A ja bez trudu znalazłem że opryski teldorem należy powtarzać co 7-10 dni, z czego wnioskuję, ze tyle czasu wynosi jego skuteczność... Natomiast okres karencji podany jest jako 1 dzień, z czego wnioskuję, że andriu się myli... Pozdrawiam !
to że należy stosować co 7-10 dni nie świadczy o jego aż tak długim działaniu zajmuje się produkcją malin ponad 30 lat stosowałem różne preparaty chemiczne i nie jestem zachwycony jego działaniem dużo lepsze rezultaty można uzyskać stosując signum {3 dni karencji}
dzięki za odp.Właśnie do tej pory myślałem,że karencja to czas działania a tu wychodzi,ze nie zawsze.Zastanawiałem się co to za sens pryskać opryskiem co działa jeden dzień.Powiem,że zastanawiałem się nad pryskaniem signum,ale juz za póżno bo zastosowałem teldora.