Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Profil użytkownika: jurol

user name
Imię i nazwisko:
jan walczak
Login:
jurol
Kiedy dołączył do portalu:
13.02.2015 17:01
Liczba wpisów na forum:
116
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
184
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
3309

Ostatnie posty użytkownika

Jaka piła tarczowa krajzegi. 02.06.2019 10:42

Kupuję piły tarczowe ze spiekiem u ukraińców  za 60 złotych i tną jak należy nie zależnie czy obroty wynoszą 2800 czy 700 oczywiście drewno musi być czyste bez ziemi,cementu i niedaj Boże gwoździ, do cięcia korzeni używam tej bardziej sfatygowanej i daje radę.

Protest 3 kwiecień 2019 - warto dołączyć ? 29.03.2019 17:18

Sam z racji stanu zdrowia i wieku się nie wybieram natomiast bardzo chętnie wesprę Agrounię finansowo bo wiadomo kary procesy już nad nimi wiszą.Problem jest z udostępnieniem wiarygodnego numeru ich konta,moze tutaj ktoś wiarygodny go zamieści bo na" fejsach" nacągaczy nie brak.

Mechaniczne cięcie śliw - opinie 17.03.2019 10:40

Śliw mozna nie ciąć wcale jeszcze kila lat urodzajnych i powrocimy do tych ekstensywnych metod uprawy.

Amortyzowana przednia oś 30.12.2018 16:04

Amortyzowana oś podnosi komfort jazdy po twardym a w gruncie spada przyczepność kół do podłoza.Lepszy efekt da pełna amortyzacja kabiny.

C 360 pęknięty blok 18.11.2018 10:56

Pęknięty blok(rozerwany od mrozu) kleiliśmy klejem na bazie żywic (słoik z żywicą i utwardzacz) i ciągnik pracował w społdzielni jeszcze lata.Oczywiście wielkość szczeliny i jej usytuowanie ma znaczenie.

Ostatnie komentarze użytkownika

Bez glifosatu jeszcze nie teraz 02.06.2019 11:01
Z tym glifosatem będzie podobnie jak z PVC którego silnie rakotwórcze działanie zmusiło komunistów do zrywania wykładzin w budynkach minęło 30 lat i PVC mamy wszędzie i we wszystkim ale jest teraz nieszkodliwe i dwa a może trzy razy droższe zwłaszcza jak widnieje na nim napis germany to jest super.Zapewne niemiecki potentat chemiczny który stał się monopolistą na rynku ś r o w europie też znajdzie cudowne rozwiązanie dla glifosatu a eurokraci to klepna.
Jak zapewnić rozwój polskiego sadownictwa ? 05.05.2019 12:09
Szukanie frajerów żeby dali głos i zapewnili dobrze wymaszczoną kanapę trwa w najlepsze prawdziwy festiwal obietnic a najwięcej obiecują ci co siedzą w tych fotelach od dawna może od samego początku i tak im jakoś czas zleciał w tej Brukseli że nic nie zdążyli załatwić na ale teraz to na sto procent się zajmią naszym losem, eurokratyczne dzierżymordy.
Śmiertelny wypadek w powiecie rawskim – zginą kierowca ciągnika 05.05.2019 11:54
Zbyt mało informacji żeby pastwić się nad winnym tego zdarzenia ale jedno co można wywnioskować to że kierowca osobówki "bardzo wolno jechał". Dojeżdżam do jednej działki drogą powiatową i całkiem możliwe że któryś z tych moich przejazdów będzie (tutaj odpukuję) moim ostatnim bo to jak inni użytkownicy drogi traktują pojazdy rolnicze woła o pomstę do nieba.Mam na tej drodze krzyżówkę ze skrętem w lewo i włączony kierunkowskaz w traktorze działa jak płachta na byka prawie nikt jadący za mną nie zatrzyma się żeby pozwolić wykonać manewr skrętu wyprzedzają do ostatniej chwili nawet jak juz zajeżdżam im drogę.
Jabłka dla uczciwych 29.03.2019 17:31
Nikt się nie wyrywa ale też nikt nie rezygnuje jak to się dzieje w przypadku hodowców świń gdzie aż roi się od ofert dzierżawy ziemi .
Od rana dym… protesty w Warszawie 17.03.2019 10:31
Dobrze zrobili z tym wywalaniem jablek szkoda że jeszcze nie sypli importowanej gruszki,cebuli a może i duńskiej świniny wywalić pod urmem pasuje niech naocznie naród widzi co zajada i kogo to wszystko rujnuje.A co do tych nie kończących się narad i kongresow to wystarczy podać jeden prosty przykład żądania z którym Kołodziejczak idzie od samego początku żeby znakować dokladnie pochodzenie produktow żywnościowych sprzedawanych w kraju ,nawet nikt się o tym nie zająknie bo co bo wszyscy decydenci i prominenci chodzą na pasku importerow żywnosci?
2019_Yara_po_kwitnieniu

Ostatnio na forum

instagram