Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2019_A_InfoKarta

Profil użytkownika: jacek-cek

user name
Imię i nazwisko:
Jacek cek
Login:
jacek-cek
Kiedy dołączył do portalu:
05.02.2018 23:30
Liczba wpisów na forum:
0
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
9
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
0
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
311
ORLEN będzie sprzedawał polskie soki 02.08.2018 13:26
Piszą o wzroście a moje odczucia są odmienne, soki robiły furorę na początku.
Sadownicy: To jest walko o przeżycie, utrzymanie rodzin ! 31.07.2018 22:08
Guzik jeżeli to było do mnie to jeżeli jesteś chętny na takie zyski to zapraszam do kontaktu. Tylko, że od h biorę 50 tys jednorazowo i jestem do dyspozycji przez 3 lata. Czyli steruje Twoją plantacją - jaką? dowiesz się. PS. Z miasta nie jestem i nie liczę po 4zł jabłka bo z jabłek to można sobie sok zrobić na lato a nie zarobić.
Sadownicy: To jest walko o przeżycie, utrzymanie rodzin ! 30.07.2018 14:32
nie chce być przemądrzały z racji, że mogę być tutaj najmłodszy ale ludzie starsi nie wiem gdzie mają głowy. Byliście kiedyś na giełdzie zapewne i istnieje coś takiego jak solidarność tam? każdy się ceni na począrku ale zawsze znajdzie się grupka osób, które sprzedadzą aby mieli jak wrócić do domu. I tutaj macie odwzorowanie do małej grupy sprzedających. A Wy chcecie aby cała polska się solidaryzowała xD
Sadownicy: To jest walko o przeżycie, utrzymanie rodzin ! 29.07.2018 09:33
Stefek myślę, że "sady za stodołą" tutaj nie będą miały znaczenia. Ludzie którzy utrzymują się tylko z jabłek wyjścia nie będą mieli i zawiozą, dobre i 150zł. Jedno jest pewne w oebcnym roku ludzie będą dokładać do sadownictwa.
Sadownicy: To jest walko o przeżycie, utrzymanie rodzin ! 29.07.2018 09:20
Ogólnie wina leży po stronie dofinansowania i napaleńców na 100 tys od Unii. Ciągnik i ślęza musi być bo co to, ja będę gorszy od sąsiada? jeden z drugim tylko dokupuje coraz to nowsze sprzęty nie myśląc, że za kilka lat będzie to gówno warte. A jeszcze jak im rata przychodzi do spłaty to zamiast jeść chleb z masłem i szynką to jedzą bez szynki. Możecie sobie myśleć, że głupi marzyciel, ja nie marzę, podchodzę do życia poważnie bo w wieku 20 lat chyba mało kogo było stać na wybudowanie chatki ;) Obecnie mam więcej lat i doświadczenia w tym co robię. Gospodarstwo jest dla mnie jakby dodatkową kasą.
2019_Yara_wiosna

Ostatnio na forum

instagram