Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2020_INFO_KARTA
2020_Captan_80_WG

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

Nowe zmiany i funkcje w portalu sadownictwo.com.pl

  • Forum – uruchomiona funkcja przeglądania wiadomości zamieszczonych w danym dniu i danej kategorii (filtry)
  • Opublikowane poprzednie Forum pod adresem old.sadownictwo.com.pl
  • Najnowsze komentarze ze strony głównej portalu, jako bezpośredni link do treści i miejsca komentarza (dodatkowo podświetlony)
  • Komentarze drugiego poziomu (odpowiedzi na komentarz) automatycznie rozwinięte
  • Komentarze – ‘plusowanie’ i ‘minusowanie’ jednorazowe

 

W przygotowaniu między innymi:

  • Chat
  • PW – wiadomości prywatne
  • Newsletter

komentarze (37):

dodaj komentarz
profus2
profus2 13.01.2015 00:06 Nie wiem czy dostane dużo plusów czy minusów ale... Dobra robota! ;-)

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 09:52 admin...Są w portalu ludzie, którzy chcą pomagać... Pewnie trochę się do nich zaliczam... Ostatnio nawet wyświetliło mi się - " pomógł "... W związku z tym zgłaszam postulat, żeby te " pomoce " mogły być liczone a nawet żeby czasem można było tam zajrzeć i zobaczyć kto i ile razy...Pozdrawiam !
profus2
profus2 13.01.2015 10:07 Kiedy wejdziesz w profil tam powinieneś znaleźć liczbę swoich opublikowanych "pomocy" i "bzdur" ;-) przynajmniej u mnie tak jest. Pozdrawiam

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 09:53 P.S. A o co chodzi z tym różowym tłem ?...
admin
admin 13.01.2015 10:11 wskazuje dokładnie który komentarz jest ostatni (klikany)...
jeśli klikniesz ze strony głównej w temat Najnowszych komentarzy... łatwiej identyfikuje się

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 20:51 profus2... Dziekuję, ale na razie przejrzałem pierwszych 13 stron i Melolonthy nie znalazlem... Ale będę szukał dalej, bo wiem że jest tak jak piszesz... admin... Jak to jest z tą " pomocą " i " bzdurą "... Czy tam można zagłosować wiele razy a jeśli tylko raz, to czy jest tak, że kto pierwszy ten lepszy ?... Moim zdaniem prawo do udzielenia odpowiedzi w tej formie powinna mieć tylko ta osoba, która o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu, prosiła... Bo jeśli tak nie jest, to znów może być tu pole do nadużyć i łagodnie mówiąc, nieprawdy... Pozdrawiam !
jankamast
jankamast 13.01.2015 22:31 Melolontha- strona 71 kolumna III pozycja 8 od końca. Na tą chwilę oczywiście.
kamczat
kamczat 14.01.2015 07:47 Melolontha jak chcesz sprawdzić swój profil to wystarczy, że klikniesz w swój nick - ale tylko na forum, na stronie głównej to nie działa.
Drugi sposób to na samej górze masz wyszukiwarkę - wystarczy wybrać "słowo kluczowe" szukanego delikwenta i kliknąć "wyszukaj" użytkownika.
Melolontha
Melolontha 14.01.2015 10:37 kamczat... Dziękuję i gdybyśmy byli na forum, to dostał byś ode mnie... " pomógł "... A na odpowiedż na pytanie czy ktoś mający uczulenie na mój nick i któremu nie odpowiadałem może nacisnąć " bzdura " / i czy tylko raz / ciągle czekam... Pozdrawiam !
zdzich
zdzich 14.01.2015 11:17 Dlaczego ktoś dał Kamczatowi minusa za pomoc chrabąszczowi??? Melolontha - dałem Ci "pomógł" w wątku "zwalczanie chwastów - drzewa owocowe" . Jak chcesz mieć do kolekcji "bzdura" to napisz jakąś bzdurę a z przyjemnością ją odpowiednio oznaczę ;) . Admin pisał, że "pomógł, bzdura" może dać moderator danego działu i tak jest i to działa. Nie wiem jak inni moderatorzy, ale ja staram się wyróżniać posty pomocne i jedną bzdurę też oznaczyłem. Myślę, że to ułatwia czytanie i wyszukiwanie informacji i ostrzega przed złymi informacjami a ograniczenie liczby osób mogących wyróżniać posty zapobiega dezinformacji poprzez nieodpowiedzialne czy złośliwe działania.
Melolontha
Melolontha 15.01.2015 18:53 zdzich...I wszystko jasne, choć to jakiś cud, że na ten Twój post natrafilem... Pozdrawiam !... P.S. A na głupotę jakąś nie przyjdzie długo czekać, bo nawet kiedyś w rozmowie z adminem zgodziliśmy się, że nigdzie nie jest powiedziane, że wszystko co się pisze w internecie musi być mądre... Tylko że, zwłaszcza w portalu fachowym trzeba odróżniać komentarze od doradztwa fachowego... Na szczęście jest tu dobrych fachowców wielu i oni w razie czego, piszącego głupoty fachowe, szybko wyprostują...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Melolontha
Melolontha 13.01.2015 21:09 admin - raz jeszcze... Więc jest tak, że już siebie " plusować " albo " minusować " nie mogę , i bardzo dobrze... Ale portalowych przyjaciół, również tych, których już oceniałem, ciągle " plusować " i " minusować ", raz jeszcze, mogę... Pozdrawiam !
13.01.2015 22:47 ale Ty się nie martwisz czy cieszysz tym ze " raz jeszcze " możesz ?
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 20:59 Zdzichu... To ode mnie dostałeś "plusa" chociaż miałeś minusy, których nie powinieneś dostać...Mnie coś się wydaje, że to właśnie "plusowanie i minusowanie" będzie hitem tego sezonu. Dojdziemy jednak do takich głupich i błędnych wniosków, że nikt tego nie ogarnie, a jedynym rozwiązaniem będzie "wyrzucenie" tego poniekąd dobrego pomysłu - na pysk, na bruk...a co. Jeśli takie bzdurne plusy, czy minusy będą się pojawiać w rzeczowej, merytorycznej dyskusji, to wielu najzwyczajniej będzie tu nie zaglądała, ku uciesze wielu internetowych trolli i i wszelkiej maści głupoli...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

13.01.2015 21:34 Przy dodawaniu - pisaniu odpowiedzi na forum dobrze by było widzieć wpis do którego się odnosimy
Melolontha
Melolontha 13.01.2015 23:43 Sulejman... Nie będę rozwijał tematu pt. " Stary człowiek i może "... chyba morze / , ale gdy dożyjesz moich lat, to dowiesz się, że są na świecie takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły... I nie jest to wynalazek ostatnich lat, bo były to rzeczy stare jak świat, tylko w naszym kręgu kulturowym nie było to dobrze przyjmowane i uważano, że dziadek z babcią to mogą sobie już tylko pogruchać, czyli... Że niby raz on ją gruchnie, raz ona jego... Te plusiki i minusiki powinny zostać jakoś uporządkowane, bo podczas gdy na początku łapałem ich / zwłaszcza minusików / nawet 40, to teraz jest ich już tylko kilka, a czasem tylko jeden... I powtórzę może... Nikt z nas nie jest ideałem i każdy ma swoich przeciwników, ale to co może nas doskonalić i wyzwolić, to tylko prawda...Pozdrawiam !
pomolog
pomolog 14.01.2015 12:59 Sulejman... nasz chrabąszcz forumowy nie jest starym człowiekiem absolutnie... ja w każdym razie, będąc w wieku w jakim On jest teraz - zamiarzam być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ;) jak nic się do tego czasu nie zmieni, oczywiście ;) a wiek naszego Melolonthy znam z bardzo ciekawych wspomnień w necie, które to byłby doskonałą lekturą... szczególnie dla młodego pokolenia. Pozdrawiam
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 21:07 Tak pomologu - masz racje. Mnie też urzekły Jego wspomnienia z czasów, gdy MZ-tą woził "lubą" w Bieszczady.Co tam robił ? Pewnie nie tylko podziwiał krajobrazy. A propos pomologu tego Twego pożegnania w jednym z komentarzy... Napisałeś - " Dobranoc Jerzy"...I nie byłoby w tym niczego złego, bo tak powinna wyglądać nie tylko etykieta dworska, ale i tu na Portalu także. Jednak w dobie, gdy na Wyspach Kubuś Puchatek nie może razem występować z Prosiaczkiem, to takie nocne pożegnanie zabrzmiało troche dziwnie... Jestem hetero. ha..ha. A swoją drogą,gdzie ogłupiali ludzie zapędzili i moich bohaterów z lat dzieciństwa ...? Dobrze, że Pan Cerowany był samotnikiem...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

13.01.2015 22:03 jeszcze jedno przy pisaniu na forum powinien być podgląd wiadomości przed wysłaniem bo nie wiem czy wszystkim sie tak robi ale u mnie po wysłaniu przestawiają sie wiersze i cały układ - może to zależy od przeglądarki i ustawień ale ja tak mam na forum i w komentarzach i po co jest ta rubryka - wymagalna " Powód edycji" ? jakie to ma znaczenie dlaczego autor zmienia swój wpis ???
po prostu ma taką potrzebę coś zmienić ,dodać

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

barek
barek 14.01.2015 07:36 Dzień Dobry.
A kiedy można liczyć na RSS?
Co by było przydatne do śledzenia i wątków na forum i komentarzy czy w ogóle informacji pojawiających się na portalu.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Abukk
Abukk 14.01.2015 13:41 Może dało by się coś zrobić z tym, że na przeglądarce Opera (wersja dla Windows i Android)nie działa powiększanie zdjęć czy to z ogłoszeń czy z forum .

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Kostek7
Kostek7 15.01.2015 20:36 A dlaczego po zalogowaniu niema w danych osobowych NIK -u użytkownika? Nie jest możliwa modyfikacja NIK-u .
jerzy45
jerzy45 15.01.2015 21:08 NIK, to Najwyższa Izba Kontroli... Chyba Kostku7 chodziło Tobie o nick...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

alf200
alf200 15.01.2015 22:19 Witam.mam problem, nie wiem jak edytować tekst, pisałem komentarz na telefonie i wkleił mi inny wyraz. Wcisnołem wyślij i koniec, siedzi,, byk".
15.01.2015 22:55 tutaj nie ma edycji , póki co , musisz być bezbłędny
edycja jest na forum

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

jerzy45
jerzy45 16.01.2015 21:02 Mam takie niby naiwne pytanie do Franka Z. Delikwent wie, co to za "ptaszek". Fajnie gdybyś miał awatara. Jest taki fajny obrazek "tego" gościa z takimi puklami przy uchu. Zresztą ma wiele fajnych fotek. ... Np. Sulejman... Ma fajnego awatara, ale pewnie wzorowany na Sulejmanie Wspaniałym...Sułtan osmański. Chociaż pewnie fotka tego Sulejmana nie jest wierną kopią tego Sułtana. Historia nie ma dokładnego obrazu tego najwybitniejszego twórcy Państwa. Ale nie wnikajmy w szczegóły.
Jeśli nie wiesz Franku Z. jak to zrobić, to poproś wnuka - on podpowie.
Melolontha
Melolontha 16.01.2015 21:07 jerzy45... Pomyślę... Bo poza sadownictwem, jedną z moich pasji jest też studiowanie życia tego geniusza i słuchanie Jego muzyki... Pozdrawiam !

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

michu
michu 16.01.2015 21:14 Być może temat już był poruszany. Przepraszam, nie czytałem wszystkich wpisów. Chodzi mi o forum a konkretniej przegląd dzisiejszych wiadomości. Uważam, że dużo przejrzyściej by było gdyby nie były one przedstawione (wpisy) wg czasu ich wpisania, a podpisywane były pod właściwym tematem , tak by można było ocenić do czego się odnoszą. Tak było w poprzednim forum.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Alinka
Alinka 18.01.2015 16:22 Panie Adminie brakuje mi tej świecącej żaróweczki co informowała o obecności innego użytkownika na forum i podglądu zalogowanych co był na dole stronki. Czy na tej obecnej wersji w efekcie końcowym coś takiego będzie? A może jest a znaleźć zwyczajnie nie umiem?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

kamczat
kamczat 23.01.2015 22:27 ADMINIE - gdzie podziała się ikona "odpowiedz" pod poszczególnymi tematami??? To przejściówka czy tak ma być?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

barek
barek 26.01.2015 15:57 Dzień Dobry,
Może to drobnostka, ale czasem może mieć kolosalne znaczenie;
Przynajmniej przy Aktualnościach, ale według mnie wszelkie artykuły umieszczane w portalu powinny być datowane, kiedy zostały umieszczone/ogłoszone. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

lacoste80
lacoste80 27.01.2015 06:16 Kiedy będzie funkcja śledzenia wątków.Teraz to strasznie upierdliwe takie szukanie co chwila tego samego :D
barek
barek 27.01.2015 09:22 Przyłączam się gorąco do lacoste80, możliwość śledzenia wątków na forum, czy pojawiających się komentarzy pod artykułami, czy wręcz sygnały o nowych artykułach, to coś na co ciągle czekam...

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Jancyk
Jancyk 01.02.2015 20:23 Obszukałem wszystko. Nie moge znaleźć punktu w którym można dodać ogłoszenie. Czy możecie mi podpowiedzieć jak po kolei to się robi w nowej odsłonie portalu? Wydaje mi się że nie widać wyraźnie jak się czegoś szuka.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Jancyk
Jancyk 01.02.2015 20:24 Obszukałem wszystko. Nie moge znaleźć punktu w którym można dodać ogłoszenie. Czy możecie mi podpowiedzieć jak po kolei to się robi w nowej odsłonie portalu? Wydaje mi się że nie widać wyraźnie jak się czegoś szuka.

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

kamczat
kamczat 01.02.2015 20:27 W lewym górnym rogu masz ikonę "mój profil", klikasz i masz tam min. "moje ogłoszenia"

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Kewals
Kewals 10.02.2015 07:16 Jak biorę dzisiejsze wiadomości i chce odpowiedzieć na posta nie mam opcji odpowiedz tylko muszę brać cytuj. Odpowiedz pojawia się dopiero jak wejdę w dany wątek. Trochę to denerwujące. Można to zmienić?

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Czytaj także

Ale CHAT w portalu

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami uruchomiony został CHAT na którym sadownicy i...

PW, forum oraz kilka zmian w portalu sadownictwo.com.pl

Od dziś uruchomione zostały wiadomości prywatne PW obsługiwane przez panel użytkownika w...

WAŻNE dla użytkowników portalu sadownictwo.com.pl

Użytkownicy, którzy posiadają konto w portalu sadowniczym sadownictwo.com.pl zostali...

2019_Yara_domyslny

Najnowsze komentarze

Na całe szczęście dziecko...
No i nie dowiedziałem się czy jesteś...
kosiarko-rozdrabiacz
kosiarko-rozdrabniacz,uzywany 2 sezony -cena...
Na całe szczęście dziecko...
Jesteś producentem czy konsumentem?
Na całe szczęście dziecko...
Wole te ordzewiałe, niewybarwione i...
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Jakby emocje związane z tym tematem...
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Czy decyzja o wzroście sen wpłynie na...
KRIR: Problemy rolników z...
Ale brednie. Śpiewke o kredytach i o...
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Ta wielka akcja eurokratów rzekomej walki o...
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Trochę masz rację, że często w napoju...
ZSRP: Sadownicy muszą mieć...
Może gdybyśmy operowali na wolnym rynku a...
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Cenę kształtuje świat, popyt, oraz podaż....
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Witam. No cóż, podatek jest podatkiem i...
Robot do cięcia drzew w sadzie
A ja po staropolsku, /do cięcia/ "najlepsza...
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Z tego co wiem ,to projekt zakłada,że z...
Podłączone do internetu...
Większość podziwia Einsteina za jego...
ZSRP: Sadownicy muszą mieć...
Albo wolny rynek i wolne ceny jak były od...
ZSRP: Sadownicy muszą mieć...
A jakby tak wprowadzić obowiązkowe umowy...
Maliszewski: Opłata cukrowa...
Co mnie dziwi... Tego artykułu jeszcze nikt...
EPA: Glifosat nie stwarza...
No i po klopocie GLIFOSAT W MIARĘ BEZPIECZNY...
Robot do cięcia drzew w sadzie
Akcja jak w horrorze ...
Deweloper w sąsiedztwie sadów
Podejrzewam że deweloper szukał działki....
Deweloper w sąsiedztwie sadów
Jak sądzę, będzie ciekawie... Spór się...
Deweloper w sąsiedztwie sadów
W Agrobiznesie pokazywali jak jakiegoś...
Deweloper w sąsiedztwie sadów
Odbiegając od tematu, dziękuję za minusy...
Deweloper w sąsiedztwie sadów
Najgorzej jak przyjedzie taki z Pan z miasta...
Deweloper w sąsiedztwie sadów
Szkoda popadać w panikę sam mam kwatery...
Zmieniające się...
"Zielony dobrostan" na hektarowej działce...
Jabłko YELLO® rusza na...
Wychodowali w Japoni (chyba) a kasę robią...
Deweloper w sąsiedztwie sadów
Plan to może i miał sens gdyby powstał...
Deweloper w sąsiedztwie sadów
Każda gmina powinna mieć uzgodniony i...
KOWR przejął produkty i...
Kogoś to dziwi? Tak miało być.
KOWR przejął produkty i...
Dziwne ,w TVP INFO nic nie mówili.Pewnie w...
Współpraca na rzecz...
Pierwszych dwanaście instytucji, wspartych...
Pada, ale…aby nie było...
W wiosce jest staw około 0.7ha. Niemcy...
Ministerialna opłata...
Na San Escobar Latynosi/Metysi/Kreole/Murzyni...
Pada, ale…aby nie było...
Pamiętam takie zastawki na cieku...
Rosja: Zniszczono polskie jabłka
O co chodzi? Czyż, w ramach reperkusji nie...
Sadownik bez jabłek, bez...
sadownik powinien otrzymywać pieniądze za...
Sadownik bez jabłek, bez...
Jakie przepisy znowu chcecie wprowadzać ?...
Pada, ale…aby nie było...
A wystarczy co 100m postawić małą...
Pada, ale…aby nie było...
Pamiętacie rok 2017? Wyjątkowo mokry. W...
Sadownik bez jabłek, bez...
jak nie wprowadzone zostaną przepisy ze...
Sadownik bez jabłek, bez...
Też oglądam, kogo widzisz w roli magnatów...
Sadownik bez jabłek, bez...
Po obejrzeniu róznych materiałów na yt...
Sadownik bez jabłek, bez...
Brawo ty! Wytrzymaj miesiąc bez kur-wizji a...
Współpraca na rzecz...
Przyklasnąć inicjatywie... długo bić...
Nie na każdy sprzęt...
Za poprzedniego ustroju to urzędnik...
Sadownik bez jabłek, bez...
Wlasnie wziolem przyklad i poogladalem na yt...
Sadownik bez jabłek, bez...
To dlaczego we Francji ma poparcie tak małe...
Sadownik bez jabłek, bez...
Czy należy zawsze popierać bezkrytycznie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ja cieszę się że z Francją się...
Sadownik bez jabłek, bez...
Nie ma jak wysłuchać mądrego wystąpienia...
Sadownik bez jabłek, bez...
A WIDZIAŁEŚ nie głosujących?
Sadownik bez jabłek, bez...
A widziałes wegierskich posłów glosujacych...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ja moge sobie pisac bul czy ból czy brexit i...
Sadownik bez jabłek, bez...
A i na koniec Homo sapiens to po polskiemu...
Sadownik bez jabłek, bez...
Myślę że już dwuwyrazowe hasła to da...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ale w Twojej wysoce merytorycznej wykładni...
Sadownik bez jabłek, bez...
Widzę że następny intelekt objawiony....
Sadownik bez jabłek, bez...
Erko - jak by ludzie w rozwoju,...
Instytut Staszica: Nowy...
Mi się marzy,że wszystkie restauracje...
Instytut Staszica: Nowy...
I znowu topórna propaganda instytutu...
Sadownik bez jabłek, bez...
Piszę że tego kraju nie stać na głupie i...
Sadownik bez jabłek, bez...
Adrian to bardzo zdolny kabareciarz, Górski...
Sadownik bez jabłek, bez...
Może rozważ taką ewentualność, że...
Sadownik bez jabłek, bez...
Powstał za złej, obrzydliwej władzy, ale...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ależ to całkiem normalne że jak szef mówi...
Sadownik bez jabłek, bez...
Artemida - ja, jako absolwent wydziału...
Sadownik bez jabłek, bez...
Nie wiem, czy znają angielski, ale tobie...
Sadownik bez jabłek, bez...
ku*wa chłopie raz piszesz że mamy skansen,...
Sadownik bez jabłek, bez...
Tylko że te zakupy mają tylko i wyłącznie...
Sadownik bez jabłek, bez...
A system Patriot ? wyrzutnie rakietowe Himars...
Sadownik bez jabłek, bez...
Czy ten twój idol z Żoliborza nie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Wypominac wpadki slowne itd to mozemy sobie...
Sadownik bez jabłek, bez...
A o kim angielskie tabloidy pisały ze pacan?...
Sadownik bez jabłek, bez...
Jak trzeba mierć zryte lub ile dostawać...
Sadownik bez jabłek, bez...
Z ostatniego dowcipu Pana Prezydenta Dudy o...
Sadownik bez jabłek, bez...
A składanie wieńców dla BRYGADY...
Sadownik bez jabłek, bez...
A Obamie o zonie co gadał zeby sprawdzac...
Sadownik bez jabłek, bez...
żenujący to był Komorowski pisząc bul...
Sadownik bez jabłek, bez...
Wojsko swego czasu Pan Tusk juz zlikwidował...
Sadownik bez jabłek, bez...
A co do dudy to przynajmniej zna jezyk obcy a...
Sadownik bez jabłek, bez...
Przeciez jak by nie Po nie bylo by tej...
Sadownik bez jabłek, bez...
taki chętny do słuchania jesteś Espuma to...
Sadownik bez jabłek, bez...
taaa i trzymać wiecznie morde w kuble i sie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Popatrzcie na kolegę waszego guru co trzesie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Niedlugo byly juz o tym artykuly w gazetach...
Sadownik bez jabłek, bez...
przecież Getback powstał w 2012r, kto wtedy...
Sadownik bez jabłek, bez...
Powielając twój tok rozumowania to...
Sadownik bez jabłek, bez...
Jeśli się uważa że podpisane wcześniej...
Sadownik bez jabłek, bez...
Nikt nie mówi o źadnym wychodzeniu z UE,...
Sadownik bez jabłek, bez...
Jakbyś kolego trochę "liznął"...
Sadownik bez jabłek, bez...
https://www.youtube.com/watch?v=bSiMKiaulNQ...
Sadownik bez jabłek, bez...
W świetle powyższych cyfr nasuwa się...
Sadownik bez jabłek, bez...
erko - tak wszystko ten " ciemny lud kupuje?...
Sadownik bez jabłek, bez...
Pomimo to 89% nie chce wyjścia z Unii...
Sadownik bez jabłek, bez...
A bedac w uni w normalnym roku urodzajnym...
Sadownik bez jabłek, bez...
Kantar Group /największy w Polsce badacz...
Sadownik bez jabłek, bez...
Już mówię co by było po wyjściu z UE z...
Sadownik bez jabłek, bez...
Tez widziałem ten sondaz co ludzie sami na...
Sadownik bez jabłek, bez...
Odnośnie powyższego : po wyjściu z unii...
Sadownik bez jabłek, bez...
Na Interii jest niżej ciekawy artykuł " Czy...
Sadownik bez jabłek, bez...
tak do ciebie. Bezsilność to ty pokazałeś...
Sadownik bez jabłek, bez...
Nie wiem czy to do mnie... Ale jak Ci tylu...
Sadownik bez jabłek, bez...
taki byłeś pewny siebie i cos sie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Coś nie słychać aby Zjednoczone K....
Sadownik bez jabłek, bez...
masz nie męcz sie i nie szukaj, porównaj z...
Sadownik bez jabłek, bez...
h*j mnie obchodzą twoje plusy. Może sobie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Skoro "jak zwykle manipuluję" to kto mi daje...
Sadownik bez jabłek, bez...
14,70 to jest BRUTTO a nie na ręke to raz,...
Sadownik bez jabłek, bez...
Oj z tymi cytatami, nie zacytuję dokładnie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Korki od szampana w wielkiej brytani...
Sadownik bez jabłek, bez...
Jak to przecież jesteś taki prawy i...
Sadownik bez jabłek, bez...
nie odczuwasz wzrostu cen prądu, paliw,...
Sadownik bez jabłek, bez...
przecież o to chodziło aby sterować...
Sadownik bez jabłek, bez...
Anglia dzis wychodzi z ue, nawet w rmfemie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Z jednej strony piszesz że jest dobrze...
Sadownik bez jabłek, bez...
chłopie ty masz jakąś fobie na punkcie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Podatek gruntowy nie jest jakiś dotkliwy,...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ostatnie wybory pis wygrał dzięki wsi, a w...
Rezygnacja z pestycydów...
Mało prawdopodobne a właściwie niemożliwe...
Sadownik bez jabłek, bez...
Dawno, dawno temu Mussoliniego wybrali...
Sadownik bez jabłek, bez...
Każdą władze wybierają ludzie.. Twoje...
Rezygnacja z pestycydów...
Jest udowodnione,że statystycznie procentowa...
Rezygnacja z pestycydów...
... rezygnacja z pestycydów zwiększy szanse...
Sadownik bez jabłek, bez...
Jest drobna różnica, Neuman gadał, a jakie...
Sadownik bez jabłek, bez...
Wiem dla ciebie i tobie podobnych...
Sadownik bez jabłek, bez...
Taśmy Nojmana słyszałem mówił " dopóki...
Sadownik bez jabłek, bez...
Barakuda- naoglądałeś się TVN u, który...
Sadownik bez jabłek, bez...
firmy exportowe nie sprzedają jabłek bez...
Sadownik bez jabłek, bez...
Marki podałeś bardzo dobry przykład na...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ja proponuję obejrzenie filmu "" Dług " jak...
Sadownik bez jabłek, bez...
Jest przysłowie jak się nie ma miedzi to...
Sadownik bez jabłek, bez...
Może to co napiszę będzie B A R D Z O...
Sadownik bez jabłek, bez...
Panowie w gospodarce tzw. "wolnorynkowej" te...
Sadownik bez jabłek, bez...
Wystarczy mignac i juz widac ja nie big...
Sadownik bez jabłek, bez...
Dobry pomysł ale nie możliwy. Bo firmy nie...
Sadownik bez jabłek, bez...
to nie pierwszy oszukany sadownik , firm co...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ja sobie wyobrażam że i adwokat by nie...
Sadownik bez jabłek, bez...
A skąd wiesz, że Ciebie prokurator...
Sadownik bez jabłek, bez...
masz babko placek chlop dał towar jabłka i...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ponoć to nie pierwszy przypadek braku...
Sadownik bez jabłek, bez...
Ja mam taką radę dla tych co szukają...
Sadownik bez jabłek, bez...
Wniosek jest prosty. Jak teraz sądy są...
Sadownik bez jabłek, bez...
Nie wiem o jakich programach w TVN mówisz bo...
Sadownik bez jabłek, bez...
przyczepiliscie sie tego tvp niczym...
Sadownik bez jabłek, bez...
Widać, że TVP PIS na prawdę "pierze"...
instagram