Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_InfoKarta

Profil użytkownika: dragon

user name
Imię i nazwisko:
smok wawelski
Login:
dragon
Kiedy dołączył do portalu:
07.01.2007 06:04
Liczba wpisów na forum:
20
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
6
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
1
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
1431

Wszystkie komentarze użytkownika

Oświadczenie KUPS do wypowiedzi MRiRW 27.10.2018 08:29
KUPA to KARTEL pod przykrywką legalnego stowarzyszenia. cytat z wikipedii -"Kartel – porozumienie lub praktyki uzgodnione przez co najmniej dwóch konkurentów, mające na celu koordynację ich zachowań konkurencyjnych na rynku lub wpłynięcie na istotne czynniki konkurencji poprzez praktyki takie jak: ustalanie lub koordynacja cen nabycia lub sprzedaży bądź innych warunków transakcji, podział poziomu produkcji lub sprzedaży, podział rynków i klientów (w tym zmowa przetargowa), ograniczenia związane z przywozem lub wywozem lub działania antykonkurencyjne skierowane przeciwko innym konkurentom[1]. Tworzenie karteli pomiędzy przedsiębiorstwami jest nielegalne w Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych, jak również w wielu innych państwach świata."
Oświadczenie KUPS do wypowiedzi MRiRW 26.10.2018 14:29
Niby mamy wolny rynek a to oznacza konkurencję pomiędzy firmami a jaka to k---wa konkurencja jeżeli firmy posiadające 70 % rynku siedzą w razem KUPIE. Przecież oni tam nie siedzą i nie grają w szachy. Ja nie rozumiem jak to jest legalne. Taka sytuacja pachnie monopolem (nie mylić z monopolowym). Gdzie słynna komisja europejska itp organy dbające o praworządność? Mają to głęboko w doopie bo to nie krajowa ale Niemiecka Unia Producentów
Maliszewski: Nie ma żadnej nadprodukcji 18.10.2018 15:22
jonatansad bądź realistą. Apele to były dobre w szkole, a do tych baranów co jadą jak na rzeź za 8 gr to chyba byś musiał zacząć strzelać żeby przestali wozić.
ZSRP: Apel do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi 29.07.2018 13:26
cytuję :jonatansad 27.07.2018 22:35 sadownicy nic nie stracą jak zostawia jabłka pod drzewami ,mogą tylko zyskać ,bo jak na zakładach nie będzie jabłek to przetwórcy sami podniosą cene i dlatego związek powinien apelować i przekonywać sadowników żeby nie zbierali ,bo jak nie związek sadowników to kto ma pokierować akcja protestacyjną , chyba tylko związek sadowników może zorganizować skuteczna akcje protestacyjną ,nikt inny tego nie zorganizuje , na proteście w warszawie było bardzo dużo sadowników , bo wcześniej pan prezes związku apelował do sadowników żeby przyjechali do warszawy i się udało, sadownicy licznie przyjechali na protest , może teraz w internecie powinny ukazać się film jak prezes związku apeluj do sadowników żeby nie zbierać spadów ,może się uda ,a plakaty z apelem do sadowników powinny być porozwieszane po wsiach , po to żeby wszyscy sadownicy wiedzieli ze jest taka akcja protestacyjna . To od sadowników zależy jaka będzie cena za spady ,zapotrzebowanie jest bardzo duże na przemysł bo cena koncentratu nie spadła ,a na pewno jeszcze wzrośnie ,bo w chinach były przymrozki i w tym roku spady powinny być w takiej samej cenie jak w tamtym ,a może nawet wyższej , ale jak będziemy sprzedawać po 15 gr to cena nie wrośnie ,a może jeszcze nawet spadnie . Podpisuję się pod tym co napisał jonatansad rękami i nogami a szczególnie pod tym, że w tym roku cena powinna zależeć od nas sadowników tylko musimy umieć wykorzystać sytuację z jabłkiem w Chinach. To co robią przetwórcy to w dużej mierze zależy od nas. Czy ktoś z was będzie płacił z własnej woli za jakiś towar np 80gr jak może go mieć za 15gr.? Chyba musiał by być idiotą.!!!
Zmowa cenowa zakładów przetwórczych !? 01.09.2017 11:51
Waldus Ty lepiej nie trać czasu na forum tylko korzystaj z okazji i syp. Zrobisz interes życia nie tak jak ci co się wstrzymają. Takie numery to nie w tym roku. Przez takich "mundrych " to nigdy nie będzie normalnie bo i po 5 gr będą sypać.
Trudny rok dla producentów jabłek 14.01.2017 20:15
Ten stary idared był zapewne na antonówce a na tej podkładce i nie za "mocnej" ziemi wybarwia się na taki różowy kolor.
1
2018_Yara_domyslny

Ostatnio na forum

instagram

Advertisement