Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A_chrzaszczew

Profil użytkownika: Radogoszcz

user name
Imię i nazwisko:
Beres Damian
Login:
Radogoszcz
Kiedy dołączył do portalu:
24.10.2017 10:54
Liczba wpisów na forum:
22
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
0
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1107

Ostatnie posty użytkownika

Czarny bez wszystko o odmianach i uprawie 06.11.2019 13:53

Nie mam odmiany ale mam trochę bzu stare krzewy zakładne jeszcze przez ojca, jeździł na Wegry swego czasu i tam gdzieś napatoczył sie na plantację bzu dostał sadzonki to posadził u nas. Surowiec jest suszony i oddawany do skupu zielarskiego Dary Natury i Herbapolu, cena zależna od jakości surowca ale brat co sie tym zajmuje i dogląda to nie zamierza na razie wycinać więc chyba spoko na tym wychodzi. Owoc większy o połowę mniej więcej od tego dzikiego, problem stanowią co najwyżej mszyce, które potrafią całkiem nieźle obsiąść młode pędy. 

Malina - nowe odmiany 06.11.2019 13:48

Malina czarna-czy ktoś się tym interesował do uprawy na owoc deserowy? Mam kawałek kilka arów wolnego i się zastanawiam czy bawić sie w taką ciekawostkę. Jak z plonowaniem oraz ceną takich owoców?

jeżyna bezkolcowa - zakładanie i prowadzenie plantacji 06.11.2019 13:45

Właśnie założyłem w tym roku plantacje kilka arów na spróbowanie jak z plonami to będzie wyglądać jeżyny bezkolcowej. Zastanawiam się nad uprawą ciekawostek takich jak malinojeżyna. Na początek mam kilka krzewów posadzonych tej odmiany https://www.podkarpackiesady.pl/pl/p/Malinojezyna-TAYBERRY/751 jednak rozglądam się za innymi jeszcze aby mieć porównanie jak to u mnie rośnie. 

Co zrobić by truskawki były cały czas duże? 12.07.2019 15:05

Moim zdaniem niektóre odmiany mają tendencję do drobnienia pod koniec owocowania. Ale faktycznie nadmiar azotu daje to, że rosną w liście i to mocno. Więc jego nadmiar nic nie daje. 

Truskawka Sadzenie 12.07.2019 15:00

A jaki przedplon dajecie pod truskawki? I ile lat po ziemniakach można sadzić truskawkę? Znalazłem coś na http://www.domowyogrod.com/kiedy-sadzic-truskawki ale szukam jeszcze innych wiadomości. Mam glebę IV klasy, więc cudów nie ma, ale za to nawadnianie .

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram