Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_Broszura_owocówka_1
2019_Arysta_Plantivax_2_lato

Profil użytkownika: Jancyk

user name
Imię i nazwisko:
Zbigniew Ka
Login:
Jancyk
Kiedy dołączył do portalu:
13.12.2013 21:51
Liczba wpisów na forum:
96
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
109
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
1
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
3374

Ostatnie posty użytkownika

Co zrobić by truskawki były cały czas duże? 19.06.2019 11:22

Pryskanie nawozami w tej fazie dojrzewania owoców jest draństwem !! Teraz są czerwone owoce i już za późno żeby ich powiększać, to po pierwsze a po drugie narażacie tymi nawozami o tej porze, że ci ludzie co będą to jedli zachorują na raka, a i sami potem kupicie dzieciakowi jogurt z nawozewm. Nigdy nie wiecie czy sami nie bedziecie prosić kiedyś Boga o zdrowie dla siebie, może wtedy rozliczyć czy jesteście do tego zasłużeni.

Cięcie mechaniczne różnymi listwami dostepnymi na rynku 26.02.2019 21:02

Po cięciu mechanicznym drzewa nadal nie są obcięte, bo to cięcie, nie jest w tym miejscu co powinno być obcięte. Trzeba i tak ciąć sekatorem. Drobnieją jablka, owocowanie ucieka na zewnątrz korony. Są problemy z dopryskaniem uciązliwych szkodników jak mszyca, bawełnica, zwójki. No i jak się zapuści tak sad, że dużo kołków, to żadna ekipa nie chce z tym się barować jak jest wbrud lepszych sadów. A jak się zgodzą to stawki są takie że nie wielu ludzi o takich słyszało.

Cena jabłek przemysłowych 2018 16.10.2018 19:16

To co sie teraz dzieje    TO KARA BOŻA .  Nikt  w niedziele nie świętuje, bogiem jest pieniądz, dzien świąteczny nie rużni sie od powszedniego, w niedziele praca idzie, balwochwalstwo i kult mamony , te jabłka do grudnia nie bedą sprzedane w takim tempie . Zydzi 40 lat kiedyś musieli sie błąkać po pustyni aż zmieniła się ich mentalność i pogubili te pieniądze co zabrali Egipcjanom, za pozostawione majątki w Egipcie, zanim trafili do ziemi obiecanej.

Cena jabłek przemysłowych 2018 12.10.2018 19:59

Jeszcze troche lepiej jak miesiąc, i cena przemysłu w górę.  Jeszcze sie zdziwicie.

Cena jabłek przemysłowych 2018 13.09.2018 07:34

 Brawo person 85. Na wszystkim można zarobić, nawet na głupocie ludzkiej. Niech wożą . Ci co mają chłodnie mają potem luźniej ,    i wyższą cene.

Ostatnie komentarze użytkownika

1 LIPCA - Dzień Owoców i Dzień Polskiej Borówki 02.07.2019 21:05
Co ty z tą nieprzyzwoitością posłów . Przecież w mediach powiedzieli że to Angielscy europosłowie konserwatywni wyrazili swój sprzeciw dyktatowi unii i w czasie ody tak się zachowali. Po drugie Timermans wypowiadał się na temat krajów wyszechradzkich jak Putin, straszył karami, to mu teraz UTARLI GEMBE , nie bedzie w tym towarzystwie mówił w kto w którym kraju ma mieszkać itd. (uchodźcy ) albo jaki ma być trybunał, a w jego kraju nie ma wcale trybunału. albo czy 500 + jest szkodliwe, a w jego kraju jest większe i jest cacy.. Tym szkodliwym wrogim gadaniem nie zdobędzie tego stanowiska i straci co miesiąc 50 tys na nasze. A musi mu wystarczyć duża kasa ale dużo mniejsza.
Rosja przedłuża embargo 26.06.2019 09:37
Rząd , żaden rząd nigdy nie ograniczał nikomu możliwości produkcji jeśli ta produkcja jest legalna. Chciałeś chyba napisać " możliwości zbytu". A co do produkcji to mam pretensję że za dużo pomaga w dawaniu pieniędzy za pośrednictwem UE w dawaniu pieniędzy na drzewka, słupy itd.
Rosja przedłuża embargo 25.06.2019 19:40
To nie dobra wiadomośc, ale to ma i dobre strony, że ludzie sami się zaduszą z towarem, i nie będzie powiększania nasadzeń. Było 700 tys ton za komuny, potem 2 mln. mało. Było 3 mln. teraz 5, bedzie okazja przemyśleć.Bez embarga byloby i 10 ml. Troche to potrzebne.
Polska chce dłuższych sankcji wobec Rosji 20.06.2019 17:49
Ależ jak nie skazali :: ! Wpiszcie sobie " Skazani za udział w mafii Vatowskiej ", co chwila odkrywają całe grupy, - http://www./informacje/kielce-33-osoby-skazane-oszustwa-podatku-vat/, https://niezalezna.pl/263841-mocny-cios-cbsp-w-mafie-vat-owskie-czesc-zatrzymanych-moze-spedzic-za-kratami-nawet-25-lat http://gazetaolsztynska.pl/379832,Wyrok-w-sprawie-mafii-paliwowej-Predator-skazany-na-10-lat.html To były linki z opisem.
Polska chce dłuższych sankcji wobec Rosji 20.06.2019 16:00
Widać że na tym portalu to jedna lewica, nie mylić z tą dawną, bo po przemalowaniu dba o interesy tylko bogatych, lub oligarchów po komunie. Jedni PZPR rozkradli Polskę dając ochłapy robotnikom, a drudzy po przemalowaniu stworzyli luki w prawie by wyprowadzić setki miljardów za pomocą vatu. Śmiech mnie bierze jak wpuścili na pierwsze miejsca Milera i jego kolegów, a o tyle co zajeli tamci miejsc w parlamencie komuniści, DOKŁADNIE o tyle samo miejsc dostali sami mniej niż w poprzedniej kadencji. Sprzedali własną kapote, myśląc że przyciągną tamtych wyborców. Wyniki wyborów są jednoznaczne. Wieś poszła za PISem a większe miasta za opozycją, bo ludzie mają pamięć i nie dadzą nabrać się na obietnice które istnieją tylko do wyborów PO, PSL. Bez pokrycia. Czyli głupoty. Mądry Polak nie bedzie zadawał się z diabłem, choćby on miał najszlachetniejszy cel.
2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram