Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_Plukobag
2019_BASF_Bellis

Profil użytkownika: bogdan445

user name
Imię i nazwisko:
Bogdan Wrzecioniasz
Login:
bogdan445
Kiedy dołączył do portalu:
04.08.2016 18:24
Liczba wpisów na forum:
10
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
550

Ostatnie posty użytkownika

Cena maliny 2017 23.08.2017 18:35
CZerwony82, 2017-08-23 09:11, napisał:

Ja juz maliny jesiennej nie mam,ale wiem ze cena, ktora jest teraz na skupie jest cena nieopłacalną, a nawet sadze ze trzeba dolozyc do produkcji, taka cena byla 15 lat temu dobra kiedy to wszystkie srodki do produkcji byly o wiele 

Miałem już nie pisać na forum, ale jak czytam te brednie to aż mi się płakać chce. Po pierwsze jak nie masz maliny jesiennej to po co piszesz głupie posty. Po drugie, na jakiej podstawie twierdzisz,że cena jest nie opłacalna ?

Dla mnie cena 4,7 za kg jest ceną opłacalna. I napewno nie zlikwiduje swojej plantacji. 

Okolice Zwolenia

I - 4,7 + VAT ,  II - 4 zł + VAT

Cena maliny 2017 20.08.2017 10:25

Okolice Zwolenia

I 4,7 zł/kg

II 3,6 zł/kg

Cena maliny 2017 03.08.2017 23:28

Okolice Zwolenia

I - 4,1 zł

II - 3 zł

Cena maliny 2017 23.07.2017 20:58
kropka85, 2017-07-20 20:25, napisał:

dla nieświadomych  koszty nawożenia do glebowego to ok 3 tyś + jakieś wapno lub krede to kolejne 500 Zł od grzyba i zamierania to 600-800 zł plewienie x 2 w sezonie czyli 2 x 2 tyś od robali ok 500 + odrzywki ok 1 tys + paliwo, nie liczę amortyzacji /na 1 ha i mamy kosztów prawie 10 tys zł do tego zrywacz 2-2,5 zł za kg, nasza praca i przy cenie 4 zł może zostanie z 20 gr na kg .

Czytam i sam nie wiem czy robisz sobie żarty czy piszesz poważnie. 10 tys. kosztów na 1ha malin? Ja mam 4ha malin i na całą powierzchnie koszty wychodzą poniżej 10 tys. 

Dla mnie opłacalną ceną za kg malin jest 4 zł. A ty jak sam/a sobie napędzasz koszty to twoja decyzja. 

Cena maliny 2017 19.07.2017 22:16

Czytając większość głupich postów dochodzę do wniosku, że albo ludzie są głupi albo są tak głupi, że tego nie widzą. 

Po pierwsze : każdy kto ma chłodnie chce kupić towar jak najtaniej, proste. Dla niego nie liczy się sentymenty.

Po drugie : jak komuś sie nie opłaca produkcja malin czy porzeczek, to po co to trzyma ?  Dokladajac do interesu jest idiotą. A jednocześnie jeszcze wylewa żale na forum.

Po trzecie: ogarnia mnie śmiech jak ktoś pisze, że koszt produkcji maliny jest wysoki. To czym wy to pryskacie albo jakie zabiegi wykonujecie, że wam tyle wychodzi. 

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram