Na dzemik chodz nie wiem czy I na to wystarczy. Centralna Polska
Na dzemik chodz nie wiem czy I na to wystarczy. Centralna Polska
Według mnie bardziej sodu. Chodzi o to żeby trafić na noc żeby następnego dnia nie było rosy bo w miejscach gdzie substancja nie zdążyła odparować robiła sie siatka. Po węglanie potasu ten problem był marginalny. Jednak węglan sodu i tak będę po fazie orzecha stosował na kwaterę idareda która w tym roku kwitnie na zielono.
Witam. Stosowałem ja jednego roku jak miałem dość mocny grad i ciałem koszty ochrony. Dawki takie same jak węglanu. Worek 25 kg kosztował wtedy ok 60 zł. Dziala według moich obserwacji identycznie jak węglan ale silnie ordzawia wiec w sadzie towarowym nie polecam. W przemysłowym jak najbardziej.
Drupi, 2022-07-14 06:58, napisał:
A to dziwne... Bo w opisie tego herbicydu nie wymieniono Wierzbownicy Gruczołowatej. Patrząc po składzie, jest to mieszanka Glifosatu z Dicoherbem. U mnie to nie zadziała.
Kileo nie jest mieszanką glifosatu z dicoherbem A glifosatu z aminopielikiem i dobrze radzi sobie z wierzbownica
Ma ktoś może informacje ile zarodników się już wysialo w poszczególnych regionach?
Czy planujecie pryskac po trwających opadach i niskiej temperaturze powietrza?
Stosowal ktos weglan potasu w tej fazie na jablonie?
Tak myślę. Bez plukania pompy miałem takie same objawy po wymianie jak Ty.
Zalales od razu po wymianie swiezym olejem? Ja po kazdej wymianie membran zalewam pompe ropa i uruchamiam na kilka minut. Po dwukrotnym takim zabiegu dopiero swiezy olej
A wie ktos moze czy zdaje egzamin piana bezpośrednio na blache?
Witam. Mam pewien dylemat co do sufitu w nowej komorze KA. Jest ona przykryta zwykla blacha i myslalem o puszczeniu 3-4 cm pianki zeby nie skraplala sie woda a nastepnie zrobic podwieszany sufit. Jednak 2 firmy ktore byly na wycenie zarzekaja sie ze wystarczy 12-14 cm piany bezposrednio na blache i bedzie gazoszczelnie. Ma ktos moze komore wykonana w ten sposob? Jak z gazoszczelnoscia po kilku latach i odpornoscia tej piany na warunki atmosferyczne? Pozdrawiam
1 |
Portal sadownictwo.com.pl powstał i działa jako niezależny serwis internetowy przeznaczony dla producentów owoców.
Data założenia: 10 czerwca 2001 r.
Pomysłodawca i twórca: Marcin Zachwieja
Portal sadownictwo.com.pl
e-mail: kontakt@sadownictwo.com.pl