Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
TSW_2020

Profil użytkownika: magikp1

user name
Imię i nazwisko:
Xyz xyz
Login:
magikp1
Kiedy dołączył do portalu:
23.07.2010 16:33
Liczba wpisów na forum:
104
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
2
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
1
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
2423

Ostatnie posty użytkownika

Koszt budowy przetwórni jabłek przemysłowych. 23.10.2018 22:01

Chinczycy zapłacili tyle za cała firmę czyli chyba 3 zakłady. 

Wybudowac to chyba nie jest wieli proeblem, ale bez koneksji z za Odry ciężko będzie sprzedac koncetrat. Dzieje się tak dlatego że w Europie to Niemcy i Austyjacy mają monopol na tym rynku i 90 % towaru przechodzi przez ich ręce. Co więcej kupujęcy wręcz nie chcą kupować od kogoś innego tego koncentratu. Niby w Annopolu taka duża przetwórnia, a podobno też koncentrat sprzedaje przez posredników z zachodu. 

Delan - nowe odpowiedniki 28.03.2018 21:41

Moim zdaniem nie chodzi o to czy ilośc substancji czynnej zgadza się z tym co jest na opakowaniu. Tylko czy dany produkt będzie dobrze się rozpuszczał w wodzie. Jakieś 2 lata temu jak  weszły na rynek generyki Captanu, wielu rzuciło się na nie właśnie ze względu na cene. Jak się potem okazało rozpuszczenie w wodzie niektórych z nich graniczyło niemal z cudem. 

Przechowalnia 20.02.2018 21:31

Za 30 tyś murarz to dom stawia, gdzie trzeba ogarnąć kominy wetylacje itp, a na przechowalnie gdzie sa proste ściany to za 15 tyś ci to zrobi.

Linseal - przebita opona - opinie 29.01.2018 23:11

linseal to fajna sprawa zalałem go do trzydziestki i przez kilka lat miałem z głowy naprawianie dętek z tyłu jak i z przodu. Co najlepsze byłem na prawde w szoku jakie dziury potrafi ten płyn uszczelnić ( w bił mi się 10 calowy gwóźdź pod czas orki ), jednak z czasem najprawdopodobniej traci swoje włściwości i  z kół zaczyna uchodzić powietrze. Jest to strasznie irytujące, a detka po linsealu nie nadaje się do niczego. W wulkanizacji jak zobaczą że coś było lane w koła to nawet nie chcą tego robić. Osobiście polecam zakupić opony od łady niwy, mają taki sam rozmiar jak w c 330 czy c360, do tego mają 16 PR czyli dwa razy tyle co opona rolicza i ładny terenowy bierznik, bądź orginalne rosyjskie opony to władmyirca. Nie polecam natomiast wszelkich opon od busów, powód jest tylko jeden: opona jest szeroka i ze słabo zaznaczonym bierznikiem, co powoduje że na mokrej trawie czy mokrej ziemi (czytaj jakieś błotko) skręcanie ciągnikiem jest utrudnione bo przednie koła nie mają przyczepnosci.  

ciągnik Ursus C-380 - opinie 18.12.2017 20:53

No ale ten traktor ma prawie 2 metry szerokości!! 

Ostatnie komentarze użytkownika

Przejmiemy grupę wraz z gospodarstwami członków 04.11.2016 22:47
Kolego grhist jeśli nie masz pojęcia o kredytach frankowych, to lepiej się nie wypowiadaj. Tak się składa że mam taki kredyt na mieszkanie i tylko dlatego wziąłem go w obcej walucie bo żaden bank nie chciał mi dać kredytu w złotówkach. Podobno dlatego że nie miałem zdolności a we frankach już miałem. Co najlepsze nigdy w życiu żadnych franków na oczy nie widziałem, bo kredyt został zrealizowany od razu w PLN-ach, więc frankowy był on tylko z nazwy. Jeśli zaś chodzi o upadające grupy to jest to wina osób nimi zarządzających. Taka grupa to jest zwyczajna firma która musi przynosić zysk i zarząd musi taką firma kierować tak aby ten zysk był, po przez zrównoważone decyzje i racjonalne inwestowanie, nie porywanie się z motyką na słońce i inwestowaniu od razu grubych milionów i to zwłaszcza wtedy gdy te miliony trzeba pożyczać.
9 milionów drzewek jabłoni 10.02.2015 22:17
50 tysięcy drzewek
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram