonu czy innego kristalonu, nawozy , nie sypniesz byle czego , nawodnienie bo bez tego bedą poziomki na koniec fertygacja , zbioru też nie wykonasz maszyna z naklejką UE i  suma sumarum się ładna sumka nazbiera już nawet nie licząc wycinania starych pędów i nakręcania ale przecie Ty wiesz lepiej ja się nieżale nie chwale tylko realnie patrze na koszta.  Osobiście    proponuję w tym roku kasować w piz.... co się da łaki, lasy może Min. Sz puszcze właśnie gotuje pod nasadzenie kto wie    i  sadzić kolor , truskawki i wiśnie bo przecie drogie. Zasadzić każdy zagonek każdą łąkę   z podejściem bo przecie to nie są żadne koszty żeby utrzymać plantację , a jakie z tego pieniędze w tym sezonie były w tym naszym dzikim kraju to nie daj Boże by coś miało jakąś lepszą cene sezon czy dwa bo potem jest to przez samych chłopków Tak CHŁOPKÓW wykańczane.  

Cena maliny 2017 26.05.2017 16:39

To ja słyszałem co prawda w styczniu , że 2 zł :-) to Max. Zobaczymy jak to wszystko zakwitnie, ile jeszcze plantacji siadzie. A z tego co zostanie ile będzie owocu. 

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny
2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram