Na niektórych odmianach coś tam zostało ogólnie słabo mróz zrobił swoje drobny i susza nie będzie wagi.
Na niektórych odmianach coś tam zostało ogólnie słabo mróz zrobił swoje drobny i susza nie będzie wagi.
Dostałem ofertę 3.50 od pośrednika,Lubelskie
Gofertus, 2025-06-10 16:11, napisał:
Toomm, 2025-06-10 15:18, napisał:
Witam, kto w lubelskim najlepiej płaci za agrest?
Pol-Owoc lub Niezabitow
tzn.ile jak to nie tajemnica?
Panowie zostało nas na przysłowiowych palcach u jednej ręki licząc najwytrwalszych,po siedmiu latach obraźliwie niegodziwych cen za naszą ciężką pracę ten sezon dawał nadzieję że jednak coś drgnie przymrozki zrobiły swoje przy plonie może dwóch ton z ha oferują nam cenę 2 złote z hakiem to kpina pomimo sentymentów do tego nadzwyczaj wartosciowego owocu czas powiedzieć basta czas zakończyć z wzbogacaniem zagranicznych krwiopijców!!!!
Dzisiaj koniec zbiorów,wszyscy w okolicy już zakończyli sezon.Udalo się ugrać na koniec 2zł.
Portal sadownictwo.com.pl powstał i działa jako niezależny serwis internetowy przeznaczony dla producentów owoców.
Data założenia: 10 czerwca 2001 r.
Pomysłodawca i twórca: Marcin Zachwieja
Portal sadownictwo.com.pl
e-mail: kontakt@sadownictwo.com.pl