Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2018_Agrosiemx_Imidan

Profil użytkownika: jaceo1

user name
Imię i nazwisko:
Jacek Pruszkowski
Login:
jaceo1
Kiedy dołączył do portalu:
09.01.2015 20:58
Liczba wpisów na forum:
62
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
227
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
1
Wyświetleń profilu:
3405

Ostatnie posty użytkownika

Cena maliny 2018 21.06.2018 14:49

Śmieszne jest to, że wszyscy liczą na jakiś cud. A będzie jak zwykle: opozycja nakręci konflikt bo jego eskalacja jest jej na rękę, przecież wybory niedługo, rząd, jak każdy inny w poprzednich latach z troską pochyli się nad losem skrzywdzonego chłopa , obieca gruszki na wierzbie a może nawet coś rzuci na otarcie łez. A problem i tak pozostanie, bo nie leży on w tym by do czegoś dokładać i komuś coś rekompensować. Problem leży w naszych głowach. Nie umiemy wspólnie działać i każdy myśli przede wszystkim o sobie. Można by mnozyć na poparcie tego przykłady nieudanych wspólnych przedsięwzięć, które szlag jasny trafił przez głupote i pazerność. A ci którzy potrafia sie skosolidować bezwzględnie wykorzystają ten wszechobecny chory indywidualizm. Od lat robia to duże podmioty na rynku przetwórczym a my zamiast się temu skutecznie przeciwstawić dalej poruszamy sie jak ślepcy we mgle. Nie umiemy nawet protestować...

Kupno ziemi poza gminą ościenną 05.05.2018 21:27

Niestety pierwszenstwo mają ci, którzy posiadają ziemię w tej gminie.

Pozostałości w jabłkach a biedronka 31.03.2018 20:18

A w Ameryce Murzynów gnębią.

opryskiwacze sadownicze z BIG-POL 27.02.2018 09:22

Użytkuję lochmanny od wielu lat. Teraz tylko z odwróconym ciągiem. Sprzęt uważam za dobry i solidny.  Opryskiwacze o których piszesz widziałem na zywo i moje zdanie jest takie. Kolumna to dokładna kopia tej z Lochmanna, z tą róznicą, że łopaty wirnika maja inny kształt i na pierwszy rzut oka widać, że bez tych charakterystycznych dla Lochmanna zaokragleń będą potrzebowały większej mocy ciągnika. Druga rzecz widoczna na pierwszy rzut oka to inna pompa. W lochmanie jest Comet IDS 1401 a tu jakiś inny typ Cometa, dokładnie nie mogę rozpoznać jaki. Tak że opryskiwacz niby ten sam, ale nie ten sam.

Ukraina 2018 ZATRUDNIENIE 22.02.2018 06:09

Jeśli dokumenty wyrobione w ubiegłym roku na starych zasadach to umowa o dzieło powinna przejść , jeśli dokumenty wyrobione według nowych zasad nietety nie.

Ostatnie komentarze użytkownika

Apel ZSRP do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego 10.07.2018 06:47
Kiedy przed 2014 rokiem była dyskutowana umowa stowarzyszeniowa z Ukrainą, otrzymałem z Copa dokumenty z tabelarycznym zestawieniem proponowanych dopuszczalnych bezcłowych kwot eksportowych poszczególnych towarów z Ukrainy. W dokumencie nie było danych dotyczących owoców i warzyw. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie czy nie ma ich dlatego, że nie będą wpuszczane bez cła, czy nie będzie tych ograniczeń celnych zupełnie dla tych towarów. Wtedy g...no to interesowało i rządzących i opozycję tym bardziej. Były inne sprawy na głowie a najważniejsze ciągłe walenie się po głupich łbach. A takie sprawy i jedni i drudzy kwitowali spojrzeniem, w którym widać było politowanie i reakcję ,,Co on znowu pie....li".
Maliszewski: Bez protestu się nie obejdzie 07.07.2018 17:16
O ustawie o pomocnictwie, w sferach ministerialnych i rządowych, mówiło się nie inaczej jak,,Ustawa parobkowa", co już świadczy odpowiednio o stosunku aktualnej władzy do nas. A co do jakości stanowionego prawa napiszę tak: Wiele lat brałem udział w konsultacjach ministerialnych dotyczących rynku owoców i warzyw i zdążyłem poznać wielu ,,działaczy" kręcących się wokół tego. Kiedy dowiedziałem się kto brał udział ze strony sadowników w Ministerstwie Pracy w dyskusji na temat nowej ustawy o zezwoleniach na pracę dla cudzoziemców, stwierdziłem bez ogródek, że lepiej byłoby wysłać tam mój stary traktor a nie takich ,,pierdzistołków" . Dlatego mamy jak mamy i zanosi się, że jeszcze będziemy mieć długo dzięki ,,mundrym" rządom i jescze ,,mundrzejszej" opozycji.
Maliszewski: Bez protestu się nie obejdzie 07.07.2018 09:10
Każdy, kto oprócz wiśni ma sad jabłoniowy, powinien wiśni po prostu nie zrywać a zająć się przerywką jabłek. I tak zrywanie wiśni to w tej chwili sztuka dla sztuki, bez perspektywy na poprawe sytuacji. Nasz trud i czas można poświęcić na to by za kilka tygodni nie martwić się o cenę jabłek przemysłowych mając ich śladowe ilości jednocześnie, pozbawiąjąc tych dziadów przetwórców dużej ilości surowca w sezonie zbioru jabłek.Przemyślcie to koledzy.
Samorząd rolniczy za wprowadzeniem kontroli żywności z zagranicy 21.06.2018 14:31
Najwięcej do powiedzenia mają zawsze ci , którzy zbyt wiele nie wiedzą.
Spłonął obiekt grupy La-Sad w Borzęcinie ! 26.04.2018 13:40
Porządna, solidna firma, pracowici ludzie...żal... A te komentarze... świadczą, że nasza mentalność nie zmienia się. Największym naszym marzeniem nie jest by mieć tyle samo krów co sąsiad, ale by jemu wszystkie wyzdychały. A przecież w obliczu takiego nieszczęścia, zamiast snuć dyrdymały, powinniśmy zastanowić się jak tym ludziom pomóc, bo to nasi bracia sadownicy.
2018_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram