Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2018_Agrosiemx_Caldera

Profil użytkownika: Green25

user name
Imię i nazwisko:
Anatol Zajcew
Login:
Green25
Kiedy dołączył do portalu:
19.04.2015 20:49
Liczba wpisów na forum:
370
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
209
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
2
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
3804

Ostatnie posty użytkownika

Sekatory pneumatyczne 22.02.2018 13:15

Witam. Chciałem odświerzyć  trochę wątek i  mam pytanie ,mianowicie stoję przed wyborem  kupna sekatorów pneumatycznych do sadu  i  wstępnie  zdecydowałem  się na firmę  CAMPAGNOLA  . Pytanie  tylko który model wybrać...zastanawiam się nad modelem Victory i Star 30 . Victory jest  rzekomo lekki  ma ergonomiczny kształt i carbonową obudowę ( przyjemniejsza dla dłoni w niskich temperaturach) , Star 30 jest  z kolei dwutłokowy i podobno  jest  mocniejszy . Jest jeszcze jedna sprawa  ,  dotychczas używałem  "Skierniewickich"  reliktów  ;-)  i  każde uderzenie tłoka mocno przenosiło drganie  na nadgarstek i  z resztą całą rękę , czy  w wyżej wymienionych modelach  wystepuje podobny efekt  ,czy jest to w jakiś sposób  udoskonalone  ?  

Cena jabłek przemysłowych 2017 19.01.2018 09:09

W okolicach Siedlec w ubiegłym tygodniu  65 groszy płacili .Wygląda na to  że  w zależności od regionu stawki są bardzo zróżnicowane ,choć jeszcze kilka dni temu widziałem ogłoszenia z okolic Grójca  55-60 groszy za zwykły przemysł.

Cena jabłek przemysłowych 2017 09.01.2018 19:19

Witam.Jak kształtuje  się w waszych rejonach  w tej chwili cena zwykłego  przemysłu ? 

Cena jabłek przemysłowych 2017 15.11.2017 09:05

Ogarnijcie się niektórzy bo zaczynacie mieć pretensję do...no  właśnie kogo ?Chyba sami nie wiecie...Przemysł w tym sezonie osiągnał wysoką cyfrę i kto przegapił sprzedaż ten  będzie stratny. Kiedy jabłko przemysłowe płaci drogo na jesieni zazwyczaj są korekty cenowe po sezonie , sady są już puste więc nie ma o co już walczyć a tym samym drogo płacić.Kto miał się obkupić ten to zrobił i zakończył skup ,sporo zakładów zawiesiła skup stąd niższa cena. Apropos jabłka deserowego  jeśli   handel będzie szedł bez żadnych większych przestojów to w tym roku   niższa cena jabłka przemysłowego nie będzie miała wpływu na cenę deseru.

Cena jabłek przemysłowych 2017 01.11.2017 07:37

To jak to w końcu jest,staniało czy nie staniało?

Ostatnie komentarze użytkownika

Sadownicy są w dobrej sytuacji i ... 16.03.2018 08:46
jerzy45 na Lobo i Cortlanda nie patrz przez pryzmat tego sezonu,owszem te odmiany są bardzo poszukiwane w tym roku bo najbardziej ucierpiały na skutek przymrozków a na rynku wewnętrznym mają swoich wiernych konsumentów. W normalnym roku nie jest już tak wesoło z tymi odmianami. Całkiem niedawno był sezon że GP oferowały mi 40 groszy za Cortlanda 7+ zrobionego w karton , giełda płaciła niewiele więcej i w notowaniach był raczej na szarym końcu. Ostatecznie w styczniu większość Cortlanda skończyła jako przemysł bo nie było komu go "ożenić" . Są to smaczne odmiany,ale skierowane na określoną grupę konsumentów na rynku wewnętrznym i w normalnym roku nadal jest duża nadpodaż .
Czechy: Pestycydy w polskich jabłkach ! 11.12.2017 17:05
Jest to "wpadka" która nie powinna mieć miejsca zważywszy na to że "pepiczki" od pewnego czasu prowadzą szeroko zakrojone kampanie społeczne dyskredytujące jakość Polskiej żywności (bardzo często bezpodstawnie) .Teraz niestety będą mieli argument swej racji.
Red Jonaprince czyli Idared naszych czasów 28.11.2017 09:13
Red Jonaprince jest jabłkiem ładnym i słodkim na tym zakończył bym charakterystykę tej odmiany .Jeśli chodzi o smak ,soczystość i aromat jest olbrzymia przepaść w stosunku do odmiany wyjściowej czyli Jonagold-a . Chcąc sklasyfikować rodzinę Jonagoldów pod względem smaku wg. mojej oceny wygląda to tak: 1.Jonagold 2.Jonica 3.Jonagored/Decosta 4.Bohemia/Rubinstar następnie długo ,długo nic...i 5.Red Jonaprince
„Specumowy” dla pracowników pomagających w zbiorach 31.10.2017 17:10
Oj nie ładnie nie ładnie...Coś mi się wydaje że partia rządząca chce się pogniewać z elektoratem na obszarach wiejskich . Mam nie duże gospodarstwo sadownicze i od co najmniej 10 lat w pracach sezonowych pomagają mi znajome osoby . Przychodzą z własnej nie przymuszonej woli na zasadzie pomocy sąsiedzkiej . Nie kombinujcie drodzy państwo na Wiejskiej bo po "dobrej zmianie" pozostanie tylko krótka wzmianka w dziejach 3-eciej RP .Słupki wyborcze mają to do siebie że przy większych potknięciach potrafią niemile zaskoczyć .
Decyzja w sprawie glifosatu została odłożona 26.10.2017 18:30
ależ oczywiście...nie będę udawał fachowca i wypowiadał się górnolotnie ,ale skoro faktycznie glifosat szkodzi to nie życzę sobie na pólkach sklepowych importowanym warzyw i owoców pochodzących z upraw traktowanych tymże środkiem..
2018_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram