Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A_czerwinsk
2020_Captan_80_WG

Profil użytkownika: lucyjan

user name
Imię i nazwisko:
Urszula Rozwadowska
Login:
lucyjan
Kiedy dołączył do portalu:
14.01.2015 05:40
Liczba wpisów na forum:
8
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
886

Ostatnie posty użytkownika

Huwa san 22.05.2015 21:30

No niech cie nie zdziwi,że nikt nie kwapi się z odpowiedzią, tutaj trzeba odwagi cokolwiek powiedzieć o huwa sanie wzbudza on co u niektórych ogromne kontrowersje.                  Założyciel tego wątku potrafi nieżle opluć a to żadna przyjemność być nazwanym kłamcą, nie prawdziwym sadownikiem i najlepsze zarabiać na tym kasę. No ,ale to tak już jest ,że kulturę się ma albo nie ma, na pewno nie jest to wina jego rodziców robili co mogli a wyszło co wyszło.                           A odnosnie twojego pytania:nie powinno sie go z niczym mieszać , choć wcześniej to i ja mieszalem z dolistnymi  ale teraz już nie .Przybyl dodatkowy przejazd z opryskiwaczem.

Huwa san 20.05.2015 23:13

Oj tomasek zaraz ci odpowiem .   Przeglądając moje posty na temat huwa san wynika jasno że stosuję go pierwszy raz. Użyłem go 3 razy . Po 17.05 na naszych polach wyszła rdza nic  więcej nie mówię. Wypowiedzi farmera4 i Maliniarza 2012 sporo wniosły na temat tego specyfiku widzieli plantacje , żadnych rewelacji - sprawa czysta.     A ty coś wniósł?.Nie chce obrażac twoich rodziców ale to ty im się całkowicie nie udałeś.Po pierwsze brak kultury i przebijające chamstwo. Sam tworzysz temat boś ciekaw opini, sam nic nie wnosisz i tyle..W twoich postach pytania głupie i smieszne nie  wiesz ile basty daje się na odrosty , napisane na butli czytać nie umiesz ??  takiś mądry ? miałeś problemy w dzieciństwie, pomsty chcesz ,weż lustro przejzyj się boś na pewno brzydki i zrób coś ze sobą(mścij się) To tyle .

Huwa san 17.05.2015 17:55

Jestem w trakcie stosowania tego środka w malinie , stosowałem go już trzy razy odstęp co 7 do 10 dni ,stosuję go pierwszy raz u siebie sam jestem ciekaw czy go ktoś stosował,  ale reguralnie i przez caly sezon i chciałby się podzielić opinią na jego temat.Na dzień dzisiejszy stwierdzam co następuję: kolor liści ok, w malinie letniej niewidzę szpeciela, w jesiennej objawow rdzy (tamten rok już byłopryskane od rdzy) na razie zadnych objawów jakich kolwiek chorób.Jesli tak dalej będzie to chemia pójdzie do wora .Dodam że jadę tylko na huwa sanie żadnych innych śr. chemicznych plus kristaleaf foto dolistnie ale osobno.

Zwalczanie chwastów w malinie jesiennej 07.04.2015 20:33

Agil wyjdzie taniej dawka 1,25 do 1,5 litra na hektar perz żeby miał o koło 15cm wysokości, na pewno malin nie spali . Kupując 0,5 litra rozrobić w 100 litrach wody albo 50 ml w 10 litrach.

Zwalczanie chwastów w malinie jesiennej 07.04.2015 11:25

Trawica jest to taka potoczna  nazwa chwastnicy jednostronnej której jeszcze napewno nie ma jeśli jest  to jakaś trawa to napewno wiechlina roczna no i perz, fusilade weżmie tylko perz wiechliny nie ruszy  ale fusilade powinno stosować się na jesieni (możliwość uszkodzeń malin)jeśli teraz to targa lub agil.Jeśli malina zeszła to polecałbym bastę ale pryskać punktowo tylko na tą trawę  ręcznym opryskiwaczem nie pocałości bo wypali wszystko. Wiechlina roczna rzuca się tam gdzie są przerzadzenia malin wypady zjakiegoś powodu malina pierwszoroczna gdy zejdzie rzadko . Jeśli rząd równo bedzie zagęszczony (pełny bez przezświtów ) na pewno nie będzie wiechliny rocznej.

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram