Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
TSW_2020

Profil użytkownika: kamcio

user name
Imię i nazwisko:
Kamil Kowalski
Login:
kamcio
Kiedy dołączył do portalu:
28.06.2008 09:45
Liczba wpisów na forum:
6
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
1
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
1
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1058

Ostatnie posty użytkownika

Wentylatory przeciwprzymrozkowe 05.01.2015 22:45

No właśnie, ciepłe powietrze idzie do góry a zimne osadza się przy gruncie, wentylator ma za zadanie mieszać te warsty powietrza i wtedy ciepłe powietrze częśćiowo "przytrzymujemy" przy ziemi. Wydaje mi się, że klimat chyba nie jest tutaj ważny, chociaż rodzaje występujących przymrozków pewnie tak.

 Dobre efekty może dawać nawet zwykłe mieszanie powietrza jeżdząc po sadzie z włączonym wentylatorem opryskiwacza ale taki duży wentylator w połączeniu np. z jakimiś ogniskami w okolicy mógłby się okazać bardzo skuteczny

MTAS 2015 03.01.2015 00:58

Zapewne wiekszość jak nie wszyscy aktywni do tej pory na forum użytkownicy ;) Pewnie już standardowo będzie "młoda loża szyderców" przechodząca wszystkie stoiska i wypytująca o wszystko sprzedawców;) 

Sadszwedo, profus2-mam rację?:) 

 

W tym roku chyba po raz pierwszy ma być możliwość przejechania się ciągnikiem ze stajni JD co dodatkowo może zachęci niektórych do pokazania się na tych targach

Wentylatory przeciwprzymrozkowe 01.01.2015 23:18

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenie lub materiały odnośnie stosowania wentylatorów mieszających powietrze w celu zmniejszenia strat spowodowanych przez przymrozki? Ile takim wentylatorem można uchronić? Czy sprawdza się on w przypadku przymrozków radialnych i adwekcyjnych czy tylko tych pierwszych? W Stanach jest to chyba dość powszechne rozwiązanie u nas niestety mało rozpowszechnione, a może warto by w to wejść?

Sekatory pneumatyczne 01.01.2015 21:42

Maciek planuję 2 pneumatyki i w przyszłości jeszcze 1 elektryka. Z platformy będziemy ciąć pneumatami bo i tak platforma pracuje a doły elektryki, czy felco to jeszcze nie wiem. Na razie dwa dni pociąłem pneumatami od Kuby i denerwuje mnie wysuwający się siłownik(to samo jest w elektryku felco chyba?) ale pewnie idzie się do tego przyzwyczaić ;)

Sekatory pneumatyczne 01.01.2015 20:00

Koledzy przymierzam się do zakupu sekatorów pneumatycznych. Podzielcie się opiniami jakich używacie u siebie i czy jesteście zadowoleni czy nie. Czy warto inwestować w przedłużki? Planuję nimi ciąć same czubki zarówno jabłoni jak i wiśni, czereśni i śliwek.:)

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram