Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_Delfin_promocja
2019_Faban_po_kw

Profil użytkownika: waldus

user name
Imię i nazwisko:
Waldek Wiśniewski
Login:
waldus
Kiedy dołączył do portalu:
11.04.2007 22:36
Liczba wpisów na forum:
107
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
102
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
4657

Ostatnie posty użytkownika

komora: szybko się schładza i szybko nagrzewa 16.10.2018 21:07

ustaw minimalny czas pracy sprzeżarki na 15-20min a minimalny czas postoju równiż 15-20m

to rozwiarze twój problem z czestym załaczaniem agregatu

Koniec Polskiego Sadownictwa 20.08.2018 21:57

Weźcie się walnijcie mocnow  głowę bredzicie takie  że szkoda oczu.

To co piszecie porównajcie z :

1. iloscią wniosków złozonych na modernizacje w tym roku oraz z kwotą jaką ludzie dołożą w 50% do zaplanowanych iwestycji!!!!

2 . spróbujcie  zamówic platforme lub opryskiwacz, belke czy cokowliek potrzebne do sadownictwa a dowiecie się że terminy dostaw do min 2020 roku.

Wiec bądzcie realistami a nie bajkopisarzami

Więc gdzie widzicie ten koniec proszę o przykłady a nie brednie.

Strajki 16.08.2018 08:45

Czemu nie rozumiecie że w interesie rzadu jest aby żywnosć była jak najtańsza.?

Tak po skrócie tania żywność z podatkiem vat 5% to  wiecej produktów kupionych z podatkiem vat w wysokosci 23% za średnia pensje.

Gospodarstwa muszą same upasc musi byc cena jeszcze nizsza tak aby nie opłacało się eksploatowac sadów.

Udział pracujących w rolnictwie w ogólnej liczbie zatrudnionych w Polsce wynosi obecnie 10,5 proc. W krajach Unii Europejskiej większy jest on tylko w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Grecji, czyli, na razie, może z wyjątkiem Grecji, w krajach biedniejszych od naszego. Bo nie oszukujmy się: poziom zatrudnienia w rolnictwie jest jednym ze wskaźników zamożności społeczeństwa. W najbogatszych krajach UE: Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech wynosi on już mniej niż 1,5 proc. Nawet w tak mocnych rolniczo krajach jak Francja, Dania i Holandia też nie przekracza 3 proc. Niektóre z gospodarstw tych krajów nie posiadają nawet roli, czyli są to gospodarstwa rolne ... bezrolne. Utrzymują jednak np. po kilka tys. czy nawet kilkanaście tys. sztuk świń, które karmią pochodzącą z zakupu paszą i to karmią tak, że mogą je potem zbyć na rynku po konkurencyjnych cenach (najniższe ceny zbytu żywca wieprzowego w UE występują w Danii).

Udział polskiego rolnictwa w tworzeniu PKB zmniejszył się już do 2,6 proc..

Strajki 15.08.2018 12:04

Małe gospodarstwa są własnie przyczyna niskich cen. W dzien pracuje gość 8 godzin a po południu obrabia 2-3ha

To że ma pensje to pozwala mu przeżyc a to co z sadu wyciągnie to premia dla niego. WIec mu wszystko jedno za ile to sprzeda bo traktuje to jako hobby.

Strajki 15.08.2018 10:36

Ludzie jakie strajki , co wy chcecie cena jest bardzo dobra bo ludzie wożą. Gdyby cena była nie opłącalna to by nikt nawet jednego jabłka nie przywiózł bo ludzie umia kalkulowac lepiej niz się komu kolwiek wydaje. Czy macie tak wyprane mózgi ze wierzycie że rynkiem można sterować? I kto ma nim sterowac ilu urzedników z jakimi pensjami itd..... Bedziecie ich utrzymywać w imie opłacalnych cen?????NIe opłaca ci się zbierac nie zbieraj, idz do innej pracy gdzie bedziesz GODNIE zarabiał. Odczepcie się od rządu nik nie musi wami kierować macie wolna wole im mniej sie rzad wtraca w gospodarkę tym lepiej Takie ceny sa powodem własnie wpompowania ogromnych środków w rolnictwo. Dla rzadzzacych jest najważniejsze aby ceny żywnosci były jak najniższe  aby mogli wiecej kasy łupic ze społeczenstwa dlatego inwestuja kase w rolników.

Ostatnie komentarze użytkownika

ZSRP: uruchomienie mechanizmów pomocowych po przymrozkach 11.05.2019 10:02
Dlaczego ktoś ma wam dobrze robić ? Niech się odczepia od rolnictwa A ludzie sami sobie zrobia dobrze
Przymrozek - 5/6.05 2019 r. [temperatury powietrza] 07.05.2019 20:32
Jaka temeperatura jest w stanie uszkodzić zawiazki przy takim stopniu rozwojowym jak teraz mamy?
Śmiertelny wypadek w powiecie rawskim – zginą kierowca ciągnika 07.05.2019 09:44
Proszę jaki ekonomista, podatek nie dochodowy tylko jest to podatek od dobrej pracy. Najgłupsza rzecz jaką wymyślono za dobra prace czyli dobrze opłacaną płacić karę w postaci podatku dochodowego a za leżenie nagroda w postaci zapomogi . Brawo socjalizm
Śmiertelny wypadek w powiecie rawskim – zginą kierowca ciągnika 06.05.2019 10:26
Mateusz29 zgadzam się z Tobą nawroty powinny być na swoim jeszcze ogrodzone, przy dużych drogach najlepiej z barierami energochłonnymi w postaci choc by krzaków. Ale mamy jeszcze trochę wolności i każdy może robic jak chce i nawracać gdzie mu się podoba. Wówczas działa ewolucja i słabsze jednostki są eliminowane.
KRIR: stawki opłat za wode 04.05.2019 15:15
Zdzierają z nas ostatnią koszulę a wy jeszcze przyklaskujecie wierząc w brednie wpajane przez oszustów. Wody jest na ziemi tyle że nie ma opcji aby jej zabrakło. Można nawet z Wisły wodę tanio uzdatnić i nadaje się do picia.Można wodę morska odsolić to tylko kwestja technologi i kosztów Nie wspominajac juz ozasobach wody głebinowej której pokłady jak się okazało są nawet na głebokosci 11km. To co my wykorzystujemy to nie ma zadnego znaczenia dla środowiska ale opadatkowanie przyniesie profity.
2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram