Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_Broszura_owocówka_1
2019_07_Arysta

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

  • Forum – uruchomiona funkcja przeglądania wiadomości zamieszczonych w danym dniu i danej kategorii (filtry)
  • Opublikowane poprzednie Forum pod adresem old.sadownictwo.com.pl
  • Najnowsze komentarze ze strony głównej portalu, jako bezpośredni link do treści i miejsca komentarza (dodatkowo podświetlony)
  • Komentarze drugiego poziomu (odpowiedzi na komentarz) automatycznie rozwinięte
  • Komentarze – ‘plusowanie’ i ‘minusowanie’ jednorazowe

 

W przygotowaniu między innymi:

  • Chat
  • PW – wiadomości prywatne
  • Newsletter

komentarze (37):

dodaj komentarz
profus2
profus2 13.01.2015 00:06 Nie wiem czy dostane dużo plusów czy minusów ale... Dobra robota! ;-)

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 09:52 admin...Są w portalu ludzie, którzy chcą pomagać... Pewnie trochę się do nich zaliczam... Ostatnio nawet wyświetliło mi się - " pomógł "... W związku z tym zgłaszam postulat, żeby te " pomoce " mogły być liczone a nawet żeby czasem można było tam zajrzeć i zobaczyć kto i ile razy...Pozdrawiam !
profus2
profus2 13.01.2015 10:07 Kiedy wejdziesz w profil tam powinieneś znaleźć liczbę swoich opublikowanych "pomocy" i "bzdur" ;-) przynajmniej u mnie tak jest. Pozdrawiam

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 09:53 P.S. A o co chodzi z tym różowym tłem ?...
admin
admin 13.01.2015 10:11 wskazuje dokładnie który komentarz jest ostatni (klikany)...
jeśli klikniesz ze strony głównej w temat Najnowszych komentarzy... łatwiej identyfikuje się

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 20:51 profus2... Dziekuję, ale na razie przejrzałem pierwszych 13 stron i Melolonthy nie znalazlem... Ale będę szukał dalej, bo wiem że jest tak jak piszesz... admin... Jak to jest z tą " pomocą " i " bzdurą "... Czy tam można zagłosować wiele razy a jeśli tylko raz, to czy jest tak, że kto pierwszy ten lepszy ?... Moim zdaniem prawo do udzielenia odpowiedzi w tej formie powinna mieć tylko ta osoba, która o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu, prosiła... Bo jeśli tak nie jest, to znów może być tu pole do nadużyć i łagodnie mówiąc, nieprawdy... Pozdrawiam !
jankamast
jankamast 13.01.2015 22:31 Melolontha- strona 71 kolumna III pozycja 8 od końca. Na tą chwilę oczywiście.
kamczat
kamczat 14.01.2015 07:47 Melolontha jak chcesz sprawdzić swój profil to wystarczy, że klikniesz w swój nick - ale tylko na forum, na stronie głównej to nie działa.
Drugi sposób to na samej górze masz wyszukiwarkę - wystarczy wybrać "słowo kluczowe" szukanego delikwenta i kliknąć "wyszukaj" użytkownika.
Melolontha
Melolontha 14.01.2015 10:37 kamczat... Dziękuję i gdybyśmy byli na forum, to dostał byś ode mnie... " pomógł "... A na odpowiedż na pytanie czy ktoś mający uczulenie na mój nick i któremu nie odpowiadałem może nacisnąć " bzdura " / i czy tylko raz / ciągle czekam... Pozdrawiam !
zdzich
zdzich 14.01.2015 11:17 Dlaczego ktoś dał Kamczatowi minusa za pomoc chrabąszczowi??? Melolontha - dałem Ci "pomógł" w wątku "zwalczanie chwastów - drzewa owocowe" . Jak chcesz mieć do kolekcji "bzdura" to napisz jakąś bzdurę a z przyjemnością ją odpowiednio oznaczę ;) . Admin pisał, że "pomógł, bzdura" może dać moderator danego działu i tak jest i to działa. Nie wiem jak inni moderatorzy, ale ja staram się wyróżniać posty pomocne i jedną bzdurę też oznaczyłem. Myślę, że to ułatwia czytanie i wyszukiwanie informacji i ostrzega przed złymi informacjami a ograniczenie liczby osób mogących wyróżniać posty zapobiega dezinformacji poprzez nieodpowiedzialne czy złośliwe działania.
Melolontha
Melolontha 15.01.2015 18:53 zdzich...I wszystko jasne, choć to jakiś cud, że na ten Twój post natrafilem... Pozdrawiam !... P.S. A na głupotę jakąś nie przyjdzie długo czekać, bo nawet kiedyś w rozmowie z adminem zgodziliśmy się, że nigdzie nie jest powiedziane, że wszystko co się pisze w internecie musi być mądre... Tylko że, zwłaszcza w portalu fachowym trzeba odróżniać komentarze od doradztwa fachowego... Na szczęście jest tu dobrych fachowców wielu i oni w razie czego, piszącego głupoty fachowe, szybko wyprostują...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 21:09 admin - raz jeszcze... Więc jest tak, że już siebie " plusować " albo " minusować " nie mogę , i bardzo dobrze... Ale portalowych przyjaciół, również tych, których już oceniałem, ciągle " plusować " i " minusować ", raz jeszcze, mogę... Pozdrawiam !
13.01.2015 22:47 ale Ty się nie martwisz czy cieszysz tym ze " raz jeszcze " możesz ?
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 20:59 Zdzichu... To ode mnie dostałeś "plusa" chociaż miałeś minusy, których nie powinieneś dostać...Mnie coś się wydaje, że to właśnie "plusowanie i minusowanie" będzie hitem tego sezonu. Dojdziemy jednak do takich głupich i błędnych wniosków, że nikt tego nie ogarnie, a jedynym rozwiązaniem będzie "wyrzucenie" tego poniekąd dobrego pomysłu - na pysk, na bruk...a co. Jeśli takie bzdurne plusy, czy minusy będą się pojawiać w rzeczowej, merytorycznej dyskusji, to wielu najzwyczajniej będzie tu nie zaglądała, ku uciesze wielu internetowych trolli i i wszelkiej maści głupoli...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

13.01.2015 21:34 Przy dodawaniu - pisaniu odpowiedzi na forum dobrze by było widzieć wpis do którego się odnosimy
Melolontha
Melolontha 13.01.2015 23:43 Sulejman... Nie będę rozwijał tematu pt. " Stary człowiek i może "... chyba morze / , ale gdy dożyjesz moich lat, to dowiesz się, że są na świecie takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły... I nie jest to wynalazek ostatnich lat, bo były to rzeczy stare jak świat, tylko w naszym kręgu kulturowym nie było to dobrze przyjmowane i uważano, że dziadek z babcią to mogą sobie już tylko pogruchać, czyli... Że niby raz on ją gruchnie, raz ona jego... Te plusiki i minusiki powinny zostać jakoś uporządkowane, bo podczas gdy na początku łapałem ich / zwłaszcza minusików / nawet 40, to teraz jest ich już tylko kilka, a czasem tylko jeden... I powtórzę może... Nikt z nas nie jest ideałem i każdy ma swoich przeciwników, ale to co może nas doskonalić i wyzwolić, to tylko prawda...Pozdrawiam !
pomolog
pomolog 14.01.2015 12:59 Sulejman... nasz chrabąszcz forumowy nie jest starym człowiekiem absolutnie... ja w każdym razie, będąc w wieku w jakim On jest teraz - zamiarzam być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ;) jak nic się do tego czasu nie zmieni, oczywiście ;) a wiek naszego Melolonthy znam z bardzo ciekawych wspomnień w necie, które to byłby doskonałą lekturą... szczególnie dla młodego pokolenia. Pozdrawiam
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 21:07 Tak pomologu - masz racje. Mnie też urzekły Jego wspomnienia z czasów, gdy MZ-tą woził "lubą" w Bieszczady.Co tam robił ? Pewnie nie tylko podziwiał krajobrazy. A propos pomologu tego Twego pożegnania w jednym z komentarzy... Napisałeś - " Dobranoc Jerzy"...I nie byłoby w tym niczego złego, bo tak powinna wyglądać nie tylko etykieta dworska, ale i tu na Portalu także. Jednak w dobie, gdy na Wyspach Kubuś Puchatek nie może razem występować z Prosiaczkiem, to takie nocne pożegnanie zabrzmiało troche dziwnie... Jestem hetero. ha..ha. A swoją drogą,gdzie ogłupiali ludzie zapędzili i moich bohaterów z lat dzieciństwa ...? Dobrze, że Pan Cerowany był samotnikiem...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

13.01.2015 22:03 jeszcze jedno przy pisaniu na forum powinien być podgląd wiadomości przed wysłaniem bo nie wiem czy wszystkim sie tak robi ale u mnie po wysłaniu przestawiają sie wiersze i cały układ - może to zależy od przeglądarki i ustawień ale ja tak mam na forum i w komentarzach i po co jest ta rubryka - wymagalna " Powód edycji" ? jakie to ma znaczenie dlaczego autor zmienia swój wpis ???
po prostu ma taką potrzebę coś zmienić ,dodać

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

barek
barek 14.01.2015 07:36 Dzień Dobry.
A kiedy można liczyć na RSS?
Co by było przydatne do śledzenia i wątków na forum i komentarzy czy w ogóle informacji pojawiających się na portalu.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Abukk
Abukk 14.01.2015 13:41 Może dało by się coś zrobić z tym, że na przeglądarce Opera (wersja dla Windows i Android)nie działa powiększanie zdjęć czy to z ogłoszeń czy z forum .

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Kostek7
Kostek7 15.01.2015 20:36 A dlaczego po zalogowaniu niema w danych osobowych NIK -u użytkownika? Nie jest możliwa modyfikacja NIK-u .
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 21:08 NIK, to Najwyższa Izba Kontroli... Chyba Kostku7 chodziło Tobie o nick...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

alf200
alf200 15.01.2015 22:19 Witam.mam problem, nie wiem jak edytować tekst, pisałem komentarz na telefonie i wkleił mi inny wyraz. Wcisnołem wyślij i koniec, siedzi,, byk".
15.01.2015 22:55 tutaj nie ma edycji , póki co , musisz być bezbłędny
edycja jest na forum

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

jerzy45
jerzy45 16.01.2015 21:02 Mam takie niby naiwne pytanie do Franka Z. Delikwent wie, co to za "ptaszek". Fajnie gdybyś miał awatara. Jest taki fajny obrazek "tego" gościa z takimi puklami przy uchu. Zresztą ma wiele fajnych fotek. ... Np. Sulejman... Ma fajnego awatara, ale pewnie wzorowany na Sulejmanie Wspaniałym...Sułtan osmański. Chociaż pewnie fotka tego Sulejmana nie jest wierną kopią tego Sułtana. Historia nie ma dokładnego obrazu tego najwybitniejszego twórcy Państwa. Ale nie wnikajmy w szczegóły.
Jeśli nie wiesz Franku Z. jak to zrobić, to poproś wnuka - on podpowie.
Melolontha
Melolontha 16.01.2015 21:07 jerzy45... Pomyślę... Bo poza sadownictwem, jedną z moich pasji jest też studiowanie życia tego geniusza i słuchanie Jego muzyki... Pozdrawiam !

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

michu
michu 16.01.2015 21:14 Być może temat już był poruszany. Przepraszam, nie czytałem wszystkich wpisów. Chodzi mi o forum a konkretniej przegląd dzisiejszych wiadomości. Uważam, że dużo przejrzyściej by było gdyby nie były one przedstawione (wpisy) wg czasu ich wpisania, a podpisywane były pod właściwym tematem , tak by można było ocenić do czego się odnoszą. Tak było w poprzednim forum.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Alinka
Alinka 18.01.2015 16:22 Panie Adminie brakuje mi tej świecącej żaróweczki co informowała o obecności innego użytkownika na forum i podglądu zalogowanych co był na dole stronki. Czy na tej obecnej wersji w efekcie końcowym coś takiego będzie? A może jest a znaleźć zwyczajnie nie umiem?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

kamczat
kamczat 23.01.2015 22:27 ADMINIE - gdzie podziała się ikona "odpowiedz" pod poszczególnymi tematami??? To przejściówka czy tak ma być?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

barek
barek 26.01.2015 15:57 Dzień Dobry,
Może to drobnostka, ale czasem może mieć kolosalne znaczenie;
Przynajmniej przy Aktualnościach, ale według mnie wszelkie artykuły umieszczane w portalu powinny być datowane, kiedy zostały umieszczone/ogłoszone. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

lacoste80
lacoste80 27.01.2015 06:16 Kiedy będzie funkcja śledzenia wątków.Teraz to strasznie upierdliwe takie szukanie co chwila tego samego :D
barek
barek 27.01.2015 09:22 Przyłączam się gorąco do lacoste80, możliwość śledzenia wątków na forum, czy pojawiających się komentarzy pod artykułami, czy wręcz sygnały o nowych artykułach, to coś na co ciągle czekam...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Jancyk
Jancyk 01.02.2015 20:23 Obszukałem wszystko. Nie moge znaleźć punktu w którym można dodać ogłoszenie. Czy możecie mi podpowiedzieć jak po kolei to się robi w nowej odsłonie portalu? Wydaje mi się że nie widać wyraźnie jak się czegoś szuka.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Jancyk
Jancyk 01.02.2015 20:24 Obszukałem wszystko. Nie moge znaleźć punktu w którym można dodać ogłoszenie. Czy możecie mi podpowiedzieć jak po kolei to się robi w nowej odsłonie portalu? Wydaje mi się że nie widać wyraźnie jak się czegoś szuka.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

kamczat
kamczat 01.02.2015 20:27 W lewym górnym rogu masz ikonę "mój profil", klikasz i masz tam min. "moje ogłoszenia"

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Kewals
Kewals 10.02.2015 07:16 Jak biorę dzisiejsze wiadomości i chce odpowiedzieć na posta nie mam opcji odpowiedz tylko muszę brać cytuj. Odpowiedz pojawia się dopiero jak wejdę w dany wątek. Trochę to denerwujące. Można to zmienić?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Czytaj także

Ale CHAT w portalu

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami uruchomiony został CHAT na którym sadownicy i...

PW, forum oraz kilka zmian w portalu sadownictwo.com.pl

Od dziś uruchomione zostały wiadomości prywatne PW obsługiwane przez panel użytkownika w...

WAŻNE dla użytkowników portalu sadownictwo.com.pl

Użytkownicy, którzy posiadają konto w portalu sadowniczym sadownictwo.com.pl zostali...

2019_Yara_po_kwitnieniu

Najnowsze komentarze

Czy sadownicy w tym roku...
Mam tę świadomość :) Ale mam też...
Czy sadownicy w tym roku...
Kol.Michu narażasz się syndykatowi...
Czy sadownicy w tym roku...
Kordia na G5 niekoniecznie musi byś śrutem....
Maszt do ciągnika lekki kupię
Zadzwoń pod ten numer ma ładne maszty 509...
Czy sadownicy w tym roku...
Od 2012 roku nie pryskam w kwitnienie,...
Czy sadownicy w tym roku...
Kol. Jacenty a spróbuj nie popryskać w...
Czy sadownicy w tym roku...
W Reginie podstawa to podkładka Gisela. Tak...
Czy sadownicy w tym roku...
pit2015 - trzeba więcej pryskać w...
Czy sadownicy w tym roku...
Kol. Michu ta odmiana to jak audiencja u...
Czy sadownicy w tym roku...
Jak to ? Ja sprzedaję Reginę drożej niż...
Przed nami dni z...
kto pisze brednie o tym deszczu u mnie...
Czy sadownicy w tym roku...
Ja tam nie jestem zadowolony, już któryś...
Czy sadownicy w tym roku...
Dzisiaj zacząłem rwać Reginę taka...
Czy sadownicy w tym roku...
Zarabia to się kolejny sezon ale na...
Przetwórnie nie kupią...
a potem soczek Herbapolu czy innego...
Sprzedam jabłka
Po tej cenie widać że masz przemysł na...
Przetwórnie nie kupią...
Przetwórcy trzęsą portkami bo w Serbii...
Przetwórnie nie kupią...
Przetwórcy trzęsą portkami bo w Serbii...
Japonia: Kiść winogron za...
Tylko czekać aż nasi sadownicy "ruszą" do...
Przetwórnie nie kupią...
Ale oni powtarzaja w tvp to co im przetworcy...
Przetwórnie nie kupią...
A za ile opłaci się nam to to nikt nie pyta...
Przetwórnie nie kupią...
wczoraj już była na skupie 2,5zl, nie...
Przetwórnie nie kupią...
Przedstawiciele PO juz na twiterze przezywaja...
Przetwórnie nie kupią...
Witam dadzą nawet i 3 zeta tylko jeszcze...
Przetwórnie nie kupią...
cena rynkowa wiśni to 4zł więc widełki...
Przetwórnie nie kupią...
w 2017r placili za wisnie 5.5pln i im sie...
Przetwórnie nie kupią...
Coś widzę, że propaganda, manipulacja i...
Grad sieje spustoszenie we...
Ciarki człowieka przechodzą i włosy się...
Przetwórnie nie kupią...
Ja widziałem (jeśli mnie wzrok nie myli)....
Przetwórnie nie kupią...
Może po prostu niech nie biorą w tym roku...
Przetwórnie nie kupią...
W tym roku mają zapasy.za rok pewnie będzie...
MRiRW: Będą ceny...
pilsner nie traktuj tego tak negatywnie,...
Ardanowski: Od sierpnia...
jaceo1,i tu się różnimy.Bo ja raczej...
Ardanowski: Od sierpnia...
No i zapanuje IDYLLA na portalu;...
Ardanowski: Od sierpnia...
Ależ pilsnerze, ja jestem z wykształcenia...
Ardanowski: Od sierpnia...
Jaceo1 i artemida,większych filozofów nie...
Ardanowski: Od sierpnia...
Z głupotą trzeba walczyć, niezależnie od...
Ardanowski: Od sierpnia...
Zważ jaceo co piszesz... Spójrz dwa wpisy...
Ardanowski: Od sierpnia...
Wczoraj z Brukseli dotarła do mnie taka oto...
Ardanowski: Od sierpnia...
Jeszcze program nie ruszył a usługi...
Ardanowski: Od sierpnia...
artemida uaktywnił się ,bardziej...
Ardanowski: Od sierpnia...
Czas na konfrontację obietnic z realizacją...
Ardanowski: Od sierpnia...
wziął się za robotę ale szczegółów brak
KUPS: Ceny referencyjne...
parole, parole, parole
KUPS: Ceny referencyjne...
Uzupełniając poprzedni wpis "Daj..."...
KUPS: Ceny referencyjne...
"Daj nam Boże rządy mądrych ludzi" /czy...
KUPS: Ceny referencyjne...
Ależ Pilsnerze, ja wszystko co wiem...
KUPS: Ceny referencyjne...
Artemida,cos taki tajemniczy,podziel sie...
KUPS: Ceny referencyjne...
Kto chce niech TRWA w przekonaniu że jest...
KUPS: Ceny referencyjne...
Tylko, że zorganizowanie producentów nie...
KUPS: Ceny referencyjne...
Nie ważne jakimi metodami ale przyznasz że...
MRiRW: Będą ceny...
ukrainiec buduje u nas, po to aby mogl...
KUPS: Ceny referencyjne...
Akurat z tym mlekiem to trochę odleciałeś,...
Czy Rosja zniesie zakaz...
Wiem, że Ty jako fanatyk PO, nie przyjmujesz...
KUPS: Ceny referencyjne...
"Przeleciałem po łebkach" komentarze i...
Czy Rosja zniesie zakaz...
Jestem bardzo podekscytowany @SlawkuS Twoją...
Czy Rosja zniesie zakaz...
Abstrahując od genezy pochodzenia, to jednak...
Czy Rosja zniesie zakaz...
Nastroje społeczne są antyrosyjskie.....ale...
Czy Rosja zniesie zakaz...
Artykuł dotyczy relacji na linii Rosja -...
Maliszewski: Paniczny strach...
A czy teraz załoga/pracownicy nie mogli by...
Maliszewski: Paniczny strach...
"załoga była ekonomicznie zainteresowana...
Maliszewski: Paniczny strach...
Kiedyś kształtowano model ciągu...
Maliszewski: Paniczny strach...
Nie ma nic bardziej głupiego niż podcinanie...
Czy Rosja zniesie zakaz...
Wyrazem dobrej woli naszego naczalstwa /nie...
Czy Rosja zniesie zakaz...
proponuje sledzic teraz ruch naszego...
MRiRW: Będą ceny...
Espuma,ja nie chcę by mi państwo coś...
MRiRW: Będą ceny...
Dario, zasiej 100 ha cykorii, niech pan...
MRiRW: Będą ceny...
pilsner i co ci ma jeszcze państwo...
MRiRW: Będą ceny...
Wydaje mi się że po pilsnerze nie wszystko...
MRiRW: Będą ceny...
artemida,mam wrażenie,że przed zupełną...
MRiRW: Będą ceny...
Pilsner ma dużo racji ... ale czy szukając...
MRiRW: Będą ceny...
Jabłko przemysłowe ma kosztować od 30gr do...
MRiRW: Będą ceny...
Sławku,jak Ty to pięknie widzisz...Tak...
Maliszewski: Historia umów...
"na rynku produkt gorszy kształtuje i...
Lidl promuje polskie superowoce
napiszcie komu trzeba posmarować i ile żeby...
MRiRW: Będą ceny...
to od tego jest panstwo ze nadprodukcje...
MRiRW: Będą ceny...
Tylko że ceny gwarantowane nie są do końca...
MRiRW: Będą ceny...
Ten "chichot losu" jak to ująłeś, w...
Maliszewski: Paniczny strach...
Ten sezon na owce miękkie już chyba...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Do mnie twoja gadka wogóle nie dociera bo...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Jest takie powiedzenie; jak ci trzech mówi...
MRiRW: Będą ceny...
Sam się boję tych właśnie "konsekwencji"....
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
jakby podliczył twoje plusy i minusy to...
MRiRW: Będą ceny...
Jakie to mogą być powody? Tak konkretnie.
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Nie wszystkie media o tym mówią, w...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
A dlaczego nie? Rozumiem, że wyniki są...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Do artemidy Plusami i minusami się nie...
MRiRW: Będą ceny...
Witam jak sobie znajdą tańszy produkt a...
MRiRW: Będą ceny...
Slawku,martw sie o siebie,jesli...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Jakoś ten odznaczony Timmermanss u nas...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
pisze się wymaRZony, inteligentny wyborco PSLu
KUPS: Ceny referencyjne...
A kto wstrzymał handel z Obwodem...
MRiRW: Będą ceny...
Co z tego że są ceny referencyjne na...
MRiRW: Będą ceny...
Skończ już z tymi żalami, bo to staje się...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Czyli z deszczu pod rynnę... Było...
MRiRW: Będą ceny...
"kara za brak dotrzymania zawartych w umowie...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Tak samo stoją plecami do Polskiego rolnika...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Nie masz ważniejszych problemów w życiu...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Co ty z tą nieprzyzwoitością posłów ....
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
A Ty, widząc mój wpis od razu śpieszysz...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Co to ma wspólnego z Dniem Owoców ? lepsi...
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
Widzę, że się komuś nawet życzenia nie...
Zatrzymano 9 nielegalnie...
Jak kierowca przyjeżdża bierze zaproszenia...
KUPS: Ceny referencyjne...
Oczywiście, że tak ! Podobnie jak w 2005.
1 LIPCA - Dzień Owoców i...
W Dniu Owoców wszystkim spożywającym owoce...
KUPS: Ceny referencyjne...
tradycyjne wartości to im sie przypomniały...
KUPS: Ceny referencyjne...
Fakt faktem że seryjni samobójcy się...
KUPS: Ceny referencyjne...
Widzisz Espuma; PSL dbając o tradycyjne...
KUPS: Ceny referencyjne...
Nie jestem z bajki pod nazwą PSL a już tym...
Jabłek będzie zdecydowanie...
W tym roku nie dostaniecie jakiejś...
KUPS: Ceny referencyjne...
dalej siedzisz i liczysz minusy ? :) ktoś ci...
KUPS: Ceny referencyjne...
W Polsce czy w Rosji? Przecież to nie...
Jabłek będzie zdecydowanie...
Przepraszam bardzo, ale minęło kilka...
KUPS: Ceny referencyjne...
"Choćbyś się darł ile wlezie" - Twoje...
KUPS: Ceny referencyjne...
Ale jestesmy juz uratowani, szefem komisju...
KUPS: Ceny referencyjne...
czyli to PO PSL jest winien temu ze w tym...
KUPS: Ceny referencyjne...
wg ciebie ludzie płaczący nad porzeczką...
KUPS: Ceny referencyjne...
tylko jakoś nie piszesz o embargu z 2014....
KUPS: Ceny referencyjne...
Odpowiem krótko; jak jest dobrze/przyzwoicie...
KUPS: Ceny referencyjne...
A tak naprawdę jakie to ma znaczenie ?...
KUPS: Ceny referencyjne...
A tak naprawdę jakie to ma znaczenie ?...
KUPS: Ceny referencyjne...
Powtórnie wprowadzono 7 sierpnia 2014,kto...
KUPS: Ceny referencyjne...
Możliwe . Najbogatsza rodzina w Niemczech...
KUPS: Ceny referencyjne...
Do Espuma Nie gorączkuj się człowieku i za...
KUPS: Ceny referencyjne...
tak przywrócił handel z Rosją. Koń by sie...
KUPS: Ceny referencyjne...
PSL po pierwszym embargu przywrócił handel...
Święto owoców na Targu...
Jestem zbudowany tym że kilku mnie wsparło...
KUPS: Ceny referencyjne...
PSLu sie zapytaj to oni współrządzili...
KUPS: Ceny referencyjne...
Czyli idąc tokiem rozumowania niejakiego...
ZSRP: Odpowiedź...
co na to min rolnictwa?
KUPS: Ceny referencyjne...
masz wizje ? jaką ? bo ja mam wizje jak...
KUPS: Ceny referencyjne...
Ludzie prawdopodobnie jeszcze mają na razie...
KUPS: Ceny referencyjne...
Nie mam podstaw nie wierzyć że jesteś...
KUPS: Ceny referencyjne...
Tak, jestem na emeryturze... Ja nie piszę...
KUPS: Ceny referencyjne...
jestem byłym sadownikiem. Zdrowie nie...
Porzeczki, aronia,...
co na te ceny mowi nasz minister Ardanowski??
KUPS: Ceny referencyjne...
WASZ los? To Espuma nie jesteś sadownikiem....
KUPS: Ceny referencyjne...
@ artemida Trudno się nie zgodzić z tym co...
KUPS: Ceny referencyjne...
wasz los jest w waszych rekach a nie...
KUPS: Ceny referencyjne...
Masz rację Spartan... Tylko czy wszyscy...
Porzeczki, aronia,...
Jak mają zapasy to niech wcale nie biorą i...
KUPS: Ceny referencyjne...
Drenują ile wlezie dokąd można , ale...
Bezradność tego...
Chyba jest małe zwycięstwo z twojej strony...
Bezradność tego...
Gówno mnie interesuje ta twoja...
Święto owoców na Targu...
Takich imprez potrzeba by było więcej...
ZSRP: Odpowiedź...
Streszczenie : radźcie sobie sami?
Restrukturyzacja małych...
Najlepiej by wytłumaczyli, taksówkarze z...
Restrukturyzacja małych...
Niby jak brak ubezpieczenia w KRUS ma...
PIORiN: Chloropiryfos -...
szanowna inspekcjo! kilka uwag ktore warto...
Restrukturyzacja małych...
Jeszcze z jeden rok i będą resrukturyzowali...
instagram