Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Profil użytkownika: porzecznik

user name
Imię i nazwisko:
Miłosz Jurgielewicz
Login:
porzecznik
Kiedy dołączył do portalu:
03.06.2015 10:24
Liczba wpisów na forum:
6
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1037

Ostatnie posty użytkownika

Kombajn do porzeczek AGROJANEX 12.07.2016 14:49

Od 2 lat użytkuję kombajn Arek 3 z Agrojanexu (Dyśko). Kupiony był używany, mocno zaniedbany, więc w tym roku postawiłem go na większy remont. Niestety po remoncie nadal mam pewien problem, który wystąpił już wcześniej: drugi otrząsacz nie pracuje równomiernie. Praca otrząsacza to obracanie się plus ruch wytrząsający. Chodzi o to, że obracanie się jest nierównomierne - w pewnym momencie otrząsacz nagle przyspiesza i przeskakuje jakieś 20-30% obrotu. Przy niższych ustawieniach taki prześlizg często jest poprzedzony chwilowym zatrzymaniem ruchu obrotowego.

Czy ktoś zetknął się z takim problemem? Co może być przyczyną?

Sekatory pneumatyczne 29.02.2016 10:07

Chcę kupić pneumatyczne sekatory do przycinania sadu. Budżet dosyć mocno ograniczony - w grę wchodzi używany zestaw ze Skierniewic (ta firma nadal istnieje i robi ten sprzęt?). Jednak zacząłem się zastanawiać, czy nie lepszym rozwiązaniem były kompresor spalinowy, na wózku. Może takie rozwiązanie byłoby tańsze w eksploatacji? Jego zaletą na pewno byłoby to, że mógłbym ew. puścić ekipę pracowników bez traktorzysty. Chciałbym, aby taki kompresor był w stanie obsłużyć przynajmniej 4 sekatory. Co o tym sądzicie?

Wybór opryskiwacza sadowniczego [jagodniki] 26.07.2015 08:20

Też przymierzam się do kupna opryskiwacza do porzeczki więc proszę wszystkich o odświeżenie tematu. Kolumna, octopus, czy tunelowy? Jakie mają wady i zalety i ile mogą średnio kosztować?

przeziernik porzeczkowy 05.06.2015 13:59

Niestety, ale w tym sezonie Medchem.pl wyprzedał się już z dyspenserów na przeziernika. Mówią, że mogą zrobić dodatkową partię, ale musieli by mieć więcej klientów. Tak więc jeżeli ktoś potrzebuje jeszcze w tym sezonie to teraz jest moment, żeby do nich napisać na medchem@medchem.pl

przeziernik porzeczkowy 04.06.2015 11:36

A wie ktoś może ile takich pułapek na hektar pola trzeba zainstalować?

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram