Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
2017_Synthos
W2_2017_Info_karta

Profil użytkownika: VincentVega

user name
Imię i nazwisko:
Vincent Vega
Login:
VincentVega
Kiedy dołączył do portalu:
02.04.2007 23:10
Liczba wpisów na forum:
220
pokaż wszystkie wpisy na forum tego użytkownika
Liczba komentarzy:
77
pokaż wszystkie komentarze tego użytkownika
Pomocne posty na forum:
6
Opublikowane bzdury na forum:
0
Wyświetleń profilu:
2247

Ostatnie posty użytkownika

Bałagan na forum 24.03.2017 09:23

Mam przegladarkę Chrome i antywirus Kaspersky. Czy to może być przyczyna?

Bałagan na forum 24.03.2017 09:22

U mnie jest tak jak na screenie.

Bałagan na forum 24.03.2017 09:13

Ja mam problem przy przeglądaniu ogłoszeń. Nie da się tak jak kiedyś obejrzeć ogłoszeń. Jedynym sposobem jest stałe obserwowanie ogłoszeń nowych. Czy inni też tak mają? Pisałem na ten temat do admina już dość dawno ale olał mnie.

Koniec z paliwem w beczkach, nowe przepisy 19.03.2017 11:03

Unia Unia uber alles

Zapomniałem dodać... To wszystko dla naszego dobra... Chyba już cza sdobrze ukryć swoje dobra....

Czereśnia 2017: pierwsze zabiegi agrotechniczne 08.03.2017 14:01

Wojus - ja też bym sadził i nie myślał raczej o mroźnej zimie. Jak drzewka zaczynają się budzić to wiadomo co się dzieje z pąkami podczas sadzenia. Przy czereśni kazdy pąk się liczy więc lepiej wcześniej posadzić jak później. Oczywiście ryzyko mrozów istnieje jednak z każdym dniem maleje za to z każdym dniem rośnie ryzyko obrywania pąków podczas prac związanych z sadzeniem. 

Co do azotu w czereśni to ja moczniku nie daję. Azot jest w mila Compleks czy Polifosce Start (które to stosuję). Dodatkowo posypowo daję saletrę oraz wieloskładnikowe nawozy dolistne. Drzewa są dobrze odżywione.

Ostatnie komentarze użytkownika

Jabłka wróciły... sadownicy nic nie robią... 19.03.2017 21:30
jacenty82 - doskonale wiem, że jest tak jak mówisz jednak nie chodzi o to by swoje polityczne przekonania przenosić na forum sadownicze. Jeden jest za pisem, drugi za kodem- obaj sadownicy ale nastawieni do siebie wrogo - mimo, że jadą na tym samym wózku. Czy o to chodzi by skłócać? Wyobraź sobie, że teraz będę potrzebował rady na jakiś temat a odpowiedź będzie znał ktoś, kto sprzecza się ze mną o politykę... Jak myśłisz - pomoże??? Możliwe ale raczej nie pomoże bo polityka między nami stoi. Dlatego należy UNIKAĆ jej na forum branżowym - i o to postuluję do m.in. turysty.
Jabłka wróciły... sadownicy nic nie robią... 19.03.2017 19:30
Turysto, powiedziałem co sądzę o agitacji politycznej a może raczej o "łże politik" jaką uprawiasz na forum sadowniczym i nie mam zamiaru wdawać się w politykierskie pyskówki. Jeśli czujesz taką potrzebę to trudno - pozostaje mieć tylko nadzieję, że administracja forum zareaguje. Ja wolę tematy sadownicze.
Jabłka wróciły... sadownicy nic nie robią... 19.03.2017 16:57
Turysto - gdzie się tylko da pokazujesz jak bardzo jesteś na nie dla pis... W sumie "lata mnie to" ale wiedz, że nie pisujesz na forum Onetu ani innym politykierskim tylko na forum branżowym - SADOWNICTWO. Nie wpuszczaj więc politykierskiego smrodu i skup się na tym, dlaczego się tu zarejestrowałeś.
Jabłka wróciły... sadownicy nic nie robią... 15.03.2017 12:43
Tzw. dziennikarze to najwięksi szkodnicy! Najważniejszy jest dla nich ich własny interes a interesy tych, dla których piszą są tylko przykrywką. Ich poziom hipokryzji nie różni się od tego jaki charakteryzuje polityków. Gdy chodzi o eksport jabłek za wszelką cenę muszą to nagłaśniać by mieć temat na czołówkę czy nie czołówkę. Muszą o tym ględzić wszędzie gdzie się da bo to temat a temat to kasiora do kieszeni. Gdy chodziło o ograniczenia w sejmie dla nich albo o zabranie kosztów uzyskania przychodów wtedy wielki lament podnosili, wielkie larum i płacz. Gdzieś mają to, że inni muszą znosić ograniczenia bo nie mogą tego wykrzyczeć ale dziennikarze? Aby zaszkodzić ciężko pracującym ludziom. Szkodniki i tyle.
Glifosat - będzie raport o skutkach wycofania 05.03.2017 15:27
Skoro już tak ekologiczni są konsumenci i tak bardzo zależy im na zdrowotności wszystkiego dookoła proponuję aby w ankietach pytać nie tylko o to, czy chcą likwidacji glifosatu ale też czy są za zakazem stosowania glifosatu z jednoczesnym wzrostem cen, które będzie trzeba płacić za produkty rolne. Idę o zakład, że liczba przeciwników glifosatu zmniejszy się znacząco.
B1_Yara
B2_Bayer
B3_SAP
B4
Sękowski-Dereń

OStatnio na forum