Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
TSW_2020

Profil użytkownika: chudym87

user name
Imię i nazwisko:
Michal Chudzik
Login:
chudym87
Kiedy dołączył do portalu:
29.06.2013 11:09
Liczba wpisów na forum:
27
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
2
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
1
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1814

Ostatnie posty użytkownika

Porzeczka czerwona Rolan czy Rovada 27.08.2019 22:06

2x zastanów się czy na pewno chcesz która kolwiek sadzic. Czerwona porzeczka podzieli los czarnej i to już w przyszłym roku. Nie sugeruj die że w tym roku było trochę drożej - nie było drożej tylko towaru mniej. 

Pomoc przy przerobieniu kombajnu Braud 2620 do zbioru porzeczek oraz malin 28.05.2019 11:25

Ja przerobiłem i jestem srednio zadowolony 36tys w przerobke wlozone, w zasadzie nie w przerobke a w dokupienie poszczegolnych elementow tylko i wylacznie z oryginalu. Nie ma do tego tanich czesci.  Aronie i agrest zbiera idealnie i szybko. Jednak porzeczki po tym kombajnie to w pol marmolada jak czerwona tak tez i czarna i nie da sie tego zmienic zadnymi ustawieniami. na rampie marudzą teoche jak zobacza taki towar.  Kombajny polskie dzialaja na zasadzie otrzasania a ten dziala na zasadzie "pałowania" jak kiedys recznie poczeczke zbierano.  Nie jest to dobry pomysł.  Jedyna zaleta tego kompajunu jest taka ze  szybko jedzie. Tyle w temacie. Lepiej juz starfo kpsa kupic to i tanie w naprawie. 

New holland t4.80n vs Deutz Fahr 5080ds 12.03.2019 21:57

Posiadam nh, aktualnie ma już 320mtg, wad wieku niemowlęcego było sporo jednak na gwarancji usunęli.  Jesli chodzi o awaryjność to raczej znikoma posiadam też wersję poprzednia  które ma 2200mtg zrobione tylko rozrusznik, alternator, żarówki i olej od nowości. Tak śmiga bezawaryjnie. 

Jedna z zalet nh to jednak super ster, warto zwrócić na to uwagę jeśli miał by być przedni tuż bo w tych modelach przedni tuz montowany jest do przedniego mostu i względem niego pracuje, a nie jak przy pozostałych markach montuja tuż do ramy ciągnika i tuż trzyma pozycje tylnych kół co czasami przy nierównym terenie odgrywa istotną rolę. 

Polifoska 6 w porzeczce 06.02.2019 22:16

Oczywiście można, osobiście stosuje, jednak na jesień w listopadzie. 350kg/ha wysiewane w pasy o szer, 2m, w tej chwili to jedynie wapniak kornicki połowa dawki  w pasy herbicydow aby dobrze na wiosnę RSM wxhlonelo, aktualnie na polifoska 6 już po ptakach, zaciagnie chloru, w tym roku zaowocuje a w przyszłym o połowę mniej. Sprawdzone na własnej d... I poparte badaniami labolatoryjnymi. Pozostaja już tylko bezchlorkowe. Polifoska start, rosafert, jest jeszcze trochę innych do zastosowania. 

Ciemne chmury nad producentami porzeczki nie rzedną, 20.11.2018 10:46

Gowno prawda..... Wschod polski okolice przemysla, czarnoziem i co? plantator sie chwali rekorodwym w tym roku zbiorem czarnego zlota bo az 7ton z ha. jak sie nie dopilnuje na czas opryskow to i zajebista ziemia nie pomoze. Konkurować można jednak trzeba robic tak zeby być o jeden krok dalej niż inni. Tak ze podchiodził bym do tematu z wiekszym dystansem niż co niektorzy na forum. 

patrząc wstecz to hilter połamał zęby na ruskich, czy aby historia do tego nie zmierza aby sie powtorzyło? we FR juz wrze i strajki, inne kraje tez nie dlugo beda siedziec cicho. No ale o tym w TV cisza... 

Ostatnie komentarze użytkownika

Maliny, porzeczki – ceny [26 tydzień 2018 roku] 30.06.2018 09:16
Szanowna Pani, nikt nie stoi z pistoletem przed Panią i zmusza Panią do ponoszenia nakładów, co to znaczy próg opłacalności "wyliczyli"? Kto, pytam się KTO? według mnie każdy ma inne koszty jest wiele zmiennych, więc niech się Pani nie uzala. Poza tym transakcja kupna sprzedazy dochodzi wtedy kiedy obie strony się dogaduje i im to Pasuje. Obejrzy siebie sama Pani i niech się Pani nie ośmiesza.
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram