Wisni jest naprawdę mało a jeszcze opad czerwcowy to nie wiem czy warto będzie zbierać (przynajmniej w naszym rejonie).
Wisni jest naprawdę mało a jeszcze opad czerwcowy to nie wiem czy warto będzie zbierać (przynajmniej w naszym rejonie).
Wielkopolska wczoraj 6.50 netto.
Co zostało to opada. U nas opad czerwcowym jest bardzo duży. Jeszcz z takim dużym się nie spotkałem.
Wiśni u nas jest mało. Przymrozki nie były duże ale opad był bardzo duży. Zimno i opady w czasie kwitnienia zrobiły swoje.
To po cięciu listwami srebrzystość się nasila.
Portal sadownictwo.com.pl powstał i działa jako niezależny serwis internetowy przeznaczony dla producentów owoców.
Data założenia: 10 czerwca 2001 r.
Pomysłodawca i twórca: Marcin Zachwieja
Portal sadownictwo.com.pl
e-mail: kontakt@sadownictwo.com.pl