Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
TSW_2020

Profil użytkownika: HAWK

user name
Imię i nazwisko:
Grzegorz Laskowski
Login:
HAWK
Kiedy dołączył do portalu:
05.12.2015 14:04
Liczba wpisów na forum:
4
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
821

Ostatnie posty użytkownika

Siatki ochronne przeciw ptactwu 09.03.2016 20:21

Nierozumiem po co zastanawiać się nad tak drogimi zabiegami jak montaż siatki , najlepszą znaną metodą jest płoszenie sokolnicze.

Wrodzony lęk przed drapeżnikiem dopiero poprawnie zabezpiecza teren .

zapraszam na www.ptakidrapiezne.pl

straszyć szpaki dronem 06.12.2015 17:12

Kwota za usługę jest ustalana indywidualnie w zależności od wielkości plantacji czy sadów, wiadomo że czym większe obszary do zabezpieczenia to więcej pracy i większa cena. Ale jedno wiem na pewno że zabezpieczona dobrze borówka czy sady wiśni czy czereśni , zwaracają to plonami. Szpaki czy kwiczoły atakujące robią to stadami  i naprawdę dużo zjadają .

Zapraszam Panią do rozmowy w wiadomości prywatnej, gdzie bardzo chętnie obliczę kwotę za dany obszar. Mamy dużo zadowolonych klientów i możemy przedstawić referencję z corocznych naszych płoszeń .

Wycena do niczego nie zobowiązuje a naprawdę warto poznać nasze ceny bo nie są kosmicznie wysokie jak u innych firm.

straszyć szpaki dronem 05.12.2015 14:47

Witam wszystkich forumowiczów.

Najskuteczniejszą metodą płoszenia szpaków jest metoda sokolnicza , czyli praca sokolnika z ptakiem drapieżnym który lata nad terenem. Jest to najlepsza znana metoda zabezpieczenia swoich plantacji borówki czy sadów wiśni i czereśni, bo wrodzony lęk przed drapieżnikiem jest od zawsze skuteczny.

Czytając posty natknołęm się na wpis że sokolnik jest najlepszy ale drogi , nie każda firma jest tak droga . Cena oczywiście uzależniona jest od wielkości terenu do zabezpieczenia, trzeba pamiętać że ta kwota na pewno się zwróci przy dobrze wykonanym płoszeniu. Szpaki czy kwiczoły zlatują się stadami i można klepiąc w ręce czy używając drona wypłoszyć część stada, ale to tylko chwilowe. Sami Państwo znają tą sytuację jak szpaki przeskakują z rządka na następny , taka zabawa w ciuciubabkę. Odwracamy się w tył a tam jest ich pełno , szpaki itp. nie odpuszczą sobie dobrej stołówki czyli Państwa sadów bo ktoś klaska czy dron sobie lata. Te ptaki tak szybko się przyzwyczajają że nawet armatki i głosy (metoda soniczna) nie działają.  Sokolnik nie będzie skutecznie płoszył przy użyciu jednego ptaka , bo kązdy ptak ma swój czas lotu .

Metoda sokolnicza czyli płoszenie przy współpracy człowieka z ptakami drapieżnymi jest najskuteczniejsza. Proszę nie myśleć że sokolnik płoszy używając jednego ptaka i przyjedzie i pojedzie i już . Okres zabezpieczenia jest od początku do końca zbiorów , od świtu do zmierzchu sokolnik wraz z ptakami patroluje i zabezpiecza teren.

Zapraszam Państwa na naszą stronę www.ptakidrapiezne.pl można zapytać o wycenę takiego płoszenia to nic nie kosztuje.

Pozdrawiam Grzegorz Laskowski

tel . +48 785-526 470

www.ptakidrapiezne.pl

DRONY w sadownictwie 05.12.2015 14:17

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Najlepszą metodą zabezpieczenia swoich plantacji borówki czy sadów czereśni i wiśni, jest metoda sokolnicza. Jest to płoszenie szpaków czy kwiczołów przy pomocy specjalnie do tego wyszkolonych ptaków drapieżnych jak sokół czy jastrząb , który lata nad zabezpieczanym terenem płosząc inne ptactwo. Wrodzony lęk przed drapieżnikiem jest najlepszą metoda płoszenia, która zapewni spokój właścicielowi . Czytając posty gdzieś zobaczyłem że właściciel nie chciał by kierować dronem przez cały dzień , a odpoczywać na Kanarach . Przy zatrudnieniu sokolnika jest to jak najbardziej możliwe , nasza firma świadczy takie usługi na terenie całej Polski u zadowolonych klientów co roku.

Zapraszam na naszą stronę www.ptakidrapiezne.pl

Pozdrawiam Grzegorz Laskowski

tel +48 785 526 470

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram