Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A_poborka

Profil użytkownika: Jancyk

user name
Imię i nazwisko:
Zbigniew Ka
Login:
Jancyk
Kiedy dołączył do portalu:
13.12.2013 21:51
Liczba wpisów na forum:
97
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
113
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
1
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
3609

Ostatnie posty użytkownika

Ceny jabłek eksportowych 2019/ 2020 16.10.2019 17:59

Zobaczycie że ceny na wiosnę nie bedą wysokie , mam takie przeczucie. 80 gr, średnio to wszystko.  Ale zimą to owszem cena byćmoże będzie przyzwoita. 

Co zrobić by truskawki były cały czas duże? 19.06.2019 11:22

Pryskanie nawozami w tej fazie dojrzewania owoców jest draństwem !! Teraz są czerwone owoce i już za późno żeby ich powiększać, to po pierwsze a po drugie narażacie tymi nawozami o tej porze, że ci ludzie co będą to jedli zachorują na raka, a i sami potem kupicie dzieciakowi jogurt z nawozewm. Nigdy nie wiecie czy sami nie bedziecie prosić kiedyś Boga o zdrowie dla siebie, może wtedy rozliczyć czy jesteście do tego zasłużeni.

Cięcie mechaniczne różnymi listwami dostepnymi na rynku 26.02.2019 21:02

Po cięciu mechanicznym drzewa nadal nie są obcięte, bo to cięcie, nie jest w tym miejscu co powinno być obcięte. Trzeba i tak ciąć sekatorem. Drobnieją jablka, owocowanie ucieka na zewnątrz korony. Są problemy z dopryskaniem uciązliwych szkodników jak mszyca, bawełnica, zwójki. No i jak się zapuści tak sad, że dużo kołków, to żadna ekipa nie chce z tym się barować jak jest wbrud lepszych sadów. A jak się zgodzą to stawki są takie że nie wielu ludzi o takich słyszało.

Cena jabłek przemysłowych 2018 16.10.2018 19:16

To co sie teraz dzieje    TO KARA BOŻA .  Nikt  w niedziele nie świętuje, bogiem jest pieniądz, dzien świąteczny nie rużni sie od powszedniego, w niedziele praca idzie, balwochwalstwo i kult mamony , te jabłka do grudnia nie bedą sprzedane w takim tempie . Zydzi 40 lat kiedyś musieli sie błąkać po pustyni aż zmieniła się ich mentalność i pogubili te pieniądze co zabrali Egipcjanom, za pozostawione majątki w Egipcie, zanim trafili do ziemi obiecanej.

Cena jabłek przemysłowych 2018 12.10.2018 19:59

Jeszcze troche lepiej jak miesiąc, i cena przemysłu w górę.  Jeszcze sie zdziwicie.

Ostatnie komentarze użytkownika

Sadkowice: Dwóch Ukraińców zginęło w komorze przechowalniczej 13.11.2019 19:27
Babka powiedziała do kamery że " oni tam pracowali cały czas " gospodarz że dopiero przyjechali. Wiadomo o co chodzi . Trzeba się jakoś ratować, żeby nie iść siedzieć. I te bardzo wysokie koszty transportu umarłych też pewnie pokryje gospodarz. A te koszty zatrudnienia legalnego nie są wysokie. Większość ubezpiecza bo można beknąć.
Drzewka ze szkółki Jana Kozerskiego 13.11.2019 11:30
To nie ciułacze co kupują tanie drzewka zawalili rynek, tylko dofinansowania od państwa które potęgują bogatsi. Ale sami się utopią w tym co mają bo nie oberwią sami itd. Druga sprawa to gęstość sadzenia, wyścig kto gęściej. Czym więcej pieniędzy zainwestują tym bardziej są uwiązani. No muszą oddać prawie darmo... no bo zainwestowali i TAKIE UZALEŻNIENIE DO KOŃCA ŻYCIA. I robota za darmo.
Przetwórnie przechytrzyły, 50gr nie jest ceną adekwatną do ilości jabłka! 13.10.2019 19:40
Jerzy - nasłuchałeś się bzdur. Zobacz na jak wysokim miejscu jesteśmy wedle międzynarodowej agencji rejtingowej. Tam są tęgie głowy z ekonomii. Oni potrafią wszystko przewidzieć zanim ty pomyślisz.
Noc w alejce z jabłkami w Poznaniu 10.10.2019 21:00
Witam. Ja obawiam się że chrabąszcza już nie ma na tym świecie. Obym się mylił. Albo dopadła go jakaś ciężka choroba, bo to nie możliwe żeby tak aktywny tak długo zamilkł. Może ktoś z was go bliżej zna, blisko mieszka to wie więcej.
1 LIPCA - Dzień Owoców i Dzień Polskiej Borówki 02.07.2019 21:05
Co ty z tą nieprzyzwoitością posłów . Przecież w mediach powiedzieli że to Angielscy europosłowie konserwatywni wyrazili swój sprzeciw dyktatowi unii i w czasie ody tak się zachowali. Po drugie Timermans wypowiadał się na temat krajów wyszechradzkich jak Putin, straszył karami, to mu teraz UTARLI GEMBE , nie bedzie w tym towarzystwie mówił w kto w którym kraju ma mieszkać itd. (uchodźcy ) albo jaki ma być trybunał, a w jego kraju nie ma wcale trybunału. albo czy 500 + jest szkodliwe, a w jego kraju jest większe i jest cacy.. Tym szkodliwym wrogim gadaniem nie zdobędzie tego stanowiska i straci co miesiąc 50 tys na nasze. A musi mu wystarczyć duża kasa ale dużo mniejsza.
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram