Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_Delfin_promocja
2019_BASF_Sercadis

Profil użytkownika: mirusinski

user name
Imię i nazwisko:
Mirek m
Login:
mirusinski
Kiedy dołączył do portalu:
05.12.2010 16:46
Liczba wpisów na forum:
44
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
1
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1354

Ostatnie posty użytkownika

Cena agrestu 2019 15.06.2019 11:36
kolasa, 2019-06-15 10:20, napisał:

A gdzie się podział Kołodziejczyk? czyżby szykował się do wyborów parlamentalnych?

https://fakty.interia.pl/polska/news-kolodziejczak-zaklada-partie-prawda-rozmawiamy-z-roznymi-gru,nId,3045984

zatrudnianie obywateli ukrainy, POMOCY 05.06.2019 22:36
manka, 2019-06-05 20:55, napisał:

Witajcie, mam taki problem, że przyjechała do mnie do pracy osoba posiadająca wizę na pracę ale nie jest to wiza ode mnie. Zaczęłam wypełniać wniosek o zezwolenie na pracę przez stronę internetową PUP i przy zaznaczaniu daty od kiedy będzie pracować chciałam wybrać datę jutrzejszą ale okazało się że jedyna najwcześniejsza możliwość wybrania daty jest na 7 dni do przodu, daty wcześniejsze są zablokowane. Teraz nie wiem co zrobić bo na zezwoleniu w takim przypadku będzie data że dopiero za tydzień może zacząć pracę, czy wiecie może jak to obejść żeby można było legalnie zatrudnić wcześniej taką osobę. Identyczna sytuacja jest w przypadku zatrudniania w ruchu bezwizowym też te daty są takie odległe. Za wszelkie sugestie dziękuję. 

niestety ale nie da się tego "przeskoczyć" bo takie są przepisy. Nawet jak wypełnisz z datą 7 dni do przodu to i tak nie może pracować za te 7 dni tylko od momentu kiedy odbierzesz pozwolenie z urzędu. Taka osoba powinna czekać bezczynnie u Ciebie na odebranie pozwolenia z PUP i dopiero legalnie może pracować. Identyczna sytuacja jest w ruchu bezwizowym.

Osoba może zacząć pracę od razu u Ciebie po przyjeździe tylko pod warunkiem, że otrzymała wizę na podstawię Twojego zezwolenia o pracę a Ty od razu po przyjeździe wyślesz wniosek, że ten cudzoziemiec stawił się do pracy.

Śleza 1014+pompa kappa 125 ts 2c 02.06.2019 20:02
Sadpol123, 2019-06-02 18:00, napisał:

Witam mam taki problem mam pompe w ślezie kappe 125.Sprawa jest tego typu że pompa nie dawała ciśnienia wiec sprawdzone wszystkie przewody połaczenia wszystko jest ok.Wiec zdecydowałem się na remont pompy,wymieniłem przepony I zawory.I dalej to samo nie wiem już co dalej może ktos miał taka przypadłość I mi pomoże ciśnienie jakie osiaga to 5 barów.Zmieniałem też manometry bo może ten jest wadliwy ale nie.Z góry dziekuje

po wymianie membran ile nalałeś wody do beczki aby sprawdzić ciśnienie? bo może za mało i poziom nie przekroczył rury od smoka i w układzie było za mało wody.

Cena jabłek przemysłowych 2018 12.10.2018 13:32

podali wzory umów na zakup spadów po 25gr. http://eskimossa.pl/news/2018/10/12/wzor-umowy-kontraktacyjnej-oraz-umowy-na-skup-jablek/

niektóre pkt są  bardzo interesujące:

Dostawca nie może zakontraktować Produktów (zawrzeć umowy kontraktacji) u żadnego z Rolnikóww ilości większej niż wynikająca z pomnożenia powierzchnisadu jabłoniowego danego Rolnika i wskaźnika 20ton/ha. W przypadku naruszenia tego zakazu, jak też naruszenia limitów określonych w ust. 2 ESKIMOS nie będzie zobowiązany do odebrania od Dostawcy Produktów w ilości przekraczającej limit określony w zdaniu poprzedzającymlub ust. 2 i nie będzie zobowiązany do zapłaty za nie Ceny Dostawy.

Produkty muszą odpowiadać normom jakościowym określonym przez ESKIMOSw Załączniku nr 1 (Specyfikacja Jakościowa Produktu ESKIMOS). Ogólne wymagania jakościowe Produktu są następujące: owoce całe,  czyste, bez zmian gnilnych, bez zanieczyszczeń. W przypadku dostarczeniaESKIMOS przez Dostawcę Produktu niespełniającego warunków jakościowych:

a) ESKIMOS może odmówić odbioru dostawy Produktu i nie będzie on zobowiązany do zapłaty Dostawcy Ceny Dostawy - w przypadku wad Produktu widocznych w chwili dostawy albo

b) ESKIMOS może wezwać Dostawcę do odbioru wadliwego Produktu - w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania, a w przypadku gdyby nie było to możliwe, bądź termin ten nie zostałby przez Dostawcę dochowany, uprawniony będzie do utylizacji wadliwego Produktu na koszt Dostawcy i nie będzie on zobowiązany do zapłaty Dostawcy Ceny Dostawy - w przypadku ukrytych wad Produktu. 3

problem z liściem na szampionie 07.08.2018 11:42
jastin235, 2018-08-07 11:29, napisał:

kolego ale ten liść poprawiło czy zabezpieczyło ten liśc zdrowy co został 

i jedno i drugie. Te co były najbardziej uszkodzone to marny efekt ale ogólnie zabieg skuteczny i pewnie go jeszcze raz powtórze. Moje wyglądały gorzej:)

Ostatnie komentarze użytkownika

2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram