Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A_chrzaszczew

Profil użytkownika: IPOCONICK

user name
Imię i nazwisko:
Daniel B
Login:
IPOCONICK
Kiedy dołączył do portalu:
16.12.2016 11:58
Liczba wpisów na forum:
21
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
1
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
1
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1176

Ostatnie posty użytkownika

Kancelarie Windykacyjne 05.09.2017 21:11

Witam , mam pytanie czy korzystał juz ktoś z usług kancelari windykacyjnych?? Ostatnio coraz częście widze na igrit lub innych stronach ich ogłoszenia.W ktorej ogłaszaja że sciągna należności itp. Bo z tymi złodziejami (Grupami) inaczej sie nie da odzystać swoich pieniędzy za towar. Więc moje pytanie czy jest tak jak mówią i obiecują czy tylko do podpisnia umowy?? Jeśli korzystaliście to jak to była kancelaria i czy ją polecacie ?

Fruitlogistics sp. z o.o 03.08.2017 06:24

 Nowy sezon się zaczyna a pieniędzy z poprzedniego nie potrafią oddać. Uważajcie nanich

Agencja/Drzewka 05.07.2017 03:04
pawian, 2017-07-04 23:08, napisał:

Najpierw sadzić na ch...ym stanowisku z dopłatami a póżniej czekać na rekompesatę za wypadnięte drzewka , ot cała mądra polityka .

Kolejny zacny post ,a czy myślisz że mi zależy na tej rekompensacie ?  Wolał bym żeby rósł tam normalny zdrowy ogród ale jak w padła by tam komisja stwierdziła że to przez  warunki pogodowe to mam papierek w razie przyjścia ARiMR. Co do stanowiska jak to mówią mądry Polak po szkodzie, wcześniej na tej kwaterze też był sad odmiana Szampion Reno też był rak ale szło się z nim żyć. A jasnowidzem nie jestem żeby przewidzieć że gala gorzej sobie poradzi. Człowiek uczy się całe życie ale jeśli tobie wszystko się udaje to tylko pogratulować.

SlawekS 4 rok bedzie szedł ale tak jak wspominałem to tegoroczny mróz mi wyrządził najwiecej szkód bo wchodził  włąśnie przez te rany.

Agencja/Drzewka 04.07.2017 19:26

Tak Tak masz racje a paszporty i certyfikaty nic nie znaczą meehh...... A może gliniasta zimna i mało przepuszczalna ziemia + tego roczna zima -25C ?? Pierw pomyśl albo spytaj się niż takie pierdoły pisać -.-  I od razu napisze że tak ma zrobioną melioracje (Na pow prawie 8ha mam wykopane 2 stawy i do tego  w 2 miejscach mam obsadzone "kregi"+ dreny) bo zapewne i tak ktoś by nie wytrzymał i by to pytanie zadał.

Agencja/Drzewka 04.07.2017 12:33

Witam, wziąłem przez agencje drzewka jabłoni odmiany Gala, jak wiadomo gala i "rak" idą doskonale w parze po mimo czyszczenia malowania i tak były przerzutu walczyłem z nim jak mogłem ale po tej zimie  to z kawałka ładnego ogrodu zrobiła mi się szachownica i doszedłem do wniosku że nie warto tego trzymać i dosadzać tylko usunąć i wsadzić coś innego i teraz zaczyna się cały dylemat czy jak mi się umowa z agencja jeszcze nie skończyła to mogę to usunąć?? Czy powinienem powiadomić o tym agencje ?? A może, można ubiegać się o jakieś odszkodowanie ze strat stałych u wojewody ? Pozdrawiam

Ostatnie komentarze użytkownika

Sadowniczy problem numer jeden 24.02.2017 22:40
A co to za problem dać Ukrainie 13 zł czy nawet 15 ?? Chcą zarabiać tak jak Polacy ?? Nie ma problemu tylko że u mnie kończy się to po 1 miesiącu jak dowiadują się że muszą mi zapłacić za zakwaterowanie,wodę,prąd za paliwo do sklepu i inne pierdoły. Polak musi do jechać do pracy za płacić za mieszkanie,prąd,wodę,jedzenie, paliwo i dostanie najniższą krajową a ukraina to pierwsze co jak przyjedzie wychodzi i pyta ile pan płacisz czy ziemniaki i cebule dajesz czy zawozisz do sklepu czy masz platforme a gdzie będziemy mieszkać i panie daj kod do Wi-FI i narzekania jak oni mało zarobili a przychodzi niedziela to na piwo jest kto iść i kasę mają i im nie szkoda -.-. Jak im nie dogodzisz im zawsze będzie mało
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram