Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_Toper
2019_BASF_Bellis

Profil użytkownika: rover

user name
Imię i nazwisko:
Sławomir Skorek
Login:
rover
Kiedy dołączył do portalu:
17.12.2007 19:46
Liczba wpisów na forum:
3
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
1
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
927

Ostatnie posty użytkownika

Noże do kosiarek 24.01.2018 20:01

Witam kolegów.Szukam namiarów na kogoś kto dorabia noże do różnych typów kosiarek i rozdrabniaczy sadowniczych.Także takie nietypowe. Kiedyś był taki pan na giełdzie w Słomczynie ale póki co nie mogę tam pojechać.Może ktoś ma telefon do niego lub kogoś innego zajmującego się takimi sprawami?

Kombajn do porzeczki -ŁAŃCUCHY 03.06.2015 21:40

Witam.Potrzebuję wymienic łańcuch w kombajnie porzeczkowym.Czy poza tymi ,,firmowymi,,ktoś takie sprzedaje?Słyszałem ,że na giełdzie w Słomczynie można dostać,może ktoś kupował i ma namiary do sprzedawcy,telefon itp.Jeśli nie na forum to do prywatnej wiadomości.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Kartony Bag in box 21.01.2015 09:38
michu, 2015-01-09 23:55, napisał:

A w jakiej cenie są te szare kartony ?

Swoją drogą w tym roku to już chyba wszyscy robili soki. Choć nie mieszkam w sadowniczym rejonie to , co sklep, stacja benzynowa itp to soki w karonach różnej maści.

Przy okazji pytanie , które cały czas mnie nurtuje. Mi jak zrobili sok to dostałem wytyczne przechowywania. Sok zrobiony do grudnia przechowywać w temp 0-1 stC można max 10 miesięcy. natomiast w centrach handlowych widzę soki często nawet nie w ladach chłodniczych i z datą przydatności większą niż rok.

Jak to możliwe ?

Producentowi czytaj sadownikowi zależy żebyś się nie zatruł lecz posmakował,polubił i przyzwyczaił. A market chce tylko sprzedać.Co ich reszta obchodzi.Zresztą wiedzą,że kupisz i wypijesz szybciej niż na dacie ważności.

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram