Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
A_sobienie_jeziory

Profil użytkownika: dareczek23

user name
Imię i nazwisko:
Dariusz Serweta
Login:
dareczek23
Kiedy dołączył do portalu:
27.05.2013 21:02
Liczba wpisów na forum:
51
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
6
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
2512

Wszystkie komentarze użytkownika

MRiRW: Będą ceny referencyjne dla owoców ! 03.07.2019 08:29
Co z tego że są ceny referencyjne na owoce...... Powinna być też cena referencyjna na koncentrat bo prywaciaż sprowadzi z zagranicy parę beczek i jemu już ich nie będzie interesować owoc. Tak więc będą robić co będą chcieć a nawet mogą wcale nie kupować bo i po co skoro będą mieć gotowy produkt.
Nie będzie klęski nieurodzaju?! 13.05.2019 15:02
Po pierwsze przymrozki to jedno..........dało czadu wszędzie w całej Polsce i Europie. Ale przed nami jeszcze burze z gradem tak więc czasami mogą co niektórzy pożegnać się całkowicie z plonami w tym roku. Nie rozumiem po co pisać takie życzy i żeby potem cały świat się śmiał. Chyba niektórzy nie czytają artykułów związanych z pogodą.
Ceny śliwek dwukrotnie wyższe niż przed rokiem 28.07.2017 13:27
Przedmówca ma rację mieszczuchy nie wiedzą co dobre zarówno morela na zdjęciu NIE JEST POLSKA bo to katinka badziew a obok to też zagrania bodajże LEPOTICA!!!!!!! Szkoda gadać pozdrawiam. Polacy jeszcze nie jedli dobrych owoców bo wszystko to zagranica!!!!!!! Handlarz powiedział gdyby nie Zagranica to w tym roku nie było by czym handlować cytuję" Dupę nam uratowali". Pozdrawiam.
Ceny śliwek dwukrotnie wyższe niż przed rokiem 28.07.2017 09:33
Żadna zagraniczna śliwka nie dorówna naszej urwanej prosto z drzewa. Po pierwsze rwą na zielono żeby przewieźć po drugie jest tam tyle oprysków że nie daje się tego zjeść. Opal jest 2 razy słodszy od lepotici.
Minister Rolnictwa w ogniu pytań sadowników 28.04.2017 13:13
Proszę państwa Ubezpieczyciele TVW i PZU na chwile obecną ubezpieczają sad od gradobicia lecz w moim przypadku trwa już to tydzień i u innych też. Widzę że jest trochę owoców lecz niestety nie mogę zapłacić i je ubezpieczyć ktoś może wie do cholery co jest grane!!!!!!!!! O tym nic się nie mówi ze wszystko stoi w miejscu a ludzie nie maja jak się ubezpieczyć w razie W z nieba. Jak jest w waszych przypadkach? Co najgorsze o tym nic nie mówią w mediach że w dalszym ciągu nie ma ubezpieczenia a niby już ruszyło od 10 kwietnia 2017 roku. A najbardziej mnie rozśmiesza jak występuje sobie kobietka która ma dwie czereśnie na działce i mówi że oś tam będzie. A niektórzy stracili wszystko co ona może wiedzieć.
Większe dotacje do ubezpieczeń upraw (dla rolników) 22.03.2017 07:55
Ktoś wie jakie ubezpieczalnie już ruszają.
1 2
2019_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram