Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2018_webinar_Robert_Binkiewicz

Profil użytkownika: Immortale

user name
Imię i nazwisko:
Grzegorz Zelek
Login:
Immortale
Kiedy dołączył do portalu:
16.11.2017 10:21
Liczba wpisów na forum:
6
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
3
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
157

Ostatnie posty użytkownika

Nowy ciągnik do sadu 24.01.2018 07:51

Carraro goły 150 tysięcy z groszami netto - tak usłyszałem od dealera na TSW, więc pewnie cena z racji targów była ok 10% większa. Przy bezpośrednim kontakcie coś by na pewno ugrał.

DEUTZ-FAR Agroplus F 55 Keyline opinie 23.01.2018 15:53

Koledzy, i jak sie sprawuja wasze Keyline'y po  roku pracy? Jakie macie wrazenia? kupilibyscie go ponownie?

Normy spalin w nowych ciagnikach a rejestracja 03.12.2017 09:23

Ciągnik, jeżeli chcesz go kupić na dofinansowanie z Agencji musi być fabrycznie nowy. Używany nie przejdzie - co prawda teoretycznie jest możliwość szarpania się o egzemplarze powystawowe - zaświadczenia od dealera, że ciągnik nowy, nieużywany, zarejestrowany tylko do celów wystawowych, ale jest to kwestia dość dyskusyjna, i nawet jeśli jeden urzędnik da się przekonać, to inny na dalszym etapie ropatrywania w każdej chwili może to uwalić. I zrobią to na 99.9%, tak się zresztą dowiedziałem w Agencji. Maszyna musi być fabrycznie nowa.

Od nowego roku nie zarejestrujesz nowego ciągnika który nie spełnia norm IIIb (common rail, często z dpf) - dlatego obecnie można kupić ciągniki które stoją na placach w dość atrakcyjnych cenach, ale one muszą zostać zarejestrowane do 31 grudnia br.

Nowy sadownik od Deutz Fahr 17.11.2017 19:22

Bardzo Ci dziękuję za dokładne rozpisanie. Naprawdę pomocna recenzja. Życzę Ci bezawaryjnej pracy :)

Nowy sadownik od Deutz Fahr 17.11.2017 06:55

cichon40 - chodzi wyłącznie o skręt który wspominałeś już wcześniej czy ma inne wady poważnie utrudniające użytkowanie?

Ostatnie komentarze użytkownika

Landini Rex 4 - pierwsza jazda 03.01.2018 20:27
5243. Zastąpił 5211.
Landini Rex 4 - pierwsza jazda 03.01.2018 08:45
CD: Dopłaty nie są doskonałe, mają wiele wad (przypomnijcie sobie koledzy ceny ciągników przed 2004 rokiem, i dwukrotny skok zaraz po uruchomieniu dofinansowania do zakupu ciągników), ale gdyby nie dopłaty nadal ciągnelibyśmy na maszynach kupionych często przez naszych dziadków. A jeżeli ktoś potrzbuje nowego ciągnika, to czy go kupi na program za 100 tysięcy brutto, czy 300 tysięcy brutto, zalezy już tylko od niego i jego oceny czy jest w stanie udźwignąć taką inwestycję. Kto uważa że Ursus wystarcza, niech mu służy wiecznie (i prawdopodobnie tak będzie). Kto uważa, że potrzebuje mocniejszego, bardziej wyspecjalizowanego sprzętu, musi kombinować i szukać funduszy na inwestycje - i tak jest w każdej dziedzinie gospodarki. Pozdrawiam wszystkich użytkowników, życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, i oby każdy sezon był lepszy od poprzedniego.
Landini Rex 4 - pierwsza jazda 03.01.2018 08:45
Koledzy, z całym szacunkiem, ale udowadnianie że Ursus wystarczy jest podobnej retoryki jak przekonywanie że Maluch jest lepszy od Passata, bo też ma 4 koła, dowiezie na miejsce, mniej pali i naprawię go w garażu. Gdyby tak było, to i Maluchy, i 30-stki nadal by były w produkcji. Owszem, do lekkich prac pomocniczych 30stka jest idealna - ale tylko do właśnie lekkich prac. Chcąc się utrzymać trzeba jednak podnosić standardy produkcji, problem z dostępem do siły roboczej sprawia że coraz więcej prac trzeba wykonywać maszynami, nowe maszyny potrzebują więcej mocy, a C 360 nie zawsze jest dobrym wyborem (szeroka, i co szczególnie ważne w terenach górskich lub podgórskich - bardzo łatwo wpada w poślizg). Stare, mocne, dwunapędowe ciągniki są za szerokie na obecne standardy sadownictwa. Nikt (lub prawie nikt) nie kupuje nowych ciągników specjalistycznych za gotówkę, tylko na programy. Sam użytkuję jedynie archaicznego Zetora, też chcę załapać się na program, i przez wymogi ARiMR muszę kupić nowy ciągnik, mimo że gdybym miał możliwość, wolałbym kupić używanego sadowniczego Fendta z lat 80. Na to jednak nie poradzimy.
2018_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram