Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A-t_jasieniec

Profil użytkownika: kolo123

user name
Imię i nazwisko:
Henio Krawężnik
Login:
kolo123
Kiedy dołączył do portalu:
28.08.2012 22:31
Liczba wpisów na forum:
11
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1524

Ostatnie posty użytkownika

ditta seria vs lisicki 21.01.2019 17:56

Witam, stoję przed zakupem platformy sadowniczej. Waham się pomiędzy platformą ditta seria na jednej osi z pompką ręczną a platformą lisickiego. Ditte z racji ręcznej pomki mogę podłaczyć do każdego ciągnika, jednakże ma a ż 5,75m długości, gdzie lisicki ma tylko 5,15m Obawiam się, że ditta nie wejdzie mi do sadu. Poproszę o opinie na temat tych dwóch produktów. Gdzie polecacie kupić?

Kąt nachylenia słupka żelbetowego 11.12.2017 17:17

oczywiście, że jest. wystarczy znać postawy wytrzymałosci materiałów i mechaniki konstrukcji, no i troche matmy, bo zakładam, że sił, które wywołuje drut nie znasz, także potrzebna będzie optymalizacja. Dla ułatwienia powiem Ci, że jeśli potraktujesz miejsce gdzie słup jest włożony do ziemi jako utwierdzenie, a miejsca gdzie masz druty do odciągu jako podpory przegubowo nieprzesuwne, to otrzywasz dwuktornie statycznie niewyznaczaly układ.powowdzenia ;)

Odległość od granicy przy sadzeniu jabłoni 31.10.2017 18:14

sam sobie odpowiedziałałes na pytanie. Jesli liczysz się z tym, ze po jednej stronie nie będziesz jeździł to zostaw tyle, zeby galęzie nie wychodziły na działke. Jesli jednak chcesz jeździć to dodaj długosc gałęzi do szerokosci roboczej sprzętu i masz odpowiedz. Od Twego posta na kilometr wali pazernoscią, chciałbys wsadzic drzewka w miedzy i jezdzić u sąsiada najlepiej. postaw się po drugiej stronie i czy chciałbys aby ktos Tobie tak jeźdzł ;)

Mf255 przerobienie na sadownika 27.04.2017 17:06

Ja oddałem swój ciągnik do zwężenia do do mechanika w nowej wsi, który się tym zajmuje, tylko on wozi je do cięcia, a nie zakłada gotowe odlewy. Mam też dołożoną kabinę naglaka. wyszło dość drogo, teraz nie pamiętam ile dokładnie. zwężenie na 145 cm, przy 135 cm jest duzo zabawy i generują się dodatkowe koszta. co do wspomagania, to uważaj, niektórzy mechanicy na węże ciśnieniowe od oleju zakładają opaski na śrubokręt. Podsumowując zabawa droga, ja swój zwęziłem dlatego, ze jest u mnie od nowości i nie jest mocno zajechany, mam równe pola, a przy zwęzeniu jest stara uciągu. w innym przypadku bym tego nie zrobił.

Ilosc torfu pod borowke 06.03.2017 09:36

Witam, 

Ile torfu dajecie w dolek przy sadzeniu borowki, interesuja mnie konkretne liczby. Czy np zanim obsypiecie kora to kladziecie jeszcze torf?

Z gory dziekuje za odpowiedzi ;)

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram