Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A-poniatowa
2020_Captan_80_WG

Profil użytkownika: Alinka

user name
Imię i nazwisko:
Alina Małek
Login:
Alinka
Kiedy dołączył do portalu:
26.01.2014 17:47
Liczba wpisów na forum:
35
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
5
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1976

Ostatnie posty użytkownika

Przymrozki 2017 10.05.2017 05:08

Janów Lubelski o 4.55 jest -5 masakra

jaką odmianę borówek polecacie? 19.08.2016 00:08

Niestety przedmówcy mają rację. Przy takiej ilości borówki ( ok.20 ha) ma się na głowie instytucje przeróżne typu  sanepid, PIPy, Piorin  itp. oraz certyfikaty i audyty,audyty,audyty. Potrzebna jest infrastruktura, jakaś sortownia no i za chwilę dojdzie podatek za wodę. Ale i bez tej wody to grube miliony no i dodaj sobie jeszcze te 20 o których pisała Tosia i dorzuć coś na nawodnienie i utrzymanie plantacji. Słowem swoje problemy mają i ci mali i ci więksi tylko różnego typu. Najbardziej lubię jak plantatorzy innych owoców widzą tylko cenę a nie widzą co się głębiej ukrywa. Im dalej w las tym więcej drzew. Ci co uprawiają kilkanaście lat wiedzą o czym mówię.

Ceny borówki 2015 16.09.2015 13:35

Zaczynałam zbiór jako jedna z pierwszych i chyba kończę jako jedna z ostatnich. Myślę że w przyszłym tygodniu będziemy zbierali już resztki. Jesteś Heavy trochę niesprawiedliwy w tym osądzie że nikt się tu nie chce wypowiadać. Mnie osobiście ilość owoców się conajmniej podwoiła, dodatkowo ekstremalne temperatury  a co za tym idzie kłopoty z suszą i zbieraczami dawały nieźle w kość. Trzeba się było nieźle nagimnastykować żeby to wszystko w tym sezonie ogarnąć. A o pisaniu i zaglądaniu tutaj to można było zapomnieć. Generalnie sezon dla mnie bardzo udany a myśle że i pozostali borówkowi forumowicze nie powinni narzekać.

Ceny borówki 2015 04.07.2015 23:51

Pierwszego lipca  ruszyliśmy - pierwsze koty za płoty smile

Zawiazanie borowki - 2015r. 09.06.2015 06:26

W lubelskim  zawiązki tak jak w zeszłym roku a niektóre odmiany mają więcej. Czyli tak jak wszędzie owoców max.

Ostatnie komentarze użytkownika

Nowy PROW 2014-2020 29.03.2015 14:07
Termin przyjmowania wniosków został wydłużony do 15 czerwca. I nie bez powodu. Wnioski są skomplikowane i jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Doradców na razie przeszkolono bardzo niewielu, Nie podam liczby bo jest żenująca. Z moich znajomych doradców przeszkolonych w tym temacie żaden nie chce się podjąć obsługi wniosków rolno- środowiskowych. Z prostego powodu - z doświadczenia w poprzednim PROW -ie wiedzą że w ARIMR prawo działa wstecz. Tak było na przykład z prosem i wieloma innymi uprawami. Ludzie się denerwują i zwracają kasę masowo a doradcy nie mają nic na swoją obronę. Obecnie urzędnicy w ARIMR też jeszcze czekają na niektóre stosowne przepisy, które rzekomo są ale tak naprawdę ich nie ma. A skoro nie ma przepisu to skąd wiadomo że wniosek złożyłam poprawnie? Nie mam zamiaru go składać aż będzie wszystko jasne. A na dzień dzisiejszy to nic nie wiadomo tylko czeski film. Panie Sawicki głupich nie sieją i rolnik musi się bronić przed waszymi pomysłami.
Przetworzone owoce z własnego gospodarstwa 28.03.2015 13:04
Wy panowie tylko o winie i procentach. A dlaczego nie dżemy, przeciery, soki i mnóstwo innych przetworów bardzo smacznych nie do zakupienia w marketach. Wszak nasze rolnictwo nie tylko jabłuszkiem stoi( jak większość tutaj sobie mniema) a wasze panie domu robią mnóstwo pyszności na własny użytek. Dlaczego nie miały by się podzielić z szerszym gronem.
Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl 18.01.2015 16:22
Panie Adminie brakuje mi tej świecącej żaróweczki co informowała o obecności innego użytkownika na forum i podglądu zalogowanych co był na dole stronki. Czy na tej obecnej wersji w efekcie końcowym coś takiego będzie? A może jest a znaleźć zwyczajnie nie umiem?
WAŻNE dla użytkowników portalu sadownictwo.com.pl 16.01.2015 13:56
Czy będziemy mieli możliwość dostępu do korespondencji na starym PW i czy będzie możliwość odpisywania na tamte wiadomości?
WAŻNE dla użytkowników portalu sadownictwo.com.pl 12.01.2015 17:26
Z niecierpliwością czekam na dostęp do starego forum. Było tam mnóstwo ciekawych informacji, których próżno szukać w książkach. Nowe forum na razie trudno ocenić bo dopiero raczkuje. Dla mnie osobiście za dużo czerwonego. Czerwone z natury jest agresywne, pobudza i rozdrażnia. Ale to moja subiektywna ocena, wszystkim innym może się podobać.
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram