Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A-t_jasieniec

Profil użytkownika: kamczat

user name
Imię i nazwisko:
The End
Login:
kamczat
Kiedy dołączył do portalu:
18.11.2014 19:40
Liczba wpisów na forum:
238
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
148
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
13
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
6889

Ostatnie posty użytkownika

Znajdź błąd,quiz [książka "Szkodniki drzew owocowych" ] 25.03.2016 18:49

Z tekstu wynika że:

Motyle I pokolenia składają jaja w II poł maja.

Cykl rozwojowy gąsienicy 3 tyg

po czym  część gąsienic przepoczwarza się i motyle II pokolenia pojawiają się w II dekadzie maja.

Remont pompy P40/P60 24.03.2016 16:55

Musisz wymienić te plastikowe podkładki pod śruby mocujące przepony. Dokręcaj bardzo mocno. Podkładka musi się dostosować do śruby i uszczelnić. Ja zawsze dobijałem młotkiem do momentu aż  przestało się dokręcać. Jeden raz nie wymieniłem tych uszczelek to skończyło się tak jak u Ciebie - wypłynięciem cieczy miernikiem poziomu oleju.

Nieznany producent pompy i gdzie znależć części 10.03.2016 22:34

Tu masz wszystkie modele pomp Cometa aps, ids, bp...

http://www.comet-spa.com/eng/agricultural/view_serie.aspx?category=pompe_membrana_alta_pressione&serie=serie_APS

Według mnie Twoja pompa przypomina APS 96 Tu znajdziesz katalogi np dla tej pompy

http://www.kramp.com/shop-pl/pl/15240/506306/0/Pompy+Comet+-+wysokoci%C5%9Bnieniowa+pompa+membranowa+APS+96,+cz%C4%99%C5%9Bci+zamienne

Według mnie jest to ta uszczelka pod pokrywą

http://www.kramp.com/shop-pl/pl/15240/506306/1051070/Pokrywa

Na katalogach Krampa pracuje sieć sklepów Greene, u nich można zamówić. Poszukaj także w sklepie internetowym Gravit

zwalczania chwastów w porzeczce 20.12.2015 17:19

przedziorek - za bardzo skupiłeś się na krytyce Melolonthy, a za mało pochyliłeś się nad problemem renpio.

Rzecz nie w temperaturze stosowania glifosatu, a w jego stosowaniu przy obecnym stanie wegetacji.

Jeszcze zabiegów nie wykonywałem, ale z moich obserwacji powiem, że w porzeczkach starszych niż 5 letnie ilość pąków u nasady krzewu jest znikoma i są one najczęściej śpiące. Budzą się do życia w momencie uszkodzenia pędu głównego. I tu dylematu z zastosowaniem glifosatu bym nie miał. Problem pojawia się w porzeczkach 1-3 letnich. Tu i kora jest słabo zdrewniała i pąki są nabrzmiałe jak późną wiosną. Wchłonięcie oprysku raczej murowane.

Ja jeszcze czekam, bo wegetacja trwa i chwastów z każdym dniem przybywa.

Termin ważności ŚOR a ich skuteczność 18.12.2015 17:50

Popieram Melolonthę - ale jeśli masz wątpliwości co do skuteczności to mogę odkupić za 50% ceny środki, kóre mógłbym wykorzystać u siebiemoney-mouth

Zresztą dziś i w sklepie możesz chyba już zakupić środek, który utracił swoją ważność. A to wszystko po nowelizacji prawa -którego to nie pamiętam, ale już o tym na głównej stronie kiedyś było.

Ostatnie komentarze użytkownika

Darmowe rozdawnictwo rujnuje sadowników 28.03.2016 20:25
Z uwagi na to, że właśnie rozgryzłem system, dałem Ci 30 plusów. Trochę się zastanawiałem po ostatnich rozmowach pod jakimś tematem odnośnie tych plusów i minusów jak to możliwe w krótkim czasie tyle ich nastukać, no i znalazłem dziurę. A teraz w ramach równowagi w przyrodzie nastukam sobie 30 minusów. Pozdrawiam!
Polska straciła pozycję lidera w eksporcie jabłek 08.12.2015 23:34
Głupia to jest Twoja interpretacja. I nie spodziewam się, że w istocie tak to zinterpretowałeś, bo świadczyłoby to o znacznym zniżeniu Twych lotów. Wiesz dobrze co miałem na myśli, ale pewnie liczysz jak zwykle, że duża część użytkowników nie załapie o co chodzi. Powiedz mi jak tu nie szukać podobieństw np z tym co tu napisałeś do tego co przekazują największe media? Czy nie te same triki? Uczepić się czegoś , jakiegoś słowa, zdania i odwrócić kota ogonem.
Polska straciła pozycję lidera w eksporcie jabłek 08.12.2015 23:23
Na początku wyraźnie napisałem - "każdy rozsądny Polak bez względu na to czy jest wyznawcą teorii zamachu, czy też błędu pilotów" - czyli nie rozpatrujemy przyczyn katastrofy. Więc po co ta manipulacja i wykład o procedurach i własnych przeżyciach? I właśnie takim mottem przez 8 lat kierowała się platforma - w dupie miej honor i patriotyzm. I dziś w każdym zaszczepione jest takie ziarno - po co być patriotą, najważniejsze mieć co do michy włożyć.Wychowanka tych idei jest do znalezienia w necie - nastolatka plująca na groby powstańców.
Polska straciła pozycję lidera w eksporcie jabłek 08.12.2015 23:04
Te słowa "Przyjdzie czas zemsty i czystki" są bardzo wymowne i nie pozostawiają złudzeń. Od takich słów rodzi sie terroryzm. Jak się okazuje od 2007 roku podeptano demokrację 49 razy, nie wykonując orzeczeć TK. W samym 2014 roku było "tylko" 15 takich orzeczeń. http://ppiop.rcl.gov.pl/?r=orzeczenia/index
Polska straciła pozycję lidera w eksporcie jabłek 08.12.2015 22:09
Myślę, że każdy rozsądny Polak bez względu na to czy jest wyznawcą teorii zamachu, czy też błędu pilotów i czy to będzie platformers, pisowiec, kukiz, nowoczesny, ludowiec czy sldowiec, stwierdzi, że w Rosji nie leży wrak polskiego samolotu, tylko wrak polskiej reputacji i polskiej polityki zagranicznej. Fanatycy tego nie zrozumieją. Jak do tej pory to mieliśmy zmanipulowanego, zaprogramowanego na zabójstwa fanatyka platformy -niejakiego Cybę. Obawiam się, że obecna retoryka opozycji i mediów może obudzić wielu "śpiochów". Przekaz medialny za pewne będzie odmienny od wydarzeń, co niemalże na co dzień można obserwować.
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram