Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
TSW_2020

Profil użytkownika: Winiarek

user name
Imię i nazwisko:
Paweł Winiarski
Login:
Winiarek
Kiedy dołączył do portalu:
21.11.2016 17:56
Liczba wpisów na forum:
23
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
25
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1214

Ostatnie posty użytkownika

Myjka na gorącą wode 20.10.2019 15:22

Z tych mocnych myjek ja posiadam Stihl RE163 Plus - za ok. 2600 zł. Jest to porządny sprzęt. Jak myjesz i lance trzymasz z odległości 10 cm to nawet na tej wirowej końcuwce, wytniesz farbę, lakier. Dlatego do mycia maszyn najlepiej używać końcówki płaskostrumieniowej, żeby nie uszkodzić maszyny. A na twoje pytanie najlepiej odpowie ci sprzedawca.

Platforma Mcms Warka jednoosiowa. 19.10.2019 05:34

Witam. Czy ma ktoś z was taką jednosiówkę ? Wiem że 2 osiówka jest stabilniejsza, ale czy na jednoosiowej da się robić? Czy łatfo się może wywrócić, jeśli inne firmy robią jednoosiówki lekkie i jakoś dają rade. Możecie napisać coś o wadach i zaletach jednoosiowej MCMS ? 

Różnice przemrożeń. 16.06.2019 13:07

Mam w nisko położonym miejscu sad jabłoniowy , a w środku tego sadu jest kwatera truskawek. Jabłonie przemarzły prawie doszczętnie, a te truskawki między kwaterami też jakieś 30 % Hanoi przemarzło... innych odmian mniej. Truskawki niczym nie były przykrywane we mrozy.  Patrzę że tych truskawek bedzie więcej w przeliczeniu na tony co tych jabloni.  We wiśniach to samo.  Wiecie może jak to możliwe, jeśli przy gruncie zawsze jest więkaszy mróz niż w koronach jabłoni a truskawek jest ich całkiem sporo ? 

ditta seria vs lisicki 21.01.2019 18:47

To co wymieniłeś to nie duży problem. Dla mnie obie te platformy za mało się rozsuwaja ( 2,2 m.) Nie wiem dlaczego szkoda producentom dać te 30 cm wiecej, i zrobić 2,5 m . Od przybytku głowa nie boli. A tak to co z tego że wystarcza... jak są czasem rządki z klina czy inne starsze nasadzenia, gdzie trzeba wisieć na poręczy. Jest jeden producent. co takie robi to cena jest nieopłacalna.Bo przecież te 30 cm to zaraz kilka tysięcy drożej, na zdrowy rozum to ten materjał jest nie warty aż tyle. 

Ceny drzewek jabłoni 2018/2019 01.12.2018 18:44

Niektórzy szkółkarze z tego stowarzyszenia są poza jakąkolwiek kontrolą. Znam sadownika co miał odmianę z targu, być może zawirusowaną, a dawał szkółkarzowi ze stowarzyszenia zrazy, i te drzewka były pod szyldem stowarzyszenia. Od tej pory nie przepłacać za takie drzewka bo połowa szkółkarzy kombinuje, bo nikt tego nie sprawdza .Jedyną analizę to robią na szafkę w śliwah..W tym stowarzyszeniu to płaci się za papierek, a nie za czystość. Biorą trochę zrazów legalnie a masę zrazów na lewo żeby nie płacić..Tam nie ma rozwiązań kontrolnych, które by były skuteczne.

Ostatnie komentarze użytkownika

Red Jonaprince, Muna, Gala, Red Cap, i inne 23.10.2019 20:42
Jak Pan Bijak nie może sprzedać swoich drzewek może przyjechać z nimi do Białej Rawskiej na targ, sprzeda sporo. Osobiscie uważam że szkółki powinny rozwozić drzewka a nie sadownik busami. Czym się da. Dużo ludzi by skorzystało z odległych szkółek. Oczywiście za niewielką opłatą. Te kwalifikowane nie wożą.
Dramat ponad setki sadowników – zostali bez plonów i pieniędzy ! 22.10.2019 20:32
Znajdą drania. Wszędzie są kamery, na granicach, lotniskach. Nawet jakaś kobieta wyszła na przepustkę z więzienia, i nie wróciła umieli ją namierzyć w Niemczech. Zmiana wyglądu to nie problem mają na to sposoby.
Brak pracowników do zbiorów truskawek 02.06.2019 16:38
Do truskawek nie trzeba Azjatów. Znajomi mają ludzi z Podkonic, koło Rawy, Tomaszowa Mazowieckiego. Tam jest ludzi tylko nie wszyscy mają samochody, prawo jazdy, czasem trzeba przywieźć. Najwyżej potrącić za paliwo, lub dać jakie złotówki na paliwo kierowcy.
ZSRP: Prawo Wodne - Co dalej z wodą ? 24.04.2019 19:34
A co mają zrobić rządzący jak niektóre grupy społeczne wymuszają rozdawnictwo. Czy jest grupa społeczna tak uprzywilejowana jak nauczyciele, przypuśćmy w podstawówkach gdzie średnio pracują 5 godzin dziennie bo widzę jak jadą do domu, i mają od 2 świerzak do 5 tys dyrektor + dodatki. Dyrektor pracuje dłużej. Gdzie za 2 mc. wakacji nic nie robią a pensja leci. Ferie. Urlop normalny. Urlop roczny, to wszystko jakaś kasa. Czy ktokolwiek w prywatnej firmie kiedykolwiek zapłacił pracownikowi za coś czego nie było pracy? W każdej pracy obowiązuje efektywność, a jaka tu jest we wakacje itp. Doprawdy nie rozumiem. Jestem pewien że zaraz ustawi się kolejka innych grup chętnych do strajku. I rozdawnictwa. Na rolnictwo też przyszły ciężkie czasy i nikogo to nie obchodzi.
Kleffmann: Mospilan 20 SP najczęściej stosowany 23.12.2018 09:39
U mnie on nie działa. Za dużo ludzie nim leją , i przez niego miałem plagę zwójki. Nigdy w Szampionie nie było jej tyle co w tym roku. To jest konsekwencja szerokiego spektrum dzialania i ekonomii .
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram