Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

  • Forum – uruchomiona funkcja przeglądania wiadomości zamieszczonych w danym dniu i danej kategorii (filtry)
  • Opublikowane poprzednie Forum pod adresem old.sadownictwo.com.pl
  • Najnowsze komentarze ze strony głównej portalu, jako bezpośredni link do treści i miejsca komentarza (dodatkowo podświetlony)
  • Komentarze drugiego poziomu (odpowiedzi na komentarz) automatycznie rozwinięte
  • Komentarze – ‘plusowanie’ i ‘minusowanie’ jednorazowe

 

W przygotowaniu między innymi:

  • Chat
  • PW – wiadomości prywatne
  • Newsletter

komentarze (37):

dodaj komentarz
profus2
profus2 13.01.2015 00:06 Nie wiem czy dostane dużo plusów czy minusów ale... Dobra robota! ;-)

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 09:52 admin...Są w portalu ludzie, którzy chcą pomagać... Pewnie trochę się do nich zaliczam... Ostatnio nawet wyświetliło mi się - " pomógł "... W związku z tym zgłaszam postulat, żeby te " pomoce " mogły być liczone a nawet żeby czasem można było tam zajrzeć i zobaczyć kto i ile razy...Pozdrawiam !
profus2
profus2 13.01.2015 10:07 Kiedy wejdziesz w profil tam powinieneś znaleźć liczbę swoich opublikowanych "pomocy" i "bzdur" ;-) przynajmniej u mnie tak jest. Pozdrawiam

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 09:53 P.S. A o co chodzi z tym różowym tłem ?...
admin
admin 13.01.2015 10:11 wskazuje dokładnie który komentarz jest ostatni (klikany)...
jeśli klikniesz ze strony głównej w temat Najnowszych komentarzy... łatwiej identyfikuje się

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 20:51 profus2... Dziekuję, ale na razie przejrzałem pierwszych 13 stron i Melolonthy nie znalazlem... Ale będę szukał dalej, bo wiem że jest tak jak piszesz... admin... Jak to jest z tą " pomocą " i " bzdurą "... Czy tam można zagłosować wiele razy a jeśli tylko raz, to czy jest tak, że kto pierwszy ten lepszy ?... Moim zdaniem prawo do udzielenia odpowiedzi w tej formie powinna mieć tylko ta osoba, która o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu, prosiła... Bo jeśli tak nie jest, to znów może być tu pole do nadużyć i łagodnie mówiąc, nieprawdy... Pozdrawiam !
jankamast
jankamast 13.01.2015 22:31 Melolontha- strona 71 kolumna III pozycja 8 od końca. Na tą chwilę oczywiście.
kamczat
kamczat 14.01.2015 07:47 Melolontha jak chcesz sprawdzić swój profil to wystarczy, że klikniesz w swój nick - ale tylko na forum, na stronie głównej to nie działa.
Drugi sposób to na samej górze masz wyszukiwarkę - wystarczy wybrać "słowo kluczowe" szukanego delikwenta i kliknąć "wyszukaj" użytkownika.
Melolontha
Melolontha 14.01.2015 10:37 kamczat... Dziękuję i gdybyśmy byli na forum, to dostał byś ode mnie... " pomógł "... A na odpowiedż na pytanie czy ktoś mający uczulenie na mój nick i któremu nie odpowiadałem może nacisnąć " bzdura " / i czy tylko raz / ciągle czekam... Pozdrawiam !
zdzich
zdzich 14.01.2015 11:17 Dlaczego ktoś dał Kamczatowi minusa za pomoc chrabąszczowi??? Melolontha - dałem Ci "pomógł" w wątku "zwalczanie chwastów - drzewa owocowe" . Jak chcesz mieć do kolekcji "bzdura" to napisz jakąś bzdurę a z przyjemnością ją odpowiednio oznaczę ;) . Admin pisał, że "pomógł, bzdura" może dać moderator danego działu i tak jest i to działa. Nie wiem jak inni moderatorzy, ale ja staram się wyróżniać posty pomocne i jedną bzdurę też oznaczyłem. Myślę, że to ułatwia czytanie i wyszukiwanie informacji i ostrzega przed złymi informacjami a ograniczenie liczby osób mogących wyróżniać posty zapobiega dezinformacji poprzez nieodpowiedzialne czy złośliwe działania.
Melolontha
Melolontha 15.01.2015 18:53 zdzich...I wszystko jasne, choć to jakiś cud, że na ten Twój post natrafilem... Pozdrawiam !... P.S. A na głupotę jakąś nie przyjdzie długo czekać, bo nawet kiedyś w rozmowie z adminem zgodziliśmy się, że nigdzie nie jest powiedziane, że wszystko co się pisze w internecie musi być mądre... Tylko że, zwłaszcza w portalu fachowym trzeba odróżniać komentarze od doradztwa fachowego... Na szczęście jest tu dobrych fachowców wielu i oni w razie czego, piszącego głupoty fachowe, szybko wyprostują...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 21:09 admin - raz jeszcze... Więc jest tak, że już siebie " plusować " albo " minusować " nie mogę , i bardzo dobrze... Ale portalowych przyjaciół, również tych, których już oceniałem, ciągle " plusować " i " minusować ", raz jeszcze, mogę... Pozdrawiam !
13.01.2015 22:47 ale Ty się nie martwisz czy cieszysz tym ze " raz jeszcze " możesz ?
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 20:59 Zdzichu... To ode mnie dostałeś "plusa" chociaż miałeś minusy, których nie powinieneś dostać...Mnie coś się wydaje, że to właśnie "plusowanie i minusowanie" będzie hitem tego sezonu. Dojdziemy jednak do takich głupich i błędnych wniosków, że nikt tego nie ogarnie, a jedynym rozwiązaniem będzie "wyrzucenie" tego poniekąd dobrego pomysłu - na pysk, na bruk...a co. Jeśli takie bzdurne plusy, czy minusy będą się pojawiać w rzeczowej, merytorycznej dyskusji, to wielu najzwyczajniej będzie tu nie zaglądała, ku uciesze wielu internetowych trolli i i wszelkiej maści głupoli...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

13.01.2015 21:34 Przy dodawaniu - pisaniu odpowiedzi na forum dobrze by było widzieć wpis do którego się odnosimy
Melolontha
Melolontha 13.01.2015 23:43 Sulejman... Nie będę rozwijał tematu pt. " Stary człowiek i może "... chyba morze / , ale gdy dożyjesz moich lat, to dowiesz się, że są na świecie takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły... I nie jest to wynalazek ostatnich lat, bo były to rzeczy stare jak świat, tylko w naszym kręgu kulturowym nie było to dobrze przyjmowane i uważano, że dziadek z babcią to mogą sobie już tylko pogruchać, czyli... Że niby raz on ją gruchnie, raz ona jego... Te plusiki i minusiki powinny zostać jakoś uporządkowane, bo podczas gdy na początku łapałem ich / zwłaszcza minusików / nawet 40, to teraz jest ich już tylko kilka, a czasem tylko jeden... I powtórzę może... Nikt z nas nie jest ideałem i każdy ma swoich przeciwników, ale to co może nas doskonalić i wyzwolić, to tylko prawda...Pozdrawiam !
pomolog
pomolog 14.01.2015 12:59 Sulejman... nasz chrabąszcz forumowy nie jest starym człowiekiem absolutnie... ja w każdym razie, będąc w wieku w jakim On jest teraz - zamiarzam być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ;) jak nic się do tego czasu nie zmieni, oczywiście ;) a wiek naszego Melolonthy znam z bardzo ciekawych wspomnień w necie, które to byłby doskonałą lekturą... szczególnie dla młodego pokolenia. Pozdrawiam
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 21:07 Tak pomologu - masz racje. Mnie też urzekły Jego wspomnienia z czasów, gdy MZ-tą woził "lubą" w Bieszczady.Co tam robił ? Pewnie nie tylko podziwiał krajobrazy. A propos pomologu tego Twego pożegnania w jednym z komentarzy... Napisałeś - " Dobranoc Jerzy"...I nie byłoby w tym niczego złego, bo tak powinna wyglądać nie tylko etykieta dworska, ale i tu na Portalu także. Jednak w dobie, gdy na Wyspach Kubuś Puchatek nie może razem występować z Prosiaczkiem, to takie nocne pożegnanie zabrzmiało troche dziwnie... Jestem hetero. ha..ha. A swoją drogą,gdzie ogłupiali ludzie zapędzili i moich bohaterów z lat dzieciństwa ...? Dobrze, że Pan Cerowany był samotnikiem...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

13.01.2015 22:03 jeszcze jedno przy pisaniu na forum powinien być podgląd wiadomości przed wysłaniem bo nie wiem czy wszystkim sie tak robi ale u mnie po wysłaniu przestawiają sie wiersze i cały układ - może to zależy od przeglądarki i ustawień ale ja tak mam na forum i w komentarzach i po co jest ta rubryka - wymagalna " Powód edycji" ? jakie to ma znaczenie dlaczego autor zmienia swój wpis ???
po prostu ma taką potrzebę coś zmienić ,dodać

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

barek
barek 14.01.2015 07:36 Dzień Dobry.
A kiedy można liczyć na RSS?
Co by było przydatne do śledzenia i wątków na forum i komentarzy czy w ogóle informacji pojawiających się na portalu.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Abukk
Abukk 14.01.2015 13:41 Może dało by się coś zrobić z tym, że na przeglądarce Opera (wersja dla Windows i Android)nie działa powiększanie zdjęć czy to z ogłoszeń czy z forum .

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Kostek7
Kostek7 15.01.2015 20:36 A dlaczego po zalogowaniu niema w danych osobowych NIK -u użytkownika? Nie jest możliwa modyfikacja NIK-u .
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 21:08 NIK, to Najwyższa Izba Kontroli... Chyba Kostku7 chodziło Tobie o nick...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

alf200
alf200 15.01.2015 22:19 Witam.mam problem, nie wiem jak edytować tekst, pisałem komentarz na telefonie i wkleił mi inny wyraz. Wcisnołem wyślij i koniec, siedzi,, byk".
15.01.2015 22:55 tutaj nie ma edycji , póki co , musisz być bezbłędny
edycja jest na forum

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

jerzy45
jerzy45 16.01.2015 21:02 Mam takie niby naiwne pytanie do Franka Z. Delikwent wie, co to za "ptaszek". Fajnie gdybyś miał awatara. Jest taki fajny obrazek "tego" gościa z takimi puklami przy uchu. Zresztą ma wiele fajnych fotek. ... Np. Sulejman... Ma fajnego awatara, ale pewnie wzorowany na Sulejmanie Wspaniałym...Sułtan osmański. Chociaż pewnie fotka tego Sulejmana nie jest wierną kopią tego Sułtana. Historia nie ma dokładnego obrazu tego najwybitniejszego twórcy Państwa. Ale nie wnikajmy w szczegóły.
Jeśli nie wiesz Franku Z. jak to zrobić, to poproś wnuka - on podpowie.
Melolontha
Melolontha 16.01.2015 21:07 jerzy45... Pomyślę... Bo poza sadownictwem, jedną z moich pasji jest też studiowanie życia tego geniusza i słuchanie Jego muzyki... Pozdrawiam !

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

michu
michu 16.01.2015 21:14 Być może temat już był poruszany. Przepraszam, nie czytałem wszystkich wpisów. Chodzi mi o forum a konkretniej przegląd dzisiejszych wiadomości. Uważam, że dużo przejrzyściej by było gdyby nie były one przedstawione (wpisy) wg czasu ich wpisania, a podpisywane były pod właściwym tematem , tak by można było ocenić do czego się odnoszą. Tak było w poprzednim forum.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Alinka
Alinka 18.01.2015 16:22 Panie Adminie brakuje mi tej świecącej żaróweczki co informowała o obecności innego użytkownika na forum i podglądu zalogowanych co był na dole stronki. Czy na tej obecnej wersji w efekcie końcowym coś takiego będzie? A może jest a znaleźć zwyczajnie nie umiem?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

kamczat
kamczat 23.01.2015 22:27 ADMINIE - gdzie podziała się ikona "odpowiedz" pod poszczególnymi tematami??? To przejściówka czy tak ma być?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

barek
barek 26.01.2015 15:57 Dzień Dobry,
Może to drobnostka, ale czasem może mieć kolosalne znaczenie;
Przynajmniej przy Aktualnościach, ale według mnie wszelkie artykuły umieszczane w portalu powinny być datowane, kiedy zostały umieszczone/ogłoszone. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

lacoste80
lacoste80 27.01.2015 06:16 Kiedy będzie funkcja śledzenia wątków.Teraz to strasznie upierdliwe takie szukanie co chwila tego samego :D
barek
barek 27.01.2015 09:22 Przyłączam się gorąco do lacoste80, możliwość śledzenia wątków na forum, czy pojawiających się komentarzy pod artykułami, czy wręcz sygnały o nowych artykułach, to coś na co ciągle czekam...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Jancyk
Jancyk 01.02.2015 20:23 Obszukałem wszystko. Nie moge znaleźć punktu w którym można dodać ogłoszenie. Czy możecie mi podpowiedzieć jak po kolei to się robi w nowej odsłonie portalu? Wydaje mi się że nie widać wyraźnie jak się czegoś szuka.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Jancyk
Jancyk 01.02.2015 20:24 Obszukałem wszystko. Nie moge znaleźć punktu w którym można dodać ogłoszenie. Czy możecie mi podpowiedzieć jak po kolei to się robi w nowej odsłonie portalu? Wydaje mi się że nie widać wyraźnie jak się czegoś szuka.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

kamczat
kamczat 01.02.2015 20:27 W lewym górnym rogu masz ikonę "mój profil", klikasz i masz tam min. "moje ogłoszenia"

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Kewals
Kewals 10.02.2015 07:16 Jak biorę dzisiejsze wiadomości i chce odpowiedzieć na posta nie mam opcji odpowiedz tylko muszę brać cytuj. Odpowiedz pojawia się dopiero jak wejdę w dany wątek. Trochę to denerwujące. Można to zmienić?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Czytaj także

Ale CHAT w portalu

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami uruchomiony został CHAT na którym sadownicy i...

PW, forum oraz kilka zmian w portalu sadownictwo.com.pl

Od dziś uruchomione zostały wiadomości prywatne PW obsługiwane przez panel użytkownika w...

WAŻNE dla użytkowników portalu sadownictwo.com.pl

Użytkownicy, którzy posiadają konto w portalu sadowniczym sadownictwo.com.pl zostali...

2019_Yara_domyslny

Najnowsze komentarze

Sadkowice: Dwóch...
Gdzie jest jakiś sens w tym co piszesz?...
Sadkowice: Dwóch...
To tak jak ludzie w mieście są karmieni...
Czy w tym roku zostanie...
Skup intrerwencyjny w roku z przymrozkami???...
Sadkowice: Dwóch...
"Mężczyźni usłyszeli od właściciela...
Sadkowice: Dwóch...
Ale kolego oni maja racje, piszesz jakieś...
Czy w tym roku zostanie...
Zadziwił mnie fragment z odpowiedzi...
Sadkowice: Dwóch...
"Zmien delera" jakie to inteligentne i...
Sadkowice: Dwóch...
Inteligencja na pewno nie jest twoja mocna...
Sadkowice: Dwóch...
Z moja wyobraźnią jest dobrze gorzej chyba...
Sadkowice: Dwóch...
Twoja wyobraznia plata ci figle..delikanie...
Sadkowice: Dwóch...
Przeraża mnie twoja agresja
Sadkowice: Dwóch...
A ty kto? jedyny sprawiedliwy, cofnij 80lat...
Sadkowice: Dwóch...
A kto ich tam zwabil? Gospodarz? Idz sie...
Sadkowice: Dwóch...
Panowie trochę szacunku, zginęli ludzie,a...
Sadkowice: Dwóch...
A może sami nie weszli tylko zostali...
Sadkowice: Dwóch...
ale Amstaff nie był zamknięty tylko był...
Sadkowice: Dwóch...
Nie widzisz, że nie ma żadnej analogii w...
Sadkowice: Dwóch...
Tytuł : " Amstaf pogryzł dwójkę dzieci...
Sadkowice: Dwóch...
Ja już używasz metafory, to rób to...
Sadkowice: Dwóch...
Był taki przypadek że pies zagryzł na...
Sadkowice: Dwóch...
mutemute - Spec od prawa się znalazł......
Sadkowice: Dwóch...
Jeśli to prawda,że ci panowie się włamali...
Sadkowice: Dwóch...
Przez głupotę właściciela zginęło...
Sadkowice: Dwóch...
Znajomy ma Ukraińców i mówi im co nie...
Sadkowice: Dwóch...
Pewnie bez wiedzy gospodarza poszli zajebac...
Sadkowice: Dwóch...
Babka powiedziała do kamery że " oni tam...
Środki na wsparcie grup...
Jakież to piękne słowo zdefraudowane ........
Drzewka ze szkółki Jana...
To nie ciułacze co kupują tanie drzewka...
Drzewka ze szkółki Jana...
Optymista... 5-6 lat? Takie ceny będą już...
Drzewka ze szkółki Jana...
tak jest niech drzewka będą po 2 złote i...
Drzewka ze szkółki Jana...
Lepiej zamiast tych reklam szkółek drogich,...
Nabór wniosków na...
Czym więcej ludzi będzie miał nawodnienie...
Nabór wniosków na...
Akurat punktacja będzie miała najmniejsze...
NIK: Jak państwo wspiera...
Jak powstanie taki system wsparcia jak...
Nabór wniosków na...
Dużo hałasu a tak na prawdę niewielu...
Prawie 2 tony nielegalnych...
Jerzy, może to typowy handel w prywatnym...
Prawie 2 tony nielegalnych...
Szkoda, że w takich przypadkach nie...
Sadownicy stawiają na nowe...
Ileż to już razy polscy sadownicy stawiali...
Nabór wniosków na...
Może ktoś ma namiary na taniego studniarza?...
Ceny jabłek nawet o 80% wyższe?
Marcinie79... Sprawa może wydawać się...
Jabłka bez folii
Wiem, co piszę, bo mój kuzyn w Poznaniu...
Jabłka bez folii
Każde dotarcie do klienta, który poprzez...
W MRiRW o wsparciu...
Ja ubezpieczyłem pola obsiane zbożem...
Przeładowana ciężarówka...
Kilka lat temu jeden z kierowców, który...
Przeładowana ciężarówka...
Obniżą to nikt tam nie zawiezie.
Przeładowana ciężarówka...
Odbiją sobie, producent za to...
Kupie maszt do ciągnika
Zadzwoń pod 692 787 491.
W MRiRW o wsparciu...
A kto się będzie wychylał /i po jaką...
Przeładowana ciężarówka...
Kilka lat temu, kolega jechał przeładowaną...
Belgia: 12 migrantów...
Afgańczycy pewnie chcieli poznać wspaniały...
W MRiRW o wsparciu...
Ale tu jest zajebiste forum :( moderator już...
W MRiRW o wsparciu...
Co się stanie, jeżeli wszyscy ludzie...
W MRiRW o wsparciu...
ps czy tylko u mnie nie można kopiować...
W MRiRW o wsparciu...
A my się tu o grosze skamlemy "Czy naprawdę...
Jabłka bez folii
Pomysł sam w sobie bardzo dobry ekologiczny...
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
Odjechało sadownictwo takim jak ja i to...
Jabłka bez folii
A mnie interesuje napis na etykiecie:...
W MRiRW o wsparciu...
Nie koniecznie obowiązkowe, ale tanie, a...
W MRiRW o wsparciu...
Abukk,widzę że marzą Ci się powszechne(a...
W MRiRW o wsparciu...
Ooo, w takim przypadku, to ja bym zaczął...
W MRiRW o wsparciu...
A ja bym klaskal gdyby ubezpieczenia były za...
W MRiRW o wsparciu...
Przyklasnąć to by można było, gdyby...
W MRiRW o wsparciu...
i brawo, trzeba się ubezpieczać, a nie...
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
Jeszcze w tym kraju nikt mi nie nakaże jak...
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
co niektórzy widzę że ciągłe myślą...
Czy cydr ma szansę zostać...
Wracam z San Escobar, miłe wspomnienia.......
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
Takich bzdur jak powyżej to już dawno nie...
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
Zapomnij o kontrolach w szkółkach CAC....
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
Witam a są szkółki nie kwalifikowane to...
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
Są szkółkarze co wożą w cenie drzewek, i...
Red Jonaprince, Muna, Gala,...
Jak Pan Bijak nie może sprzedać swoich...
Dramat ponad setki...
no i co jak znajdą ? a gość pewnie będzie...
Dramat ponad setki...
Pierwsze co, to lampka powinna się...
Dramat ponad setki...
Znajdą drania. Wszędzie są kamery, na...
Dramat ponad setki...
Ale nazwiska tego oszusta to nie podacie,...
Wielkie jabłkowe fałszerstwo !
jak to co sie musi stac ? Muszą wstać o...
Ceny jabłek nawet o 80% wyższe?
PS DLACZEGO na "Sadownictwie " jest...
Ceny jabłek nawet o 80% wyższe?
Nie wiem jaki efekt chcą wywołać takie...
Wielkie jabłkowe fałszerstwo !
To ja publicznie zadam pytanie.Kiedy na...
Ceny jabłek nawet o 80% wyższe?
Takie subiektywne przedstawianie faktów...
Wielkie jabłkowe fałszerstwo !
Towar jest tani bo koszty transportu...
Wielkie jabłkowe fałszerstwo !
proszę, proszę... To już nawet...
Sadowniku oddaj opakowania...
Znam kogoś kto podpalił trawę na polu , i...
ŚIR ws. zbyt niskich cen...
Świętokrzyska Izba Rolnicza to jedyna Izba...
Sadownicy zapłacą więcej...
"Dobra zmiana" w natarciu! Ciekawie o ile...
Ceny jabłek nawet o 80% wyższe?
Tegoroczne ceny pomimo słabych zbiorów są...
Ceny jabłek nawet o 80% wyższe?
Bardzo ciekawe dlaczego tak duży wzrost cen...
Sadowniku oddaj opakowania...
Ja mam swój worek taki duży, bo takie...
Jabłka bez folii
@Abukk - masz racje, tytuł poprawiony....
Przetwórnie przechytrzyły,...
Kraj nigdy nie upadnie bo to obywatele...
Jabłka bez folii
SWOJĄ DROGĄ ADMINIE NIE POWINNO BYĆ...
Jabłka bez folii
Ciekawy jestem ile średnio uniwersalka...
Jabłka bez folii
Podoba dla mnie się :-) Ciekawe tylko jaką...
Przetwórnie przechytrzyły,...
to ty powtarzasz ciągłe slogany że kraj...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Marcin, tak naprawdę nic nie wiadomo. U mnie...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Albo w senacie z gory wiadomo ze psl poprze...
Przetwórnie przechytrzyły,...
W senacie za to jest jednomandatowa ordynacja...
Przetwórnie przechytrzyły,...
A dlaczego ta sama ordynacja wyborcza nie...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Dla tych, co się cieszą z wygranych...
Przetwórnie przechytrzyły,...
O SlawkuS, SlawkuS... Może ja napisałem...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Delikatnie mówiąc, w tym poście mijasz...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Jerzy, postanowiłem kolejny raz wyciągnąć...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Spójrz Jancyku na to co produkujesz. Powiedz...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Jerzy - nasłuchałeś się bzdur. Zobacz na...
Spłonęła grupa...
To żadna sensacja. Kiedyś w czasie zaborów...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Gdy wczoraj napisałem trzem "tenorom"...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Kto wygra wybory, to drugorzędna sprawa....
Spłonęła grupa...
Jabłka w chłodni tez spłonęły?
Spłonęła grupa...
Szkoda obiektu.
Spłonęła grupa...
Ta co nie płaci już skrzynie wysprzedawali,...
Spłonęła grupa...
To była normalna firma czy kolejna co...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Jerzy różnica ze Atkinsonem jest taka ,,,on...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Ja Alfredzie40 jestem bardzo ukontentowany i...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Partyjnym fanatykiem nie nazwałem Ciebie...
Przetwórnie przechytrzyły,...
przypomniało ci sie o problemach sadownictwa...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Zaplątałeś się SławkuS. Nie jesteś...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Alfredzie40... Gdybyś tylko chciał, a może...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Minusy? Mam się przejmować jakimś...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Jerzy ,,weź chłopie się opanuj ,dzieckiem...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Chciałbym jeszcze napisać o śp. Andrzeju...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Możesz SlawkuS opisywać rzeczywistość,...
Noc w alejce z jabłkami w...
Pewnie Chrabąszcz ma się dobrze, ale...
Cenę jabłek wyregulował...
Coś o sukcesie...
Noc w alejce z jabłkami w...
Przychodzi taki czas, że zaczyna cię to...
Cenę jabłek wyregulował...
Mam wrażenie, że osoba redagująca ten...
Noc w alejce z jabłkami w...
Witam. Ja obawiam się że chrabąszcza już...
Noc w alejce z jabłkami w...
Przepraszam za błędy, ale mam dysleksje,...
Noc w alejce z jabłkami w...
Jerzy45. Gdzie byłeś jak Cie nie było?...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Raczej Ciebie drażni wyprostowanie faktów,...
Noc w alejce z jabłkami w...
Powoli odchodzę od sadownictwa w liczbie...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Ty SławkuS zawsze masz wytłumaczenie na...
Pomoc suszowa: To nie jest...
Jako, że temat suszy jest istotny dla mojego...
Przetwórnie przechytrzyły,...
O proszę, Jerzy jak zawsze trzymasz...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Sam sobie odpowiem na swój komentarz, bo...
Przetwórnie przechytrzyły,...
...decosta... Zanim nadejdzie ten wiekopomny...
Przetwórnie przechytrzyły,...
Miałem kiedyś kupca ,który na temat...
Przetwórnie przechytrzyły,...
A ja się tak koledzy spytam - co zrobiła...
Pomoc suszowa: To nie jest...
Co do ścinania drzew leśnych : nie wiem czy...
Pomoc suszowa: To nie jest...
To, co napisałem o opadach podtrzymuję i...
Pomoc suszowa: To nie jest...
Ja jestem w sumie dobrym obserwatorem pogody...
Noc w alejce z jabłkami w...
W tekście jest taka teza, że sadownik,...
Pomoc suszowa: To nie jest...
w gminie Błędów też jeszcze nie ma...
Pomoc suszowa: To nie jest...
W Lubelskiej gminie wWilków nie na...
Maszt do ciągnika mcsm inne...
Witam a może maszt od Bułgarka EV 602 3,30...
Goszczyn: Informacja dla...
Gdzie taki huragan był, gdzie taki sad na...
Polska nadal największym...
Czemu służy tego typu artykuł ,a raczej...
Odmiana Muna w opinii sadownika
Zgadza się, ale jeśli po wsadzeniu odrazu...
Odmiana Muna w opinii sadownika
Sadowniq - a ja z tobą się nie zgodze. Jak...
instagram