Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_Delfin_promocja
2019_BASF_Sercadis

Profil użytkownika: manka

user name
Imię i nazwisko:
Karolina Przybyło
Login:
manka
Kiedy dołączył do portalu:
02.07.2017 21:19
Liczba wpisów na forum:
40
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
34
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1155

Ostatnie posty użytkownika

zatrudnianie obywateli ukrainy, POMOCY 06.06.2019 08:40

pilsner13 a gdzie znajdę taki załącznik? czy może trzeba go samemu sporządzić i dostarczyć?

zatrudnianie obywateli ukrainy, POMOCY 06.06.2019 08:37

dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam :)

zatrudnianie obywateli ukrainy, POMOCY 05.06.2019 20:55

Witajcie, mam taki problem, że przyjechała do mnie do pracy osoba posiadająca wizę na pracę ale nie jest to wiza ode mnie. Zaczęłam wypełniać wniosek o zezwolenie na pracę przez stronę internetową PUP i przy zaznaczaniu daty od kiedy będzie pracować chciałam wybrać datę jutrzejszą ale okazało się że jedyna najwcześniejsza możliwość wybrania daty jest na 7 dni do przodu, daty wcześniejsze są zablokowane. Teraz nie wiem co zrobić bo na zezwoleniu w takim przypadku będzie data że dopiero za tydzień może zacząć pracę, czy wiecie może jak to obejść żeby można było legalnie zatrudnić wcześniej taką osobę. Identyczna sytuacja jest w przypadku zatrudniania w ruchu bezwizowym też te daty są takie odległe. Za wszelkie sugestie dziękuję. 

Truskawka - identyfikacja szkodników i chorób 26.05.2019 18:41

hmm problem w tym, że ja nie lałam żadnego herbicydu i takie objawy na tej odmianie, co do tego odgniatania się truskawki nie wiem czy zbierałeś tą odmianę osobiście, bo ja zbierałam i co musze stwierdzić to strasznie ciężko się ją zbiara, inne odmiany się odłamują ładnie a cristina się wygina i nie można jej oderwać już myślałam nawet o nożyczkach żeby odcinać. Może to jest powodem tych odgnieceń, zbieracz po prostu szarpał się z owocem. 

Truskawka - identyfikacja szkodników i chorób 26.05.2019 17:25

dokładnie tak jest to Cristina, wiesz co to może być?

Ostatnie komentarze użytkownika

KZGPOiW: Fakty i mity na temat zysków i kosztów w łańcuchu dostaw owoców 07.05.2019 12:10
Czyli jak zwykle !!!!!!! Teraz chcą fair trade bo uważają że to oni są najbardziej pokrzywdzeni w tym wszystkim hahahah jeszcze mało oskubują producentów, ależ oczywiście jedynym kosztem sadownika jest komora, bo samo się zbierze, robale nie przylatują bez zaproszenia do sadów, a parch, mączniak itd. to niegroźne choroby więc środków nie trzeba używać, traktory jeżdżą na powietrze, drzewa same się formują i dają zarąbiście wielkie plony, jabłka każdy sadownik ładuje luzem na wywrotkę a potem zasypuje komorę jak zbożem więc skrzynek, skrzyniopalet nie potrzeba. Na koniec warto wspomnieć, że oligarchowie sadownicy nie potrzebują kredytów bo są bogaci a samo sadownictwo to hobby dlatego można co roku jechać na stratach. Praca każdego zasługuje na szacunek więc pośrednicy zmieńcie swoje nastawienie do sadowników, a wy sadownicy przestańcie się dawać robić w przysłowiowego konia.
ZSRP: Prawo Wodne - Co dalej z wodą ? 19.04.2019 09:23
To jak to w końcu jest z tą wodą do celów rolniczych, jest te 5m3 dziennie bezpłatnych czy nie?
Zatrudnienie pracownika z Ukrainy w 2019 roku 18.01.2019 20:18
@dixon niestety tak jest i radzę to robić ponieważ mnie już straż graniczna w tym roku odwiedziła i bardzo skrupulatnie właśnie ten wątek sprawdzali, do tego dodam że urząd pracy miesza przy datach i wstawia datę późniejszą przez co musiałam udowadniać że na prawdę dostarczyłam potwierdzenie podjęcia pracy w dniu podjęcia a nie późniejszym jak to sobie napisał urząd pracy na niektórych pozwoleniach.
Polska będzie importować ukraińskie jabłka ? 19.12.2018 13:16
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że ukraińcy robią to co im najlepiej wychodzi czyli kombinują, przepłacili ukraińskie gazety, portale internetowe itd. jakie to oni super jabłka produkują i mają dzięki temu darmową reklamę w zagranicznych mediach, które tłumaczą to co oni tam piszą. Ukraińska propaganda sukcesu, ale ważne że ktoś się na to nabiera, szkoda że polskie gazety nie odtrąbią jakiegoś sukcesu polskiego jabłka żeby azjatyckie kraje połknęły haczyk i tłukły się o polskie jabłka. Bo kto sprawdzi czy wiadomość przekazana w świat jest prawdziwa.
Skup interwencyjny jabłek - lista punktów odbioru 16.10.2018 17:33
A wie ktoś co oznaczają te niebieskie czy zielone kolory na niektórych nazwach skupujących?
2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram