Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A_poborka

Profil użytkownika: alfasad111

user name
Imię i nazwisko:
Agnieszka Wożniak
Login:
alfasad111
Kiedy dołączył do portalu:
10.04.2007 23:32
Liczba wpisów na forum:
3
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
781

Ostatnie posty użytkownika

Protest 3 kwiecień 2019 - warto dołączyć ? 05.04.2019 09:10

Większosci polityków w Polsce nie zależy na silnym państwie.Silne rolnictwo to silne  państwo.Obserwując przez 30 lat to co się dzieje w naszym kraju odnosiłam coraz  silniejsze wrażenie że ktoś celowo osłabia nasz kraj. Tylko w jakim celu? Drążąc temat doszłam do setna sprawy. Wiadomy naród bardzo zaborczy szykuje sobie  w  Polsce nowe gniazdko  bo stare jest już za małe.Mając w rządzie w mediach swoich popleczników i ziomków bardzo łatwo robią to  co zaplanowali.Tylko w niezależnych mediach mozna się czegos dowiedzieć .Ludzie jeżeli nie przejżycie na oczy nie zobaczycie co oni z nami robią.I nie liczcie na ich dobrą wolę.To są ludzie bezwzględni i nie zrobią dla nas niczego jeżeli sami nie przejmiemy inicjatywy.MICHAŁ  KOŁODZIEJCZAK JEST TAKA INICJATYWĄ I TRZEBA NAPRAWDĘ BYĆ ŚLEPYM ŻEBY  TEGO NIE WIDZIEĆ I GO NIE POPRZEĆ. Na yude tube jeszcze można posłuchać ludzi któży wiedzą co się w Polsce dzieje ,polecam  kanał  Agrouni  , Jacka Międlara , W REALU 24 NIEZALEŻNA TELEWIZJA , POROZMAWIAJMYTV,I  Alfred kudliński,i wiele innych. posłuchajcie  sobie  dopuki jeszcze istnieją kanały z ich udziałem bo za chwilę pozostaną tylko te które są poprawne politycznie te mówiące prawdę znikną.

Żółknące i opadajace liście na śliwie Angeleno 17.06.2015 09:04

Dziękuję  za zainteresowanie moim problemem.Tubekonazolem  pryskałam tylko raz  po kwitnieniu .Trzeba będzie powtórzyć ,bo to jednak chyba dziurkowatość  i problemy  fizjologiczne  z powodu suszy, na to bym stawiała. Przy srebrzystości drzewa wyglądają trochę inaczej są jasne ale raczej nie w żółtym odcieniu tylko własnie srebrnym , a moje takie nie są

Żółknące i opadajace liście na śliwie Angeleno 14.06.2015 17:52

Dwuletnia śliwa Angeleno ,przestała rosnąc i traci liscie.Liście najpierw zrobiły się bardzo jasne jakby miały brak azotu, następniena liściach pojawiły się brązowe plamki  które wypadają zupełnie jak przy dziurkowatości.Liscie przy dotknięciu opadają.Objawy zaczęły się od Angeleno  i w rzędzie zaczynają przechodzić na Rekorda.Azotowe  dane na wiosnę .Kaptanem przeciwko dziurkowatości 2 razy pryskane. podejrzewam brak  mikroelementów lub jakiś wirus. pozostałe sliwy nie mają tych objawów ,tylko te dwie odmiany.Może któryś z szanownego grona coś podpowie.

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram